Vyberte si kategorii
POLNÁ Štoky Třešť VYSOČINA K. K. CO. Pelhřimov Žďár nad Sázavo JIHLAVA - Pohlednice místopis
POLNÁ Štoky Třešť VYSOČINA K. K. CO. Pelhřimov Žďár nad Sázavo JIHLAVA - Pohlednice místopis
POLNÁ Štoky Třešť VYSOČINA K. K. CO. Pelhřimov Žďár nad Sázavo JIHLAVA - Pohlednice místopis
1 z 2

POLNÁ Štoky Třešť VYSOČINA K. K. CO. Pelhřimov Žďár nad Sázavo JIHLAVA

(7046068005)
Žádný příhoz
348 Kč
Končí ve čtvrtek 7. 12. 18:42
Kolik přihodit?
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
5 sleduje
Žádný příhoz
Doprava
Česká pošta Obyčejné psaní 32 Kč
Česká pošta Doporučená zásilka 72 Kč
Balíkovna 75 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Okres
Barevnost
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

cca 1919 - POLNÁ (POLNA), okres JIHLAVA (IGLAU) (Historie, Vysočina, kraj, region, Morava, Jihlavsko, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Českomoravské, Pelhřimovsko, Telč, Jemnice, Volfířov, Budeč, Nová Říše, Radkov, Třešť, Polná, Nížkov, Štoky, Velký Beranov, Žďár nad Sázavou, Přibyslav, Pelhřimov)

Velmi pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská pohlednice / pohled, ČB světlotisk, 4. okénková montáž, rámečková pasparta, v bezvadné, sbírkové kvalitě.

Pohled na panorama Polná, městská zástavba, kostel, dívčí měšťanská škola, domy, domky, náměstí, ulice, sochy.

Pohlednice je velice pěkná, zásadně nepoškozená. Vlevo nahoře v rohu nepatrná stopa po razítku a původní, psaný text pisatele. Obrazová část je velice pěkná, čistá, nepoškozená, dobře čitelná, mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci.

Růžky pevné, nezlomené, velice nepatrně naťuklé, hrany v pořádku.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)


REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka ČSP OR 50h zelená + razítko pp. Polná na Českomoravské Vysočině IX/1922. Posláno z POlná do Lhotka, pp. Sedlčany, okres Příbram, pan Josef V. Musil.

Foto: x, K. K. Co. (Grafika) Praha, č. 1727 - 1919

Náklad: Karel Hladký, Polná

Vydal: K. K. Co. (Grafika) Praha, č. 1727 - 1919


Celkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad.

Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce".

Přidejte si účet KONVOLUT mezi oblíbené kliknutím na https://aukro.cz/uzivatel/konvolut/oblibit


Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu).

Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. 


Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží. 


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce.

Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží).

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). 

Jako variabilní symbol uvádějte při platbě vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.

cca 1919 - POLNÁ (POLNA), okres JIHLAVA (IGLAU) (Historie, Vysočina, kraj, region, Morava, Jihlavsko, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Českomoravské, Pelhřimovsko, Telč, Jemnice, Volfířov, Budeč, Nová Říše, Radkov, Třešť, Polná, Nížkov, Štoky, Velký Beranov, Žďár nad Sázavou, Přibyslav, Pelhřimov)Velmi pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská pohlednice / pohled, ČB světlotisk, 4. okénková montáž, rámečková pasparta, v bezvadné, sbírkové kvalitě. Pohled na panorama Polná, městská zástavba, kostel, dívčí měšťanská škola, domy, domky, náměstí, ulice, sochy.Pohlednice je velice pěkná, zásadně nepoškozená. Vlevo nahoře v rohu nepatrná stopa po razítku a původní, psaný text pisatele. Obrazová část je velice pěkná, čistá, nepoškozená, dobře čitelná, mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci. Růžky pevné, nezlomené, velice nepatrně naťuklé, hrany v pořádku.Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka ČSP OR 50h zelená + razítko pp. Polná na Českomoravské Vysočině IX/1922. Posláno z POlná do Lhotka, pp. Sedlčany, okres Příbram, pan Josef V. Musil. Foto: x, K. K. Co. (Grafika) Praha, č. 1727 - 1919Náklad: Karel Hladký, Polná Vydal: K. K. Co. (Grafika) Praha, č. 1727 - 1919Celkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku). Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce". Přidejte si účet KONVOLUT mezi oblíbené kliknutím na https://aukro.cz/uzivatel/konvolut/oblibitDoporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe.Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží.Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží). V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce).Jako variabilní symbol uvádějte při platbě vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.
Nabídka č. 7046068005Zobrazení: 3