Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
plynový ohřivač - bojler - Nábytekplynový ohřivač - bojler - Nábytekplynový ohřivač - bojler - Nábytekplynový ohřivač - bojler - Nábytek
plynový ohřivač - bojler - Nábytek
1 z 4
Žádný příhoz
3 800 Kč
Ukončeno ve středu 27. 9. 2023, 13:39:39
Nikdo nezakoupil
2 sledovali
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt

Pořízen a namontován v roce 2020, demontáž v roce 2022. Zcela funkční, perfektní stav! Původní pořizovací cena cca 13.000,- Kč. Důvodem prodeje je celková rekonstrukce objektu. K vyzvednutí v Novém Bydžově.


V současné době představuje tento spotřebič nejjednodušší řešení ohřevu teplé užitkové vody pro domácnosti, provozovny, veřejné a průmyslové stavby. Ohřívač je jednoduché konstrukce s ochranou nádoby dvojitým smaltem. Spolehlivý provoz ohřívače je zabezpečen řadou bezpečnostních prvků. Tento ohřívač se napojuje na komín, který splňuje odpovídající parametry. Je možné ho provozovat jak pro spalování zemního plynu tak propanu.

Pořízen a namontován v roce 2020, demontáž v roce 2022. Zcela funkční, perfektní stav! Původní pořizovací cena cca 13.000,- Kč. Důvodem prodeje je celková rekonstrukce objektu. K vyzvednutí v Novém Bydžově.V současné době představuje tento spotřebič nejjednodušší řešení ohřevu teplé užitkové vody pro domácnosti, provozovny, veřejné aprůmyslové stavby. Ohřívač je jednoduché konstrukce sochranou nádoby dvojitým smaltem. Spolehlivý provoz ohřívače je zabezpečen řadou bezpečnostních prvků. Tento ohřívač se napojuje na komín, který splňuje odpovídající parametry. Je možné ho provozovat jak pro spalování zemního plynu tak propanu.
Nabídka č. 7045988784Zobrazení: 11