Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Pansymarie: Kočičí sen III. - Starožitnosti a umění
Pansymarie: Kočičí sen III. - Starožitnosti a umění
Pansymarie: Kočičí sen III. - Starožitnosti a umění
Pansymarie: Kočičí sen III. - Starožitnosti a umění
Pansymarie: Kočičí sen III. - Starožitnosti a umění
Pansymarie: Kočičí sen III. - Starožitnosti a umění
Pansymarie: Kočičí sen III. - Starožitnosti a umění
1 z 6

Pansymarie: Kočičí sen III.

Aukce
Žádný příhoz
100 Kč
Končí ve středu 29. 5. 23:09
Kolik přihodit?

nebo
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v květnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 63 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 77 Kč
Doporučená zásilka 85 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 122 Kč
Osobní převzetí
Řitka
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Pansymarie: Kočičí sen III.
Popis předmětu

Kočičí sen III., jedná se o v r. 2024 domalovanou variantu Kočíčího snu I. z r. 2009. Tehdy byla hned v r. 2009 namalovaná druhá varianta Kočičí sen II. olejem a akrylem na plátně, kterou jsem tehdy nestihla ani dát do nabídky na Aukro. Jedna kupující u mne na Aukru se tehdy vždy stavovala u mne osobně vyzvedávat a někdy koupila i něco dalšího nového, co uviděla a to byl mj. i Kočičí sen II. Je reprodukovaný v Na růžovém keři - nabízí zatím jako e-knihu Kosmas a Luxor.

Kočičí sen III., akvarelový pastel, akvarel a bílý akryl, na kartonu, 28,3 x 22,3 cm, značeno vlevo dole veronesovskou zelení akvarelovým pastelem stylizovaným květem macešky a vpravo dole: Kočičí sen, Pansymarie 2009 a 2024.

Autorka - umělecká historička, malířka a spisovatelka má hesla ve slovnících a encyklopediích. Jen ranější tvorbu autorka značila svým plným jménem, později značila Pansy (maceška) a stylizovaným květem macešky a pak nejvíce spojeným pseudonymem Pansymarie. Čím dál později pak je výtvarná tvorba spojena s beletristickou tvorbou a je k ní ilustrativní. Nejzákladnější údaje na základním webu, odkud odkazy na další weby a blogy.


Kočičí sen III., jedná se o v r. 2024 domalovanou variantu Kočíčího snu I. z r. 2009. Tehdy byla hned v r. 2009 namalovaná druhá varianta Kočičí sen II. olejem a akrylem na plátně, kterou jsem tehdy nestihla ani dát do nabídky na Aukro. Jedna kupující u mne na Aukru se tehdy vždy stavovala u mne osobně vyzvedávat a někdy koupila i něco dalšího nového, co uviděla a to byl mj. i Kočičí sen II. Je reprodukovaný v Na růžovém keři - nabízí zatím jako e-knihu Kosmas a Luxor. Kočičí sen III., akvarelový pastel, akvarel a bílý akryl, na kartonu, 28,3 x 22,3 cm, značeno vlevo dole veronesovskou zelení akvarelovým pastelem stylizovaným květem macešky a vpravo dole: Kočičí sen, Pansymarie 2009 a 2024. Autorka - umělecká historička, malířka a spisovatelka má hesla ve slovnících a encyklopediích. Jen ranější tvorbu autorka značila svým plným jménem, později značila Pansy (maceška) a stylizovaným květem macešky a pak nejvíce spojeným pseudonymem Pansymarie. Čím dál později pak je výtvarná tvorba spojena s beletristickou tvorbou a je k ní ilustrativní. Nejzákladnější údaje na základním webu, odkud odkazy na další weby a blogy.

Nabídka č. 7057102854 Vystaveno 19.05. 23:05 Zobrazení: 4