Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
r566o * starý mlýnek na maso 8 - Vybavení do kuchyně
r566o * starý mlýnek na maso 8 - Vybavení do kuchyně
r566o * starý mlýnek na maso 8 - Vybavení do kuchyně
r566o * starý mlýnek na maso 8 - Vybavení do kuchyně
r566o * starý mlýnek na maso 8 - Vybavení do kuchyně
r566o * starý mlýnek na maso 8 - Vybavení do kuchyně
r566o * starý mlýnek na maso 8 - Vybavení do kuchyně
1 z 6
Žádný příhoz
299 Kč
Ukončeno v pátek 6. 10. 2023, 16:34:33
Nikdo nezakoupil
2 sledovali
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt


Pošta nehorázně zdražuje rekomanda,takže tento způsob poslání přestávám používat.Prosím využívejte převážně balíkovnu,kterou nabízím pouze tady v popisu.Mám podání online a to nelze propojit s balíkovnou přes aukro.Proto si musíte balíkovnu sami vyhledat a zvolit v následujícím odkazu a dát mi ji na vědomí,stačí mi jen její správné PSČ.POZOR tahle služba funguje pouze do maximálního rozměru balíku 70x50x50 cm a maximální váhy balíku 15 kg.Poštovné pro tuhle konkrétní aukci přes balíkovnu bude 110 korun.


https://www.postaonline.cz/cs/vyhledat-pobocku/-/postoffice/search/Balíkovny

tento odkaz je potřeba zkopírovat do nového okna,nejde mi sem vložit jiným způsobem


Jedná se o privátní prodej použitého předmětu zcela bez záruky.

Snadno si efektivně využijete poštovné (samozřejmě s ohledem na celkovou váhu,rozměry a skladbu sortimentu) zakoupením dalších předmětů,proto se podívejte i na moje další aukce. Platbu očekávám do sedmi dnů od ukončení aukce,pokud nepokračujete v nákupu dalších předmětů nebo pokud nejsme spolu domluveni jinak.


PŘI NÁKUPU VÍCE PŘEDMĚTŮ SE MNOU URČITĚ KONZULTUJTE VÝŠI POŠTOVNÉHO,JE TO OPRAVDU NUTNÉ!

KOMPLETNÍ KONTAKTNÍ ÚDAJE SE NÁM VZÁJEMNĚ PROPOJÍ AŽ VYPLNÍTE FORMULÁŘ PLATEB


Udělejte si radost nad příjemně vyhranou právě mojí aukcí.Zásilky odesílám každý druhý den.


Na dobírku a obyčejné zásilky bez podacího lístku zásadně neposílám.Případné osobní převzetí jen po domluvě a po platbě předem na účet.

NEPRODÁVÁM DO ZAHRANIČÍ.

Zásilkovnu nepoužívám.


Info ke knihám:pokud je první foto knihy v rozevřeném stavu,tak nemá vrchní obal.Do již zabalené zásilky nemohu přidávat další případný nákup!


nálezový stav

Pošta nehorázně zdražuje rekomanda,takže tento způsob poslání přestávám používat.Prosím využívejte převážně balíkovnu,kterou nabízím pouze tady v popisu.Mám podání online a to nelze propojit s balíkovnou přes aukro.Proto si musíte balíkovnu sami vyhledat a zvolit v následujícím odkazu a dát mi ji na vědomí,stačí mi jen její správné PSČ.POZOR tahle služba funguje pouze do maximálního rozměru balíku 70x50x50 cm a maximální váhy balíku 15 kg.Poštovné pro tuhle konkrétní aukci přes balíkovnu bude 110 korun.https://www.postaonline.cz/cs/vyhledat-pobocku/-/postoffice/search/Balíkovnytento odkaz je potřeba zkopírovat do nového okna,nejde mi sem vložit jiným způsobemJedná se o privátní prodej použitého předmětu zcela bez záruky.Snadno si efektivně využijete poštovné (samozřejmě s ohledem na celkovou váhu,rozměry a skladbu sortimentu) zakoupením dalších předmětů,proto se podívejte i na moje další aukce. Platbu očekávám do sedmi dnů od ukončení aukce,pokud nepokračujete v nákupu dalších předmětů nebo pokud nejsme spolu domluveni jinak.PŘI NÁKUPU VÍCE PŘEDMĚTŮ SE MNOU URČITĚ KONZULTUJTE VÝŠI POŠTOVNÉHO,JE TO OPRAVDU NUTNÉ!KOMPLETNÍ KONTAKTNÍ ÚDAJE SE NÁM VZÁJEMNĚ PROPOJÍ AŽ VYPLNÍTE FORMULÁŘ PLATEBUdělejte si radost nad příjemně vyhranou právě mojí aukcí.Zásilky odesílám každý druhý den.Na dobírku a obyčejné zásilky bez podacího lístku zásadně neposílám.Případné osobní převzetí jen po domluvě a po platbě předem na účet. NEPRODÁVÁM DO ZAHRANIČÍ.Zásilkovnu nepoužívám. Info ke knihám:pokud je první foto knihy v rozevřeném stavu,tak nemá vrchní obal.Do již zabalené zásilky nemohu přidávat další případný nákup!nálezový stav
Nabídka č. 7046799948Zobrazení: 20