Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Čističe

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Typ parního čističe
Napájení
Funkce
Značka
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Čističe

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 112 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 112 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
12 chevron_right chevron_right nabídek na stránce
12 chevron_right chevron_right

Pokud hledáte pomocníka pro úklid, jste tady správně. Parní čistič je skvělý nástroj pro účinné odstranění nečistot ze všech typů povrchů. Parní čističe vám umožní vyčistit koberce, čalounění, podlahy, dřevo a další povrchy bez použití chemických prostředků. Jsou také velmi snadno použitelné a rychlé, takže můžete čistit velké oblasti v krátkém čase. Parní čističe jsou také bezpečné pro životní prostředí, protože nepoužívají žádné chemikálie.

parní mop

Pojízdný parní čistič na podlahy

Pojízdný parní čistič se často používá k čištění koberců, kde pára pomáhá odstraňovat nečistoty a mazlavost. K čištění linolea, plovoucích podlah a různých typů dlaždic se používá speciální nástavec, který je schopen generovat tlakovou páru o teplotě až 160 stupňů Celsia. Tento nástavec je schopen odstranit i nejtvrdší nečistoty bez toho, aby poškodil povrch podlahy. Po čištění parním čističem je podlaha hygienicky čistá a bezpečná pro užívání.

Parní mop

Parní mop je moderní a efektivní způsob, jak účinně čistit podlahu. Je to bezkontaktní čištění, které se skládá z nádoby na vodu, hadice s generátorem páry a mopovací hlavy. Parní mop vám umožní zbavit podlahu nečistot a bakterií rychle a efektivně, aniž byste museli používat chemikálie. Hlava mopu je obvykle vyrobena z mikrovlákna, které absorbuje a odstraňuje nečistoty a při aplikaci páry na podlahu se dostane do hlubších částí a odstraní bakterie. Parní mopy jsou také vybaveny funkcí odpuzování špíny, která umožňuje odstranit i ty nejsilnější skvrny. Kromě toho parní mop umožňuje rychle uschnout podlahu a navíc ji vyživuje a zanechává ji hladkou a lesklou.

Parní vysavač
parní vysavač

Parní vysavač 

Parní vysavač je vysavač, který používá páru k vysávání nečistot ze země a koberců. Parní vysavače využívají tepelnou energii k odstranění škodlivin z povrchu, a to bez použití chemikálií. Je vybaven nádobou na vodu, která je ohřívána, aby vytvořila páru. Parní vysavače jsou obzvláště vhodné pro alergiky, protože pomáhají odstranit alergeny ze země a koberců.

Ruční parní čistič

Ruční parní čističe jsou skvělým způsobem, jak efektivně odstranit nečistoty a bakterie z vaší domácnosti, ale i interiéru auta. Tyto čističe využívají teplé páry k čištění, což znamená, že mohou odstranit i hluboce usazené nečistoty, které jsou obtížně přístupné pro klasické čisticí prostředky. Navíc, ruční parní čističe mohou být použity na různých typech povrchů, jako jsou dřevo, koberec, plasty, sklo a další. Díky jejich variabilitě jsou skvělou volbou pro domácí údržbu. Navíc, jsou velmi pohodlné a snadno se s nimi manipuluje. Kromě toho ruční parní čističe mohou fungovat i bez použití chemických čisticích prostředků, čímž šetříte peníze i životní prostředí.

ruční parní čistič
Zobrazit méně keyboard_arrow_up