Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Regál s dvířky Jurek TOMMY 05 - Nábytek
Regál s dvířky Jurek TOMMY 05 - Nábytek
Regál s dvířky Jurek TOMMY 05 - Nábytek
Regál s dvířky Jurek TOMMY 05 - Nábytek
1 z 3
Nové

Regál s dvířky Jurek TOMMY 05

(6928074370)
Cena
1 693 Kč
Ukončeno v pátek 10. 11. 2023, 10:01:04
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
5 sledovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Název výrobku: Regál s dvířky Jurek TOMMY 05


Rozměry:


Šířka: 50 cm

Výška: 193 cm

Hloubka: 42 cm


Doba dodání  4-6 týdnů


Kolekce mládežnického nábytku TOMMY je ušitá na míru přání a vkusu všech teenagerů. Nábytek s velkými úložnými prostory nabízí bezpočet aranžací ze široké škály jednotlivých dílů. V kolekci jsou tři druhy skříní, dvě komody, pět knihovniček či vitrín, poličky, psací stůl a postel. Když si k tomu připočteme atraktivní barevné provedení, které vzniklo spojením Grafitu a odstínu Enigma, nemůžeme se divit, že tato kolekce patří mezi mládeží mezi ten nejžádanější nábytek.


GRAFIT / ENIGMA / BÍLÁ                                                 


Doplňkové informace:


- výrobek k vlastní montáži

- součástí balení jsou všechny prvky potřebné pro montáž (klíče, šrouby)

- jednoduchá montáž dle přiloženého návodu

- nový výrobek v originálním obalu


Po ukončení aukce prosíme o oznámení všech potřebných údajů jako je: adresa dodání, vaše číslo telefonu, údaje pro fakturaci, barva a design.


Větší výběr nábytku najdete na našich dalších aukcích.


Prosíme o důkladné seznámení s podmínkami našich aukcí. V případě dalších dotazů nám prosím zanechte telefonní spojení či e-mailovou adresu, na kterou vám co nejrychleji odpovíme.

Název výrobku: Regál s dvířky Jurek TOMMY 05 Rozměry: Šířka: 50 cm Výška: 193 cm Hloubka: 42 cm Doba dodání 4-6 týdnů Kolekce mládežnického nábytku TOMMY je ušitá na míru přání a vkusu všech teenagerů. Nábytek s velkými úložnými prostory nabízí bezpočet aranžací ze široké škály jednotlivých dílů. V kolekci jsou tři druhy skříní, dvě komody, pět knihovniček či vitrín, poličky, psací stůl a postel. Když si k tomu připočteme atraktivní barevné provedení, které vzniklo spojením Grafitu a odstínu Enigma, nemůžeme se divit, že tato kolekce patří mezi mládeží mezi ten nejžádanější nábytek. GRAFIT / ENIGMA / BÍLÁ Doplňkové informace: - výrobek k vlastní montáži - součástí balení jsou všechny prvky potřebné pro montáž (klíče, šrouby) - jednoduchá montáž dle přiloženého návodu - nový výrobek v originálním obalu Po ukončení aukce prosíme o oznámení všech potřebných údajů jako je: adresa dodání, vaše číslo telefonu, údaje pro fakturaci, barva a design. Větší výběr nábytku najdete na našich dalších aukcích. Prosíme o důkladné seznámení s podmínkami našich aukcí. V případě dalších dotazů nám prosím zanechte telefonní spojení či e-mailovou adresu, na kterou vám co nejrychleji odpovíme.
Nabídka č. 6928074370Zobrazení: 10