Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Raleno 2x softbox se stativem 50x70cm/ E27/ 5500K/ od1kč |269| - Foto
Raleno 2x softbox se stativem 50x70cm/ E27/ 5500K/ od1kč |269| - Foto
Raleno 2x softbox se stativem 50x70cm/ E27/ 5500K/ od1kč |269| - Foto
Raleno 2x softbox se stativem 50x70cm/ E27/ 5500K/ od1kč |269| - Foto
Raleno 2x softbox se stativem 50x70cm/ E27/ 5500K/ od1kč |269| - Foto
1 z 4
Zánovní

Raleno 2x softbox se stativem 50x70cm/ E27/ 5500K/ od1kč |269|

Skončeno
6 přihazovalo
262 Kč
Ukončeno v pátek 14. 6. 2024, 21:11:00
Vyhráno uživatelem i...0
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Kurýr 135 Kč
Mezinárodní přeprava 155 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Raleno 2x softbox se stativem 50x70cm/ E27/ 5500K/ od1kč |269|
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
krátce používaný, funkční produkt
Kód zboží

V aukci od 1 Koruny!

SNADNÉ OBSLUHA DESIGN: Otevírací a zavírací hlava softboxu ve tvaru deštníku, zatlačením dolů se snadno rozloží; Skládací na 27 palců a rozšířený na 80 palců nastavitelný světelný stojan, odolný a skládací pro přenositelnost a práci, vyrobený z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, robustní uzamykací systém zajišťuje, že vaše předměty jsou během používání v bezpečí před jakýmkoli houpáním; rychlé zámky poskytují rychlé a přesné nastavení výšky.

VĚDECKÁ TECHNOLOGIE MĚKKÉHO SVĚTLA: 2 X 20" X 28" softbox, bílý čtvercový difuzor, vyrobený z prumové nylonové tkaniny s vysoce reflexní stříbrnou vnitřní stranou uvnitř pro nasměrování světla k objektu, vysoce kvalitní měkká nylonová tkanina pro hladký tok světla, eliminující stíny a vytvoření jemného světla vhodného pro fotografické osvětlení.

APLIKACE PRO VÍCE SCÉN: Tato sada osvětlení je ideální pro fotografování portrétů, živé vysílání, video výplňové světlo, fotografování módy, fotografování reklam a tak dále. Kromě fotografické práce jej můžete využít i v běžném životě. Standardní šroub 1/4 na horní straně stativu umožňuje na něj namontovat další vybavení pro použití, jako jsou prstencová světla, projektory, akční kamery atd. Praktická možnost nákupu.

Krásný stav!
Dražíme od 1 koruny !

Přeji příjemnou aukci a hodně štěstí :)

-------------------------------------------------------------------

►►►Doplňující Informace◄◄◄

► Kompletní obsah aukce je zveřejněn na produktových fotografiích a v popisku.

► Zboží prodáváme bez originálního obalu a manuálu, pokud není uvedeno jinak.

► Svým příhozem souhlasíte s obchodními podmínkami.

► Zboží je doručováno 1-3 dny od přijetí platby.

► Garantuji profesionální obchod od ověřeného prodejce.

► V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat.

► Obchodní podmínky : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/o-prodejci

► Sledujte naše nabídky zde : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/nabidky

► Přidejte si nás do oblíbených prodejců a nic Vám neunikne : aukro.cz/uzivatel/citydonna 

V aukci od 1 Koruny! SNADNÉ OBSLUHA DESIGN: Otevírací a zavírací hlava softboxu ve tvaru deštníku, zatlačením dolů se snadno rozloží; Skládací na 27 palců a rozšířený na 80 palců nastavitelný světelný stojan, odolný a skládací pro přenositelnost a práci, vyrobený z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, robustní uzamykací systém zajišťuje, že vaše předměty jsou během používání v bezpečí před jakýmkoli houpáním; rychlé zámky poskytují rychlé a přesné nastavení výšky. VĚDECKÁ TECHNOLOGIE MĚKKÉHO SVĚTLA: 2 X 20" X 28" softbox, bílý čtvercový difuzor, vyrobený z prumové nylonové tkaniny s vysoce reflexní stříbrnou vnitřní stranou uvnitř pro nasměrování světla k objektu, vysoce kvalitní měkká nylonová tkanina pro hladký tok světla, eliminující stíny a vytvoření jemného světla vhodného pro fotografické osvětlení. APLIKACE PRO VÍCE SCÉN: Tato sada osvětlení je ideální pro fotografování portrétů, živé vysílání, video výplňové světlo, fotografování módy, fotografování reklam a tak dále. Kromě fotografické práce jej můžete využít i v běžném životě. Standardní šroub 1/4 na horní straně stativu umožňuje na něj namontovat další vybavení pro použití, jako jsou prstencová světla, projektory, akční kamery atd. Praktická možnost nákupu. Krásný stav! Dražíme od 1 koruny ! Přeji příjemnou aukci a hodně štěstí :) ------------------------------------------------------------------- ►►►Doplňující Informace◄◄◄ ► Kompletní obsah aukce je zveřejněn na produktových fotografiích a v popisku. ► Zboží prodáváme bez originálního obalu a manuálu, pokud není uvedeno jinak. ► Svým příhozem souhlasíte s obchodními podmínkami. ► Zboží je doručováno 1-3 dny od přijetí platby. ► Garantuji profesionální obchod od ověřeného prodejce. ► V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat. ► Obchodní podmínky : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/o-prodejci ► Sledujte naše nabídky zde : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/nabidky ► Přidejte si nás do oblíbených prodejců a nic Vám neunikne : aukro.cz/uzivatel/citydonna

Nabídka č. 7064770509 Vystaveno 11.06. 21:06 Zobrazení: 61