search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii
visibility
PE-Hradec Králové- Y 1 - Nápojový průmysl
1 z 1

PE-Hradec Králové- Y 1

1 osoba přihazovala (Vyhrál m...0)

visibility

2 osoby
sledovaly

timer

Ukončena
2. 10. 18:49:00

Aktuální cena
20 Kč
 • person Vyhráno uživatelem m...0
 • 1 přihazující
 • visibility 2 sledující
 • access_time Ukončeno sobota, 2. 10. 2021, 18:49:00
  • Aukro Garance vrácení peněz.
   Dostanete, co jste objednali, nebo peníze zpět.

  Stav viz foto,všechny vystavené etikety jsou původní originály.V případě,že bude vystaveno falzum tak bude viditelně označené v názvu předmětu.Na velmi malém množství etiket mohou být větší či menší stopy po poškození,po nálepkách nebo i razítko sběratele.Drtivá většina vystavených etiket je v perfektním nebo velmi dobrém stavu bez nálepek a razítek. Doufám,že téměř vše bude dostatečně viditelné na fotech.

  Značeno dle starých ostravských katalogů tak je možné,že u některých kusů může být označení odlišné od současného značení a něco tam tehdy ještě ani uvedeno nebylo. Tak se předem omlouvám za případné chyby a doufám,že jich bude nepatrné množství. Tak raději vše řádně zkontrolujte a nespoléhejte jen na značení.

  Cena platí vždy za vše co je nafoceno na prvním fotu.

  Poštovné i při zakoupení jakéhokoliv množství položek je vždy pouze jedno a je uvedené u aukce. Poštovné do zahraničí upřesním dle konečné hmotnosti zásilky a tarifů České pošty.

  Po skončení aukce zašlu všem případným kupujícím zprávu o platbě.Poslední aukce bude označena. Případné další doplňující informace rád zodpovím,případně poskytnu i další fota.Bude-li někdo chtít zaslat dříve před ukončením všech aukcí tak se ozvěte.

V pořádku