Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

PRAHA  - Pohlednice místopis
PRAHA  - Pohlednice místopis
PRAHA  - Pohlednice místopis
1 z 2

PRAHA

Skončeno
2 přihazovali
29 Kč
Ukončeno v pondělí 17. 6. 2024, 21:14:00
Vyhráno uživatelem l...a
Doprava a platba
Obyčejné psaní 30 Kč
Doporučená zásilka 75 Kč
Mezinárodní přeprava 130 Kč
Osobní převzetí
ČESKÉ BUDĚJOVICE
Bankovním převodem
Podrobnosti
PRAHA
Popis předmětu

STAV VIZ FOTO.


NABÍDKY SKENUJI V DOSTATEČNÉM ROZLIŠENÍ, ABY BYLY VADY Z OBOU STRAN DOBŘE PATRNÉ. OBRÁZKY SI PROTO DOBŘE PROHLÉDNĚTE, ABY NEDOŠLO K PŘÍPADNÝM REKLAMACÍM-V PŘÍPADĚ POHLEDNIC NA ROZLEPENÉ UPOZORŇUJI. 


PROSÍM VŠECHNY KUPUJÍCÍ, ABY PŘI PLATBĚ PSALI SPRÁVNÝ VARIABILNÍ SYMBOL -ČÍSLO AUKCE. ANONYMNÍ PLATBA SE DÁ JEN ZŘÍDKA KDY DOHLEDAT A JÁ ZBYTEČNĚ ČEKÁM NA DALŠÍ VÝZVU K ODESLÁNÍ JIŽ ZAPLACENÉ ZÁSILKY. NASTAVTE SI TÉŽ V OSOBNÍCH ÚDAJÍCH AKTUÁLNÍ ADRESU NA KTEROU CHCETE VÝHRU ZASLAT.


 PROSÍM NEPLAŤTE DVOJITÉ POŠTOVNÉ PŘI VĚTŠÍM POČTU POHLEDNIC - POUZE V ČR PŘIPOČÍTEJTE 5 KČ K POŠTOVNÉMU.

U OPAKOVANÉHO NÁKUPU VÍCE POHLEDNIC PROSÍM O PLATBU DO MAXIMÁLNĚ JEDNOHO MĚSÍCE.

ZÁSILKY VYŽÁDANÉ OBYČEJNÝM DOPISEM JSOU POSÍLÁNY NA RIZIKO KUPUJÍCÍHO.

 ZÁSILKY ODESÍLÁM JEDNOU TÝDNĚ. ODESÍLÁM DO STÁTŮ EVROPSKÉ UNIE. PROSÍM PLATBY ZE ZAHRANIČÍ BANKOVNÍM PŘEVODEM  POPLATEK BANCE ČINÍ 6 KČ.

POKUD VÁM ZÁSILKA NEPŘIJDE DO 14 DNŮ PO ZAPLACENÍ, KONTAKTUJTE MĚ PROSÍM , ABYCH MOHL PLATBU DOHLEDAT.


   „Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.”

STAV VIZ FOTO. NABÍDKY SKENUJI V DOSTATEČNÉM ROZLIŠENÍ, ABY BYLY VADY Z OBOU STRAN DOBŘE PATRNÉ. OBRÁZKY SI PROTO DOBŘE PROHLÉDNĚTE, ABY NEDOŠLO K PŘÍPADNÝM REKLAMACÍM-V PŘÍPADĚ POHLEDNIC NA ROZLEPENÉ UPOZORŇUJI. PROSÍM VŠECHNY KUPUJÍCÍ, ABY PŘI PLATBĚ PSALI SPRÁVNÝ VARIABILNÍ SYMBOL -ČÍSLO AUKCE. ANONYMNÍ PLATBA SE DÁ JEN ZŘÍDKA KDY DOHLEDAT A JÁ ZBYTEČNĚ ČEKÁM NA DALŠÍ VÝZVU K ODESLÁNÍ JIŽ ZAPLACENÉ ZÁSILKY. NASTAVTE SI TÉŽ V OSOBNÍCH ÚDAJÍCH AKTUÁLNÍ ADRESU NA KTEROU CHCETE VÝHRU ZASLAT. PROSÍM NEPLAŤTE DVOJITÉ POŠTOVNÉ PŘI VĚTŠÍM POČTU POHLEDNIC - POUZE V ČR PŘIPOČÍTEJTE 5 KČ K POŠTOVNÉMU. U OPAKOVANÉHO NÁKUPU VÍCE POHLEDNIC PROSÍM O PLATBU DO MAXIMÁLNĚ JEDNOHO MĚSÍCE. ZÁSILKY VYŽÁDANÉ OBYČEJNÝM DOPISEM JSOU POSÍLÁNY NA RIZIKO KUPUJÍCÍHO. ZÁSILKY ODESÍLÁM JEDNOU TÝDNĚ. ODESÍLÁM DO STÁTŮ EVROPSKÉ UNIE. PROSÍM PLATBY ZE ZAHRANIČÍ BANKOVNÍM PŘEVODEM POPLATEK BANCE ČINÍ 6 KČ. POKUD VÁM ZÁSILKA NEPŘIJDE DO 14 DNŮ PO ZAPLACENÍ, KONTAKTUJTE MĚ PROSÍM , ABYCH MOHL PLATBU DOHLEDAT. „Nabídka mých předmětů je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji.”

Nabídka č. 7064800595 Vystaveno 10.06. 21:06 Zobrazení: 21