Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 71-S7200cc W, stříbrná - Péče o tělo a zdraví
Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 71-S7200cc W, stříbrná - Péče o tělo a zdraví
Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 71-S7200cc W, stříbrná - Péče o tělo a zdraví
1 z 2
Rozbaleno

Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 71-S7200cc W, stříbrná

Skončeno
4 přihazovali
1 642 Kč
Ukončeno v pátek 1. 3. 2024, 19:00:31
Vyhráno uživatelem j...2
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Kurýr 60 Kč
Kurýr s dobírkou 119 Kč
Mezinárodní přeprava 120 Kč
Osobní převzetí
Přerov I - Město
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 71-S7200cc W, stříbrná
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Značka
Doba záruky (měsíců)
Kód zboží

Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 71-S7200cc Wet&Dry Silver


Stav produktu: Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze rozbalené v originálním poškozeném obalu. Záruka 24 měsíců.


Elektrický planžetový holicí strojek Braun Shaver 71 S7200cc SILV se postará o hladké a pohodlné oholení i v těžko přístupných místech. Postará se o to výklopná hlava 360° Flex Head, která se přizpůsobí tvaru vašeho obličeje a každému záhybu, aby zaručila maximální kontakt s pokožkou pro maximálně hladké oholení. Technologie AutoSense se navíc přizpůsobuje hustotě vousů, chloupky odstraňuje každým tahem a upravuje také výkon strojku. Ten přitom umožňuje rychlost až 24 000 příčných střihů za minutu. K hladkému a přesnému oholení přispívají také tři holicí elementy (okolo středového zastřihovače pracuje také hřebínek MicroComb).


Snadno vyměnitelná holicí hlavice

Máte-li na strojek další požadavky, můžete ho snadno upgradovat výměnou holicí hlavy. Snadnou výměnu umožňuje systém EasyClick. Při holení oceníte také ergonomický a slim design rukojeti, která umožňuje snadné oholení jedním směrem pohybu. O pohon strojku se stará lithium-iontová baterie, která vydrží 50 minut provozu, což odpovídá přibližně třem týdnům pravidelného holení. Baterii přitom nabijete na maximum za jedinou hodinu. Za pět minut je nabitá na jedno rychlé oholení. Holicí strojek je 100% vodotěsný, takže se hodí pro mokré (například ve sprše včetně pěny nebo gelu) i suché použití. Zároveň byl akreditován dermatology, takže se spolehněte na jeho maximální šetrnost. Součástí balení je kromě holicího strojku také stanice SmartCare, která nabíjí, čistí a zároveň promazává jediným stiskem tlačítka, čisticí kartáček a pouzdro na cesty.


Klíčové vlastnosti:

- Planžetový elektrický holicí strojek

- 3 holicí elementy pro hladké oholení (okolo středového zastřihovače je hřebínek MicroComb)

- Holicí strojek dosahuje rychlosti až 24 000 střihů za minutu

- 360° výkyvná hlava a technologie AutoSense čte a přizpůsobuje se hustotě vousů

- 100% vodotěsný holicí strojek se hodí pro mokré i suché použití (systém EasyClean)

- Stanice SmartCare, která nabíjí, čistí a zároveň promazává jediným stiskem tlačítka

- Li-ion baterie vydrží až tři týdny pravidelného holení (celkem 50 minut provozu)

- Systém EasyClick umožňuje snadnou výměnu nástavců místo holicí hlavy


Technické specifikace: Značka: Braun

Typ holicího strojku: planžetový

Zdroj energie: aku (Li-ion)

Použití a údržba: voděodolný

Zastřihování: Ano

Čisticí jednotka: Ano

LCD displej: Ano

Indikace nabíjení: Ano

Pánský elektrický holící strojek Braun Series 7 71-S7200cc Wet&Dry Silver Stav produktu: Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze rozbalené v originálním poškozeném obalu. Záruka 24 měsíců. Elektrický planžetový holicí strojek Braun Shaver 71 S7200cc SILV se postará o hladké a pohodlné oholení i v těžko přístupných místech. Postará se o to výklopná hlava 360° Flex Head, která se přizpůsobí tvaru vašeho obličeje a každému záhybu, aby zaručila maximální kontakt s pokožkou pro maximálně hladké oholení. Technologie AutoSense se navíc přizpůsobuje hustotě vousů, chloupky odstraňuje každým tahem a upravuje také výkon strojku. Ten přitom umožňuje rychlost až 24 000 příčných střihů za minutu. K hladkému a přesnému oholení přispívají také tři holicí elementy (okolo středového zastřihovače pracuje také hřebínek MicroComb). Snadno vyměnitelná holicí hlavice Máte-li na strojek další požadavky, můžete ho snadno upgradovat výměnou holicí hlavy. Snadnou výměnu umožňuje systém EasyClick. Při holení oceníte také ergonomický a slim design rukojeti, která umožňuje snadné oholení jedním směrem pohybu. O pohon strojku se stará lithium-iontová baterie, která vydrží 50 minut provozu, což odpovídá přibližně třem týdnům pravidelného holení. Baterii přitom nabijete na maximum za jedinou hodinu. Za pět minut je nabitá na jedno rychlé oholení. Holicí strojek je 100% vodotěsný, takže se hodí pro mokré (například ve sprše včetně pěny nebo gelu) i suché použití. Zároveň byl akreditován dermatology, takže se spolehněte na jeho maximální šetrnost. Součástí balení je kromě holicího strojku také stanice SmartCare, která nabíjí, čistí a zároveň promazává jediným stiskem tlačítka, čisticí kartáček a pouzdro na cesty. Klíčové vlastnosti: - Planžetový elektrický holicí strojek - 3 holicí elementy pro hladké oholení (okolo středového zastřihovače je hřebínek MicroComb) - Holicí strojek dosahuje rychlosti až 24 000 střihů za minutu - 360° výkyvná hlava a technologie AutoSense čte a přizpůsobuje se hustotě vousů - 100% vodotěsný holicí strojek se hodí pro mokré i suché použití (systém EasyClean) - Stanice SmartCare, která nabíjí, čistí a zároveň promazává jediným stiskem tlačítka - Li-ion baterie vydrží až tři týdny pravidelného holení (celkem 50 minut provozu) - Systém EasyClick umožňuje snadnou výměnu nástavců místo holicí hlavy Technické specifikace: Značka: Braun Typ holicího strojku: planžetový Zdroj energie: aku (Li-ion) Použití a údržba: voděodolný Zastřihování: Ano Čisticí jednotka: Ano LCD displej: Ano Indikace nabíjení: Ano

Nabídka č. 7057040696 Vystaveno 25.02. 19:02 Zobrazení: 138