Vyberte si kategorii
Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry - Péče o tělo a zdraví
1 z 3
Rozbaleno

Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry

(7044797956)
2x zakoupeno
2 790 Kč
K dispozici
3 ks
1 ks
5 sleduje
2x zakoupeno
Doprava
Kurýr 60 Kč
Kurýr s dobírkou 119 Kč
Osobní převzetí
Přerov I - Město
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Značka
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží
Doba záruky (měsíců)

Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry, modrá


Stav produktu: Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze rozbalené v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.


Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry v modré barvě je špičkový stroj pro holení. Nabízí pokročilé funkce a technologie, které poskytují dokonalý holící výkon a pohodlí.

Tento model je vhodný pro použití jak na suché, tak na mokré holení, což znamená, že jej můžete používat s pěnou, gelovým lubrikantem nebo přímo pod sprchou. Je vybaven speciálním systémem FlexMotionTec, který se přizpůsobuje konturám obličeje a zajistí hladké a pohodlné holení.

Pánský stroj Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry disponuje inteligentním senzorem, který přizpůsobuje výkon holícího strojku - vašemu typu vousů a poskytuje tak efektivnější holící zkušenost. Je vybaven také aktivním chlazením, které snižuje podráždění pokožky a zajišťuje pohodlné holení i pro citlivou pleť.

Strojek je vybaven nabíjecí stanicí, která nejenže nabíjí strojek, ale také automaticky čistí a lubrikuje. Tým se zajistí optimální stav a životnost holícího strojku.

Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry je skvělou volbou pro muže, kteří hledají vysoce kvalitní a výkonné stroje pro každodenní holení s maximálním komfortem a pohodlím.


Technické specifikace: 

Značka: Braun

Otočný: 360° 

Voděodolný: ano

Samočistící: ano

Přizpůsobivé planžety: ano

4směrně výkyvná hlava

Zdroj energie: aku (Li-ion)

Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry, modráStav produktu:Zboží spadá do kategorieA - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze rozbalené voriginálním poškozenémobalu. Záruka 12 měsíců.Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry v modré barvě je špičkový stroj pro holení. Nabízí pokročilé funkce a technologie, které poskytují dokonalý holící výkon a pohodlí.Tento model je vhodný pro použití jak na suché, tak na mokré holení, což znamená, že jej můžete používat s pěnou, gelovým lubrikantem nebo přímo pod sprchou. Je vybaven speciálním systémem FlexMotionTec, který se přizpůsobuje konturám obličeje a zajistí hladké a pohodlné holení.Pánský stroj Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry disponuje inteligentním senzorem, který přizpůsobuje výkon holícího strojku - vašemu typu vousů a poskytuje tak efektivnější holící zkušenost. Je vybaven také aktivním chlazením, které snižuje podráždění pokožky a zajišťuje pohodlné holení i pro citlivou pleť.Strojek je vybaven nabíjecí stanicí, která nejenže nabíjí strojek, ale také automaticky čistí a lubrikuje. Tým se zajistí optimální stav a životnost holícího strojku.Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 70-B7850cc Wet&Dry je skvělou volbou pro muže, kteří hledají vysoce kvalitní a výkonné stroje pro každodenní holení s maximálním komfortem a pohodlím.Technické specifikace:Značka: BraunOtočný:360°Voděodolný: anoSamočistící: anoPřizpůsobivé planžety: ano4směrně výkyvná hlavaZdroj energie: aku (Li-ion)
Nabídka č. 7044797956Zobrazení: 39