Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Plynové pistole a revolvery

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Nejlepší Plynové pistole a revolvery

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 45 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Cena, nejdražšíkeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 45 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
1 nabídek na stránce
Seznam nabídek
1

Plynové zbraně si můžete pořídit i bez toho, abyste vlastnili zbrojní průkaz. Pokud jste dovršili 18 let, nepotřebujete k jejich vlastnictví žádné speciální povolení. Plynovky jsou expanzní palné zbraně, kterých konstrukce vylučuje použití kulového náboje nebo hromadnou střelu. Účinnost těchto zbraní ovlivňuje druh střeliva a kalibru. Plynové zbraně mají hned několik využití. Velmi oblíbené jsou pro sportovní účely, nácvik střelby, výcvik psů, ale i odpalování pyrotechniky. Také je lze využít jako prostředek sebeobrany. Na rozdíl od konvenčních pepřových sprejů umožňují zamíření, co vůči útočníkovi způsobuje nesrovnatelně vyšší psychologický efekt.

Podoby plynových zbraní

Plynové zbraně je možné zakoupit v podobě pušky, pistole nebo revolveru – v podstatě každá varianta tradičních zbraní má svoji plynovou alternativu. A když k tomu přidáte expanzní přístroje a příslušenství, budete mít komplexní nabídku zbraní tohoto typu.

Plynová pistole jako prostředek pro sebeobranu

Jak už bylo zmíněno, plynovka je velmi vhodná pro sebeobranu. Pro tento účel jsou nejúčinnější pepřové náboje PV-S, případně slzotvorné CS, které spolehlivě zneškodní nepřítele až ze vzdálenosti 4 metrů bez jakékoliv trvalé újmy na zdraví. Nemiřte však při střelbě do očí ze vzdálenosti kratší než 1 metr. Plynové pistole a revolvery jsou skvělými replikami ostrých zbraní, proto působí na útočníka velmi věrohodně. Pořídit si můžete například plynovou zbraň, která je replikou Beretty, nebo pistoli Major, která vychází ze zbraně Walter PPK (agent 007) apod.

Ceny plynových zbraní

Cena plynových zbraní se odvíjí od úrovně zpracování a kvality. Nejprestižnější značkou, která díky svým dokonalým výrobním technologiím vyniká v kvalitě, je německá společnost UMAREX. Na paty jí šlapou výrobky od tureckých firem ATAK ARMS a VOLTRAN a některé modely plynových pistolí vyrobených v Itálii.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up