Vyberte si kategorii
Pasante kondomy EXTRA dvakrát silnější _______ 1ks - Lékárna a zdraví
Pasante kondomy EXTRA dvakrát silnější _______ 1ks - Lékárna a zdraví
1 z 1

Pasante kondomy EXTRA dvakrát silnější _______ 1ks

(5733025731)
399x zakoupeno
12 Kč
K dispozici
99601 ks
1 ks
3 sledují
399x zakoupeno
Doprava
NOVÉ
Balíkovna nyní doručuje i na adresu
Balíkovna od 79 Kč
Česká pošta Balík Do ruky 79 Kč
Česká pošta Balík Na poštu 79 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Doba dodání (od obdržení platby)


Pasante kondomy EXTRA dodatečně zajištěna - 2x bezpečné (1ks):
Exkluzivní produkt !


Pasante Extra jsou téměř dvakrát silnější než běžné kondomy. Vhodné hlavně na pořádně divoké jízdy bez zábran. Extra lubrikované pro ještě větší bezpečnost. Jsou výhodnou alternativou k produktu Durex Extra Safe ...
100% elektronicky testováno.
Kondomy jsou lubrikované nespermicidním silikonovým lubrikantem.


Parametry:
Šířka: 52 mm
Délka: 190 mm

Ideální jako ochrana proti těhotenství a pohlavně přenosným chorobám. Kondom je nejúčinnější antikoncepční pomůckou, která také jako jedna z mála umí ochránit vaše zdraví! Buďte moderní a mějte kondomy neustále u sebe!

Kondomy odpovídají kvalitě v souladu s evropskými normami.


Materiál:
Latex - kondomy

Tento materiál je velice elastický a našel uplatnění v mnoha oborech. Přírodní latex obsahuje více než 150 bílkovin a z toho 35 z nich mohou působit jako alergeny.

Skupina:
Guma

Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech:
sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.


Údržba:
Jde o jednorázový výrobek, po použití vyhodit.


Lubrikant:
Použijte lubrikanty na bázi vody nebo silikonuKrásný a elegantní dárek.
Jednoduše super, BESTSELLER.
Produkt má elegantní obal.

Prožijete nepoznané!


POZOR !
Nezapomenite zakoupit navíc vysoce hodnotný lubrikační GEL !
klikněte ZDE

Samozřejmě je to nový a nepoužitý výrobek !!!


 

 
Další modely - zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přidáno: 06.11.2017 22:21:54


© AukceReklama.czPasante kondomy EXTRA dodatečně zajištěna - 2x bezpečné (1ks):Exkluzivní produkt !Pasante Extra jsou téměř dvakrát silnější než běžné kondomy. Vhodné hlavně na pořádně divoké jízdy bez zábran. Extra lubrikované pro ještě větší bezpečnost. Jsou výhodnou alternativou k produktu Durex Extra Safe ... 100% elektronicky testováno. Kondomy jsou lubrikované nespermicidním silikonovým lubrikantem.Parametry:Šířka: 52 mm Délka: 190 mm Ideální jako ochrana proti těhotenství a pohlavně přenosným chorobám. Kondom je nejúčinnější antikoncepční pomůckou, která také jako jedna z mála umí ochránit vaše zdraví! Buďte moderní a mějte kondomy neustále u sebe! Kondomy odpovídají kvalitě v souladu s evropskými normami.Materiál: Latex - kondomy Tento materiál je velice elastický a našel uplatnění v mnoha oborech. Přírodní latex obsahuje více než 150 bílkovin a z toho 35 z nich mohou působit jako alergeny. Skupina: Guma Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení. Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění. Údržba: Jde o jednorázový výrobek, po použití vyhodit. Lubrikant: Použijte lubrikanty na bázi vody nebo silikonu Krásný a elegantní dárek. Jednoduše super, BESTSELLER.Produkt má elegantní obal.Prožijete nepoznané!POZOR ! Nezapomenite zakoupit navíc vysoce hodnotný lubrikační GEL !klikněte ZDE Samozřejmě je to nový a nepoužitý výrobek !!! Další modely - zde Přidáno: 06.11.2017 22:21:54© AukceReklama.cz
Nabídka č. 5733025731Zobrazení: 11