Vyberte si kategorii
PRO TIPY PRO ORAL-B - SADA PRO VITALITU - 12 KUSŮ  + dárek - Péče o tělo a zdraví
PRO TIPY PRO ORAL-B - SADA PRO VITALITU - 12 KUSŮ  + dárek - Péče o tělo a zdraví
1 z 1
Nové
Cena
681 Kč
K dispozici
777 ks
1 ks
2 sledují
Nepozdává se vám cena? Učiňte prodejci nabídku
Doprava
NOVÉ
Balíkovna nyní doručuje i na adresu
Balíkovna od 67 Kč
Zásilkovna od 105 Kč
Osobní převzetí
Meziměstí
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Pro každý nákup dodavame darek !! 24 MESIC ZARUKA

12 TIPŮ PRO KARTÁČE PRO ORAL-B


Sada 12 trysek, ve které najdete 3 nejoblíbenější modely špiček, které jsou ideální pro každodenní čištění zubů.


4x BĚLÍCÍ TIPY

4x TIPY NA DENNÍ ČIŠTĚNÍ

4x VLÁKNA SE ZÁVITOVÝMI VLÁKNY

VOLNÝ, UVOLNIT! 3x ZUBY!


Hlavy se hodí pro všechny rotační / rotující elektrické zubní kartáčky Oral-B.


Vlastnosti:


4x BĚLÍCÍ TIPY


Bělicí špičky byly navrženy tak, aby jemně odstranily změnu barvy zubů. S leštící gumovou vložkou inspirovanou zubařem pro přirozeně bělejší zuby. Vhodný pro všechny oscilační a rotující kartáče.

Vlastnosti a výhody:


Poskytuje lepší leštění

Obklopuje každý zub pro důkladné čištění

Poskytuje jemné čištění zubů


TIPY ORAL-B - SADA PRO VITALITU - 12 KUSŮ Určeno pro zubní kartáčky Oral-B

TIPY ORAL-B - SADA PRO VITALITU - 12 KUSŮ Typ náhrady

4x tipy pro každodenní čištění


Nástavec pro každodenní čištění vám umožní vychutnat si zdravé dásně a pocit svěžesti v ústech. Pokročilý systém vláken špičky odstraňuje více plaku a čistí důkladněji než běžný zubní kartáček. Hlava ve tvaru zubu je navržena k odstranění plaku a masáže podél linie dásní.

Vlastnosti a výhody:


Nabízí lepší čištění a odstraňování zubního plaku a přizpůsobuje se tvaru každého zubu

Dostane se na těžko dostupná místa, hlouběji než běžný manuální zubní kartáček.


4x NITOVÁ VLÁKNA


Pokročilý nový závitový hrot je účinnější než standardní hrot Precision. Speciální vlákna zajišťují výjimečné čištění těžko dostupných mezizubních prostor. Špička zajišťuje čištění podobné nitě.

Vlastnosti a výhody:


Vlákna z měkké gumy pro lepší proniknutí do mezizubních prostor.

Zelená vlákna se při kontaktu s vodou ohýbají, aby umožnila delším modrým vláknům proniknout hlouběji mezi zuby.

Pro každý nákup dodavame darek !! 24 MESIC ZARUKA Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet. Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU Variabilní symbol: číslo aukce POZOR! Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit!

Zboží můžete vrátit zpět do 14 dní od oznámení odstoupení od smlouvy !!!

Pro každý nákup dodavame darek !! 24 MESIC ZARUKA 12 TIPŮ PRO KARTÁČE PRO ORAL-B Sada 12 trysek, ve které najdete 3 nejoblíbenější modely špiček, které jsou ideální pro každodenní čištění zubů. 4x BĚLÍCÍ TIPY 4x TIPY NA DENNÍ ČIŠTĚNÍ 4x VLÁKNA SE ZÁVITOVÝMI VLÁKNY VOLNÝ, UVOLNIT! 3x ZUBY! Hlavy se hodí pro všechny rotační / rotující elektrické zubní kartáčky Oral-B. Vlastnosti: 4x BĚLÍCÍ TIPY Bělicí špičky byly navrženy tak, aby jemně odstranily změnu barvy zubů. S leštící gumovou vložkou inspirovanou zubařem pro přirozeně bělejší zuby. Vhodný pro všechny oscilační a rotující kartáče. Vlastnosti a výhody: Poskytuje lepší leštění Obklopuje každý zub pro důkladné čištění Poskytuje jemné čištění zubů TIPY ORAL-B - SADA PRO VITALITU - 12 KUSŮ Určeno pro zubní kartáčky Oral-B TIPY ORAL-B - SADA PRO VITALITU - 12 KUSŮ Typ náhrady 4x tipy pro každodenní čištění Nástavec pro každodenní čištění vám umožní vychutnat si zdravé dásně a pocit svěžesti v ústech. Pokročilý systém vláken špičky odstraňuje více plaku a čistí důkladněji než běžný zubní kartáček. Hlava ve tvaru zubu je navržena k odstranění plaku a masáže podél linie dásní. Vlastnosti a výhody: Nabízí lepší čištění a odstraňování zubního plaku a přizpůsobuje se tvaru každého zubu Dostane se na těžko dostupná místa, hlouběji než běžný manuální zubní kartáček. 4x NITOVÁ VLÁKNA Pokročilý nový závitový hrot je účinnější než standardní hrot Precision. Speciální vlákna zajišťují výjimečné čištění těžko dostupných mezizubních prostor. Špička zajišťuje čištění podobné nitě. Vlastnosti a výhody: Vlákna z měkké gumy pro lepší proniknutí do mezizubních prostor. Zelená vlákna se při kontaktu s vodou ohýbají, aby umožnila delším modrým vláknům proniknout hlouběji mezi zuby. Pro každý nákup dodavame darek !! 24 MESIC ZARUKA Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet. Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU Variabilní symbol: číslo aukce POZOR! Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit! Zboží můžete vrátit zpět do 14 dní od oznámení odstoupení od smlouvy !!!
Nabídka č. 6983454111Zobrazení: 8