Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Pouzdro Kryt NEOPRENE do fotoaparátu Nikon Z50 + 16-50mm - Foto příslušenství
Pouzdro Kryt NEOPRENE do fotoaparátu Nikon Z50 + 16-50mm - Foto příslušenství
1 z 1
Nové

Pouzdro Kryt NEOPRENE do fotoaparátu Nikon Z50 + 16-50mm

(7036499537)
Cena
308 Kč
Ukončeno v pondělí 2. 10. 2023, 12:42:39
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

 

Pouzdro na fotoaparát / pouzdro

vyrobeno z neoprenového materiálu

Určeno pro malé / zrcadlové kamery

VYDĚLÁVANÉ ÚDAJE NA:

NIKON Z50 s 16-50mm objektivem a volitelně s nebo bez sluneční clony HN-40

  • VELMI VYSOKÁ KVALITA
  • BEZPEČNOSTNÍ PÁS VČETNĚ

Barva: černá

MODEL: OC-Z1BK

Produkt JJC

 
 

Kvalitní pouzdro JJC vyrobené z neoprenu dokonale chrání kameru před jakýmkoli mechanickým poškozením a nečistotami. Materiál, ze kterého byl pouzdro vyrobeno, je ohebný, díky čemuž se dokonale přizpůsobí tvaru kamery.

Speciální konstrukce vám navíc umožňuje používat kryt, když máte fotoaparát na opasku kolem krku. Pouzdro neomezuje funkčnost kamery žádným způsobem, je snadné a rychlé použití a dokonale chrání fotoaparát bez zbytečného využití prostoru.

Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Je velmi elegantní a propracovaný do všech detailů.

Hlavní výhody případu:

  • vyrobeno z pružného neoprenového materiálu
  • bezpečnostní popruh s kamerou rychlý konektor součástí balení
  • Zapínání na suchý zip z ekologické kůže
  • vysoká kvalita

V soupravě s pouzdrem také obdržíte pásek s rychlým konektorem, který připevníte k fotoaparátu a díky tomu bude po vyjmutí pouzdra volně viset na fotoaparátu. Nebudeme se muset starat o to, co s případem dělat, abyste je neztratili. Rychlý konektor na druhé straně umožňuje rychle oddělit a připojit pouzdro k fotoaparátu.

Maximální rozměry kamery, které lze v případě uložit:

šířka - 143 mm

délka -120 mm

výška - 110 mm

Případ je mimo jiné věnován pro následující kamery:

  • NIKON Z50 s 16-50mm objektivem a volitelně s nebo bez sluneční clony HN-40

Pouzdro je zvláště užitečné, když chcete mít fotoaparát v batohu s dalšími prvky. Díky tomu získáváme ochranu kamery a zabraňujeme tření, mechanickému poškození a nemusíme přenášet další velké pouzdro ani brašnu na fotoaparát.

Obal je estetický a snadno použitelný. Je velmi lehký a mobilní, zabírá málo místa.

PŘÍKLADY POUŽITÍ:

UPOZORNĚNÍ! Fotoaparáty a další příslušenství uvedené na obrázcích nejsou k prodeji, slouží pouze jako ukázka.


Kód zboží (SBkod): SB5632

Pouzdro na fotoaparát / pouzdro vyrobeno z neoprenového materiálu Určeno pro malé / zrcadlové kamery VYDĚLÁVANÉ ÚDAJE NA: NIKON Z50 s 16-50mm objektivem a volitelně s nebo bez sluneční clony HN-40 VELMI VYSOKÁ KVALITA BEZPEČNOSTNÍ PÁS VČETNĚ Barva: černá MODEL: OC-Z1BK Produkt JJC Kvalitní pouzdro JJC vyrobené z neoprenu dokonale chrání kameru před jakýmkoli mechanickým poškozením a nečistotami. Materiál, ze kterého byl pouzdro vyrobeno, je ohebný, díky čemuž se dokonale přizpůsobí tvaru kamery. Speciální konstrukce vám navíc umožňuje používat kryt, když máte fotoaparát na opasku kolem krku. Pouzdro neomezuje funkčnost kamery žádným způsobem, je snadné a rychlé použití a dokonale chrání fotoaparát bez zbytečného využití prostoru. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Je velmi elegantní a propracovaný do všech detailů. Hlavní výhody případu: vyrobeno z pružného neoprenového materiálu bezpečnostní popruh s kamerou rychlý konektor součástí balení Zapínání na suchý zip z ekologické kůže vysoká kvalita V soupravě s pouzdrem také obdržíte pásek s rychlým konektorem, který připevníte k fotoaparátu a díky tomu bude po vyjmutí pouzdra volně viset na fotoaparátu. Nebudeme se muset starat o to, co s případem dělat, abyste je neztratili. Rychlý konektor na druhé straně umožňuje rychle oddělit a připojit pouzdro k fotoaparátu. Maximální rozměry kamery, které lze v případě uložit: šířka - 143 mm délka -120 mm výška - 110 mm Případ je mimo jiné věnován pro následující kamery: NIKON Z50 s 16-50mm objektivem a volitelně s nebo bez sluneční clony HN-40 Pouzdro je zvláště užitečné, když chcete mít fotoaparát v batohu s dalšími prvky. Díky tomu získáváme ochranu kamery a zabraňujeme tření, mechanickému poškození a nemusíme přenášet další velké pouzdro ani brašnu na fotoaparát. Obal je estetický a snadno použitelný. Je velmi lehký a mobilní, zabírá málo místa. PŘÍKLADY POUŽITÍ: UPOZORNĚNÍ! Fotoaparáty a další příslušenství uvedené na obrázcích nejsou k prodeji, slouží pouze jako ukázka. Kód zboží (SBkod): SB5632
Nabídka č. 7036499537Zobrazení: 1