Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Příbory

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Druh příboru
Typ příboru
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Příbory

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 303 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 303 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Seznam nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Na světě existuje několik způsobů, jak konzumovat jídlo – rukama, hůlkami, či různými druhy příborů. V našich končinách se právě využívají příbory a ačkoliv by se mohlo zdát, že existuje pouze jeden typ příboru, opak je pravdou. Historicky se kvalitní příbory vyráběly ze stříbra, které se po vyleštění nádherně lesklo. Stříbro patřilo k dostupným materiálům a navíc se příbory z něj snadno udržovaly. Za paradox lze považovat období první poloviny devatenáctého století, kdy se na scéně objevil čistý hliník. Luxusní a neobvyklý materiál se těšil velké oblibě zejména u šlechty. Dnes již víme, že hliníkové příbory patří k těm nejméně kvalitním a navíc se spekuluje o jejich zdravotní nezávadnosti. V současné době se nejvíce setkáváme s příbory z nerezové oceli, která je dostupná v pěti stupních kvality. Pojďme si společně představit jednotlivé typy příborů.

Sada příborů

Etiketa stolování patří mezi základy slušného chování, které bychom měli všichni ovládat. Základem správného stolování je sada příborů, která bude odpovídat vašim potřebám. Ptáte se, kolik příborů byste měli v domácnosti mít? Obecně se udává, že by příborů mělo být dvakrát tolik, než je členů domácnost. Počet také přizpůsobte tomu, jak početná se u vás vyskytuje návštěva.

sada příborů
steakový příbor

Steakové příbory

Šťavnaté a kvalitní steakové maso si zaslouží zvláštní typ příborů. Zoubkované ostří steakového nože dokonale prořízne maso bez nechtěného narušení vláken. Šťáva neunikne ani po propíchnutí steakovou vidličkou, která má velmi ostré hroty. Chcete, aby vám steakové příbory dlouho vydržely? Vybírejte z příborů z nerezové oceli, která je odolná vůči korozi, snadno se čistí a navíc nechytá chutě a pachy.

Dezertní příbory

Mezi nejpoužívanější dezertní příbory patří dezertní vidlička vyznačující se třemi hroty různých délek. Dezertní vidlička se standartně používá na všechny typy zákusků, dortů a koláčů. Dezertní lžičku využijete na zmrzlinové poháry. Při podávání ovoce nezapomeňte na dezertní nůž, kterým ovoce snadno naporcujete.

dezertní vidličky

Dětské příbory

Děti rádi objevují svět a učí se novému. Jezení příborem patří mezi dovednosti, které vyžadují vaši trpělivost a maximální podporu. Tu jim můžete dopřát zakoupením dětských příborů, které nejen dobře vypadají, ale zároveň zabraňují nechtěnému poranění.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up