search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Pět dětských časopisů + barevný papír zdarma(7011820907)

addProdat zboží v této kategorii
Pět dětských časopisů + barevný papír zdarma
visibility
Pět dětských časopisů + barevný papír zdarma - Knihy a časopisy
1 z 1
Cena Kup teď
50 Kč
Nabídnout cenu
Nikdo nezakoupil
access_time
Ukončeno čtvrtek, 7. 7. 2022, 13:32:37
access_time
Ukončeno čtvrtek, 7. 7. 2022, 13:32:37
visibilityŽádný sledující
Prodejce favorite

  Vše spíše viz foto.

  !!!Text viz. níže je kopírován ke všem aukcím, tedy i k těm, u kterých nenabízím odeslání zboží!!!

  -Při zakoupení více aukcí účtuji pouze jedno poštovné, samozřejmě pokud půjdou jednotlivé aukce odeslat v jedné zásilce!!! Vše se odvíjí od velikosti a váhy jednotlivých aukcí!!! Prosím nezapomínejte po ukončení aukce vyplnit FORMULÁŘ PŘEPRAVY!!

  -Při zakoupení více aukcí se "nelekněte" z důvodů mé ochrany se poštovné sčítá!! Po skončení Vašeho dražení se samozřejmě domluvíme na reálném poštovném!!

  -Aukce je nutné zaplatit předem na účet číslo 159759537/0600 nebo zvolit "bezpečnou platbu Aukro"

  -Při platbě na účet, jako variabilní symbol prosím uvádějte číslo aukce, abych mohl Vaši platbu přiřadit a zboží co nejdříve odeslat, kdy při zakoupení více aukcí stačí zadat číslo pouze jedné aukce!!!

  -Osobní vyzvednutí je možné u KAŽDÉ AUKCE kdy tento způsob předání UPŘEDNOSTNUJI!

  -Vyzvednutí je možné na adrese v ulici Holšická na Praze 21 - Újezd nad Lesy /pokud není v aukci uvedeno jinak/, předem po telefonní domluvě a vždy po vyplnění ""FORMULÁŘE PŘEPRAVY""!!!

  -INFO pro pořádek: Na poštovném se nesnažím vydělávat, ale většinu poštovného odhaduji /nevím dopředu jak seženu velikostí přesnou krabici k zabalení konkrétní aukce, nevím kolik zabere obalový materiál aby se zboží nerozbilo a spoustu jiných možností které mohou ovlivnit cenu poštovného/. Obalový materiál se snažím sehnat kde se dá, ale převážně jej kupuji! Jsem soukromá osoba NE FIRMA! Někdy je těžké se vejít do rozměrů nejen s předmětem aukce, ale pak ještě sehnat obalový materiál, který by nepřekročil parametry dopravy dané u aukce. Nějaké poštovné se tedy může zdát levnější nějaké dražší, ale do nějakých aukcí zohlednit cenu obalového materiálu musím!!!

  -CENU POŠTOVNÉHO PROSÍM RESPEKTUJTE JAKO SOUČÁST AUKCE!!

  Děkuji za pochopení a PŘEJI PŘÍJEMNÉ AUKCE. Veverka