Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
POLNÁ Štoky Nížkov Třešť VYSOČINA Pelhřimov Žďár nad Sázavou JIHLAVA - Pohlednice místopis
POLNÁ Štoky Nížkov Třešť VYSOČINA Pelhřimov Žďár nad Sázavou JIHLAVA - Pohlednice místopis
POLNÁ Štoky Nížkov Třešť VYSOČINA Pelhřimov Žďár nad Sázavou JIHLAVA - Pohlednice místopis
1 z 2

POLNÁ Štoky Nížkov Třešť VYSOČINA Pelhřimov Žďár nad Sázavou JIHLAVA

(7046068008)
Žádný příhoz
248 Kč
Ukončeno v úterý 7. 11. 2023, 18:42:00
Nikdo nezakoupil
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
Žádný sledující
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Barevnost
Doba dodání (od obdržení platby)
Okres
Kód zboží

cca 1910 - POLNÁ (POLNA), okres JIHLAVA (IGLAU) (Historie, Vysočina, kraj, region, Morava, Jihlavsko, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Českomoravské, Pelhřimovsko, Telč, Jemnice, Volfířov, Budeč, Nová Říše, Radkov, Třešť, Polná, Nížkov, Štoky, Velký Beranov, Žďár nad Sázavou, Přibyslav, Pelhřimov)

Velmi pěkná RU, BAREVNÁ, MF stará, historická, originální, sběratelská pohlednice / pohled, kolorovaná světlotisk, lakovaná v bezvadné, sbírkové kvalitě (intaktní).

Pohled na panorama Polná, městská zástavba, kostel, škola, domy, domky, pole, okolní krajina.

Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Fotografie je velice pěkná, čistá, nepoškozená, velmi dobře čitelná, mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci.

Růžky pevné, nezlomené, ostré, hrany v pořádku.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)


REVERS: RU, prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka RU FJ 5h zelená + razítko pp. Polná VII/1913. Posláno z Polná do Vídeň, pan Dr. Antonín Musil, ministerský rada, vícesekretář

Foto: x, č. 14213* 10 rok 1910

Náklad: Antonín Dvořák, Polná

Vydal: x, č. 14213* 10 rok 1910


Celkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno.

Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce".

Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu).

Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. 


Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží. 


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce.

Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží).

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). 

Jako variabilní symbol uvádějte při platbě vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.

cca 1910 - POLNÁ (POLNA), okres JIHLAVA (IGLAU) (Historie, Vysočina, kraj, region, Morava, Jihlavsko, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Českomoravské, Pelhřimovsko, Telč, Jemnice, Volfířov, Budeč, Nová Říše, Radkov, Třešť, Polná, Nížkov, Štoky, Velký Beranov, Žďár nad Sázavou, Přibyslav, Pelhřimov)Velmi pěkná RU, BAREVNÁ, MF stará, historická, originální, sběratelská pohlednice / pohled, kolorovaná světlotisk, lakovaná v bezvadné, sbírkové kvalitě (intaktní).Pohled na panorama Polná, městská zástavba, kostel, škola, domy, domky, pole, okolní krajina.Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Fotografie je velice pěkná, čistá, nepoškozená, velmi dobře čitelná, mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci. Růžky pevné, nezlomené, ostré, hrany v pořádku.Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)REVERS: RU, prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka RU FJ 5h zelená + razítko pp. Polná VII/1913. Posláno z Polná do Vídeň, pan Dr. Antonín Musil, ministerský rada, vícesekretářFoto: x, č. 14213* 10 rok 1910Náklad: Antonín Dvořák, PolnáVydal: x, č. 14213* 10 rok 1910Celkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku). Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce". Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe.Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží.Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží). V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce).Jako variabilní symbol uvádějte při platbě vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.
Nabídka č. 7046068008Zobrazení: 4