chevron_left Předsíň

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Barva Dekor
Styl Funkce
Povrch
Materiál
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Předsíň

Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 837 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 837 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Možná, že se vám to na první pohled nezdá, ale právě předsíň je poměrně frekventovanou místností vašeho domova. Kromě toho, že v ní trávíte čas těsně předtím, než odejdete pryč a také poté, co se vrátíte zpět, je zároveň první místností, kterou vidí vaše návštěvy. Proč si tedy svou předsíň nezařídit tak, aby byla praktická i reprezentativní zároveň?

Praktická předsíň: Co by v ní nemělo chybět

Dokážete si představit předsíň bez věšáku nebo botníku? My moc ne. Působila by hole, a navíc by v ní nebyl dostatek úložného prostoru pro boty a kabáty. Proto na Aukru najdete široký výběr nábytku a zařízení do předsíně, včetně předsíňových sestav, rohožek a dalšího vybavení předsíně. Zkrátka všechno, co si každá správná předsíň žádá.

Botník

Boty nemusíte zdlouhavě „lovit“ ve změti obuvi rozházené po zemi. Stačí, když si pořídíte regál na boty či botník. Vaše obuv bude přehledně uložená a vy budete přesně vědět, kam pro vybraný pár sáhnout.

Věšák do předsíně

Učiňte přítrž kabátům, bundám, sakům a jiným svrškům rozházeným po židlích a křeslech. Díky závěsnému nebo samostatně stojícímu věšáku budete mít jistotu, že své oblečení při každém odchodu z domova bez problému najdete.

Rohožka

Během doby strávené venku se na boty nabalí spousta špíny. Proč si ji ale nosit domů? Když do své předsíně a na chodbu před dveře umístíte rohožku, tak věřte, že bláto, písek ani jiné nečistoty nebudou mít žádnou šanci!

Koberec do předsíně

Jestli je podlaha ve vaší předsíni tak ledová, že se na ní jinak, než v botách nedá stát, pomůže koberec do předsíně. Ten navíc může sloužit také jako zajímavý designový kousek, takže se při jeho výběru vůbec nijak neomezujte a kupte si takový, který vaši předsíň pozvedne na vyšší úroveň i po estetické stránce.

Skříň do předsíně

Možná, že nejste fanoušky otevřených polic, regálů nebo oblečení volně visícího na věšáku. Pak vám bude nejvíc vyhovovat skříň do předsíně, která za svými dveřmi může skrývat jak botník, tak věšák na oblečení. Díky skříni na vaše oblečení a obuv nebude padat tolik prachu. Do skříně si můžete pořídit vůni do šatníků, aby vaše oblečení pořád příjemně vonělo.

Předsíňová sestava

Vybavovat předsíň nemusíte po jednotlivých kusech. Můžete si rovnou koupit kompletní předsíňovou sestavu či stěnu. Některé z nich sestávají ze skříně a věšáku, jiné dokonce disponují zrcadlem nebo třeba botníkem s lavičkou pro pohodlnější nazouvání bot.

Další vybavení předsíně

Tím ale vaše vylepšování předsíně vůbec nemusí končit. Předsín můžete doladiť praktickými doplňky. Pokud chcete, můžete ji obohatit i stolkem, věšákem na klíče, podložkou pod boty, stojanem na deštníky nebo nástěnnými hodinami.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up