Vyberte si kategorii
Přídavný motor na kolo 80ccm, motokolo - Auto-moto
Přídavný motor na kolo 80ccm, motokolo - Auto-moto
Přídavný motor na kolo 80ccm, motokolo - Auto-moto
Přídavný motor na kolo 80ccm, motokolo - Auto-moto
Přídavný motor na kolo 80ccm, motokolo - Auto-moto
Přídavný motor na kolo 80ccm, motokolo - Auto-moto
1 z 5
11x zakoupeno
3 700 Kč
Bezpečný nákup s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
11 sleduje
11x zakoupeno
Nepozdává se vám cena? Učiňte prodejci nabídku
Doprava
Zaslat.cz kurýr na adresu 167 Kč
Kurýr 200 Kč
Osobní převzetí
Podolí
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Vítejte na stránkách tohoto internetového obchodu s kamennou pobočkou. Náš e-shop je zaměřen na maloobchodní prodej Mobilních telefonů, tabletů, přislušenství, náhradních dílů, PC, notebooků, solární techniky, motodílů a přídavných motorů. Provádíme i pozáruční servis všech produktů co nabízíme. Poskytujeme standartní dvouletou záruku na veškeré naše produkty. Nejsme plátci DPH. Zboží odesíláme do 24 hodin od zakoupení a doručení je do 2 pracovních dnů.


Kontakt pro osobní převzetí:

www.mobilypodoli.cz

tel.:737070285

mobilypodoli@email.cz

Podolí 71, 68604


Zde nabízíme nový přídavný motor na kolo 80ccm - kompletní sada - Motorová sada (kit) obsahuje vše, co je na fotce:

Motor s magneto zapalováním a svíčkou, CDI s vysokonapěťovým kabelem a fajfkou svíčky, nádrž s víčkem, rozetu 44z s napínacím mechanismem řetězu, řetěz, kryt řetězu, ocelová lanka s bovdeny (plynové a spojkové), páčku spojky, rukojetě včetně plynové, tlačítko zhášeče motoru s kabely, kompletní výfuk, podrobný český návod montáže + uživatelský manuál. Balení obsahuje kompletní kit včetně všech drobných komponentů k sestavení. Rozměry zabalené sady: 420 x 320 x 190 mm, Celková váha motorové sady: 11Kg


Technické parametry:

Typ motoru: zážehový, dvoutaktní

Obsah: 80 ccm

Vrtání / zdvih: 47 mm x 40 mm

Jmenovitý výkon: 2.5 kW / 5000 ot./min

Maximální výkon: 4 kW / 6000 ot./min

Kompresní poměr: 6 / 0.1

Palivo: 95 oktanové včetně 2T syntetického oleje

Objem nádrže: 1,5 litru

Spotřeba na 100 km: 2.5 litru až 3 litry benzínu

Poměr paliva s olejem: 1:25 v záběhu / 1:30 po záběhu tzn. po ujetí 500 km

Spojka: suchá lamelová

Chlazení: náporové vzduchem


Není potřeba Řidičský průkaz!

Montáž přídavného motoru na jízdní kolo se řídí VYHLÁŠKOU 341/2014 Sb. Ministerstva dopravy o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích. Důrazně doporučujeme tuto vyhlášku prostudovat a vzít v potaz veškeré stanovené podmínky z ní vyplývající. Pokud jste se rozhodli využívat přídavného motoru pro svoje jízdní kolo, platí povinnost řídit se veškerými pravidly provozu, stejně tak dbát bezpečnosti, ochrany zdraví a majetku svého a ostatních osob. 


V balení je přiložen CE prohlášení o shodě (splňující podmínky legislativy a zákoníku)


Děkujeme za Váš nákup!.

Vítejte na stránkách tohoto internetového obchodu s kamennou pobočkou. Náš e-shop je zaměřen na maloobchodní prodej Mobilních telefonů, tabletů, přislušenství, náhradních dílů, PC, notebooků, solární techniky, motodílů a přídavných motorů. Provádíme i pozáruční servis všech produktů co nabízíme. Poskytujeme standartní dvouletou záruku na veškeré naše produkty. Nejsme plátci DPH. Zboží odesíláme do 24 hodin od zakoupení a doručení je do 2 pracovních dnů. Kontakt pro osobní převzetí: www.mobilypodoli.cz tel.:737070285 mobilypodoli@email.cz Podolí 71, 68604 Zde nabízíme nový přídavný motor na kolo 80ccm - kompletní sada - Motorová sada (kit) obsahuje vše, co je na fotce: Motor s magneto zapalováním a svíčkou, CDI s vysokonapěťovým kabelem a fajfkou svíčky, nádrž s víčkem, rozetu 44z s napínacím mechanismem řetězu, řetěz, kryt řetězu, ocelová lanka s bovdeny (plynové a spojkové), páčku spojky, rukojetě včetně plynové, tlačítko zhášeče motoru s kabely, kompletní výfuk, podrobný český návod montáže + uživatelský manuál. Balení obsahuje kompletní kit včetně všech drobných komponentů k sestavení. Rozměry zabalené sady: 420 x 320 x 190 mm, Celková váha motorové sady: 11Kg Technické parametry: Typ motoru: zážehový, dvoutaktní Obsah: 80 ccm Vrtání / zdvih: 47 mm x 40 mm Jmenovitý výkon: 2.5 kW / 5000 ot./min Maximální výkon: 4 kW / 6000 ot./min Kompresní poměr: 6 / 0.1 Palivo: 95 oktanové včetně 2T syntetického oleje Objem nádrže: 1,5 litru Spotřeba na 100 km: 2.5 litru až 3 litry benzínu Poměr paliva s olejem: 1:25 v záběhu / 1:30 po záběhu tzn. po ujetí 500 km Spojka: suchá lamelová Chlazení: náporové vzduchem Není potřeba Řidičský průkaz! Montáž přídavného motoru na jízdní kolo se řídí VYHLÁŠKOU 341/2014 Sb. Ministerstva dopravy o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích. Důrazně doporučujeme tuto vyhlášku prostudovat a vzít v potaz veškeré stanovené podmínky z ní vyplývající. Pokud jste se rozhodli využívat přídavného motoru pro svoje jízdní kolo, platí povinnost řídit se veškerými pravidly provozu, stejně tak dbát bezpečnosti, ochrany zdraví a majetku svého a ostatních osob. V balení je přiložen CE prohlášení o shodě (splňující podmínky legislativy a zákoníku) Děkujeme za Váš nákup!.
Nabídka č. 7035222064Zobrazení: 7