Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Pouzdro Flip Cover na Fuji FujiFiLm INSTAX Mini 9 8 - zlato - Foto příslušenství
Pouzdro Flip Cover na Fuji FujiFiLm INSTAX Mini 9 8 - zlato - Foto příslušenství
1 z 1
Nové

Pouzdro Flip Cover na Fuji FujiFiLm INSTAX Mini 9 8 - zlato

(6964068431)
1x zakoupeno
392 Kč
Ukončeno v pondělí 2. 10. 2023, 12:46:25
Žádný sledující
1x zakoupeno
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

 

Pouzdro / eko-kožené pouzdro

PŘÍPAD ZLATÝ - SKLENĚNÝ

Věnováno kamerám

FUJIFILM INSTAX MINI 8 / MINI 9

  • Moderní, exkluzivní design.
  • Ideální pro fotoaparáty FUJIFILM INSTAX .
  • Pevná a odolná konstrukce pouzdra.
  • Záruka plné ochrany proti poškození, poškrábání a znečištění.
  • Jemný kryt uvnitř pouzdra.
  • Odnímatelná přední ochranná klapka
  • Včetně nastavitelného popruhu na krk

Barva: ZLATÁ - VZORKA: SKLENĚNÁ

LOVE INSTANT produkt

 

Pouzdro / pouzdro (kryt) je určeno k ochraně fotoaparátu během přepravy a skladování. Díky své jedinečné, pevné vrstvené struktuře poskytuje úplné odpružení a bezpečnost potlačením všech druhů vibrací a nárazů. Použitím pouzdra máte záruku, že uložená kamera bude během manipulace a skladování dokonale chráněna před mechanickým zraněním.

Pouzdro také poskytuje ochranu před prachem, nečistotami a všemi druhy pylu, což zajišťuje, že je fotoaparát udržován v čistotě.

Pouzdro je určeno pro fotoaparáty FUJIFILM INSTAX. Je pro ně dokonale vhodný. Má speciální odnímatelnou ochrannou klapku a připevnění pásu.

Vzhled pouzdra byl navržen vynikajícími designéry, kteří vylepšili pouzdro na každém místě, takže moderní design obalu byl velmi elegantní.

Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitní ekologické kůže.

Rozměry krytu se neliší od rozměrů fotoaparátu. Případ je velmi lehký a praktický.

Zahrnuje nastavitelný popruh na krk.

Vnější rozměry pouzdra: délka: 13 cm / výška: 13 cm / hloubka: 7,5 cm.

Případ je věnován následujícím kamerám:

FUJIFILM INSTAX MINI 9

FUJIFILM INSTAX MINI 8

 

PŘÍKLAD ODPOVĚDNOSTI

Fotoaparáty zobrazené na obrázcích nejsou k prodeji, mají pouze demonstrační funkci.

 


Kód zboží (SBkod): SB4935

Pouzdro /eko-kožené pouzdro PŘÍPAD ZLATÝ - SKLENĚNÝ Věnováno kamerám FUJIFILM INSTAX MINI 8 / MINI 9 Moderní, exkluzivní design. Ideální pro fotoaparáty FUJIFILM INSTAX . Pevná a odolná konstrukce pouzdra. Záruka plné ochrany proti poškození, poškrábání a znečištění. Jemný kryt uvnitř pouzdra. Odnímatelná přední ochranná klapka Včetně nastavitelného popruhu na krk Barva: ZLATÁ - VZORKA: SKLENĚNÁ LOVE INSTANT produkt Pouzdro / pouzdro (kryt) je určeno k ochraně fotoaparátu během přepravy a skladování. Díky své jedinečné, pevné vrstvené struktuře poskytuje úplné odpružení a bezpečnost potlačením všech druhů vibrací a nárazů. Použitím pouzdra máte záruku, že uložená kamera bude během manipulace a skladování dokonale chráněna před mechanickým zraněním. Pouzdro také poskytuje ochranu před prachem, nečistotami a všemi druhy pylu, což zajišťuje, že je fotoaparát udržován v čistotě. Pouzdro je určeno pro fotoaparáty FUJIFILM INSTAX. Je pro ně dokonale vhodný. Má speciální odnímatelnou ochrannou klapku a připevnění pásu. Vzhled pouzdra byl navržen vynikajícími designéry, kteří vylepšili pouzdro na každém místě, takže moderní design obalu byl velmi elegantní. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitní ekologické kůže. Rozměry krytu se neliší od rozměrů fotoaparátu. Případ je velmi lehký a praktický. Zahrnuje nastavitelný popruh na krk. Vnější rozměry pouzdra: délka: 13 cm / výška: 13 cm / hloubka: 7,5 cm. Případ je věnován následujícím kamerám: FUJIFILM INSTAX MINI 9 FUJIFILM INSTAX MINI 8 PŘÍKLAD ODPOVĚDNOSTI Fotoaparáty zobrazené na obrázcích nejsou k prodeji, mají pouze demonstrační funkci. Kód zboží (SBkod): SB4935
Nabídka č. 6964068431Zobrazení: 9