Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
1 z 2
Rozbaleno

Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry

(7046315598)
5 přihazovalo
4 005 Kč
Ukončeno v sobotu 30. 9. 2023, 18:15:04
Vyhráno uživatelem m...3
16 sledovalo
5 přihazovalo
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
 • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Značka
Kód zboží
Doba záruky (měsíců)

Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry, stříbrná


Stav produktu: Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze rozbalené v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.


Holicí strojek Braun Series 9 9477cc Silver je vybaven jedinečným zastřihovačem ProLift, který zvedá a holí naplocho rostoucí vousy. PowerCase nabíjecí pouzdro nabije váš holicí strojek až na 6 týdnů používání.


Na velikosti strniště nezáleží

A to zejména s holicím strojkem Braun Series 9 9477cc Silver. Je totiž osazený jedinečným zastřihovačem ProLift, který zvedá a holí naplocho rostoucí vousy. Díky funkci Precision Switch tento strojek oholí i tuhé štětiny, což je ideální zejména v těžko dostupných místech. 


Holení jak od profesionála

Technologie AutoSense pravidelně detekuje hustotu vousů a následně podle ní upravuje výkon. Nemusíte se již proto trápit s hustými vousy, vždy budete oholení zcela do hladka. Holicí strojek Braun Series 9 9477cc Silver vám poslouží nejenom před zrcadlem, když ráno pospícháte do práce a potřebujete se oholit tzv. na sucho. Svou práci v pohodě zvládne i s pěnou nebo ve sprše.


Technické specifikace: 

 • Pro mokré i suché holení: ano
 • Vestavěný displej: ano
 • Typ: planžetový
 • Zastřihovač ProLift 
 • Precision Switch: rychlé a přesné holení
 • Automatické přizpůsobení výkonu podle hustoty vousů
 • Čisticí a nabíjecí stanice: SmartCare Center
 • Baterie: aku (Li-ion)
 • Voděodolný
 • Indikátor nabíjení
Pánský elektrický holící strojek 4v1 Braun Series 9 Pro 9477cc Wet&Dry, stříbrnáStav produktu:Zboží spadá do kategorieA - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze rozbalené voriginálním poškozenémobalu. Záruka 12 měsíců.Holicí strojek Braun Series 9 9477cc Silver je vybaven jedinečným zastřihovačem ProLift, který zvedá a holí naplocho rostoucí vousy. PowerCase nabíjecí pouzdro nabije váš holicí strojek až na 6 týdnů používání.Na velikosti strniště nezáležíA to zejména s holicím strojkem Braun Series 9 9477cc Silver. Je totiž osazený jedinečným zastřihovačem ProLift, který zvedá a holí naplocho rostoucí vousy. Díky funkci Precision Switch tento strojek oholí i tuhé štětiny, což je ideální zejména v těžko dostupných místech.Holení jak od profesionálaTechnologie AutoSense pravidelně detekuje hustotu vousů a následně podle ní upravuje výkon. Nemusíte se již proto trápit s hustými vousy, vždy budete oholení zcela do hladka. Holicí strojek Braun Series 9 9477cc Silver vám poslouží nejenom před zrcadlem, když ráno pospícháte do práce a potřebujete se oholit tzv. na sucho. Svou práci v pohodě zvládne i s pěnou nebo ve sprše.Technické specifikace:Pro mokré i suché holení: anoVestavěný displej: anoTyp: planžetovýZastřihovač ProLiftPrecision Switch: rychlé a přesné holeníAutomatické přizpůsobení výkonu podle hustoty vousůČisticí a nabíjecí stanice: SmartCare CenterBaterie: aku (Li-ion)VoděodolnýIndikátornabíjení
Nabídka č. 7046315598Zobrazení: 103