Vyberte si kategorii
RetroFlag GPi CASE - retro pouzdro včetně Raspberry Pi Zero - undefined
RetroFlag GPi CASE - retro pouzdro včetně Raspberry Pi Zero - undefined
RetroFlag GPi CASE - retro pouzdro včetně Raspberry Pi Zero - undefined
RetroFlag GPi CASE - retro pouzdro včetně Raspberry Pi Zero - undefined
RetroFlag GPi CASE - retro pouzdro včetně Raspberry Pi Zero - undefined
1 z 4
Nové

RetroFlag GPi CASE - retro pouzdro včetně Raspberry Pi Zero

(7040509531)
Cena
2 000 Kč
8 sleduje
Nepozdává se vám cena? Učiňte prodejci nabídku
Doprava
NOVÉ
Balíkovna nyní doručuje i na adresu
Balíkovna od 59 Kč
Zásilkovna od 69 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

RetroFlag GPi CASE - retro pouzdro pro Raspberry Pi Zero

Retro pouzdro ve stylu Game Boy promění váš Raspberry Pi ve stroj času, který vás vrátí do doby bez internetu a všeho s ním spojeným.

Vysoká úroveň věnovaná detailnímu zpracování tohoto pouzdra vás zaujme na první pohled. Společnost RetroFlag nejenže vytvořila věrnou kopii původního Game Boye, ale dala si záležet i na funkcích herní konzole. Retro vzhled v kombinaci s vychytanými vlastnostmi dělají z tohoto přenosného herního pouzdra téměř dokonalou záležitost!

Co budete potřebovat ke GPi Case:

Kvalitní jasná obrazovka

Pouzdro GPi je vybaveno jasnou a dobře čitelnou 2,8" obrazovkou IPS, která poskytuje vynikající pozorovací úhly. Úroveň jasu obrazovky lze ovládat pomocí kolečka umístěného na boku pouzdra.

Case3

Napájení a ovládání

K napájení celého zařízení (Raspberry Pi Zero a obrazovka/deska GPi) stačí 3 baterie AA. Baterie jsou umístěny v zadní přihrádce, stejně jako u původního Game Boye.

Další možností napájení je přiložený napájecí USB kabel, se kterým lze napájet GPi přímo (poznámka: baterie se tím nenabíjejí).

Tlačítko POWER je, stejně jako u původního Game Boye, umístěno v horní části pouzdra. Je nakonfigurováno tak, aby bezpečně vypnulo Raspberry Pi (je nutné softwarové nastavení).

Ve chvíli, kdy se baterie vybijí, začne LED dioda napájení pouzdra blikat. Systém nakonec provede bezpečné vypnutí těsně před úplným vyčerpáním energie.

Case4

Porty a přístup

Na boční straně pouzdra je slot pro SD kartu Raspberry Pi. Není tedy nutné pouzdro rozebírat, abyste získali ke kartě přístup. V prostoru pro baterii je také speciální upgradovací port USB.

Reproduktor a zvuk

Součástí pouzdra je reproduktor, který lze ovládat kolečkem hlasitosti na boku. Pokud cchete hrát potichu, na spodní straně pouzdra najdete také 3,5 mm jack pro sluchátka.

Ovládání hry

Na přední straně pouzdra jsou standardní Game Boy tlačítka, nicméně RetroFlag přidal navíc také dvě nenápadná ramenní tlačítka L/R, která najdete na zadní straně pouzdra.

Software

GPi Case, jehož mozkem je Raspberry Pi Zero, je dostatečně výkonný na to, aby dokázal přehrát celou řadu různých emulátorů retro herních konzolí.

Case5

Mezi hráči retro her na Raspberry Pi je oblíbený RetroPie, k dispozici jsou však i další balíčky.

Kompatibilita

Raspberry Pi ZERO a ZERO W 1 i 2.

Compatibility

Vlastnosti

 • rozměry pouzdra: 135 mm x 81 mm x 32 mm
 • hmotnost: 183 g
 • kompatibilita: Raspberry Pi ZERO, Raspberry Pi ZERO W
 • velikost obrazovky: 2.8"
 • napájecí zdroj: 3x baterie AA

Podpora

Obsah balení

 

 • 1x GPi Case
 • 1x GPi Cartridge
 • 1x Raspberry PI Zero 
 • 1x napájecí kabel USB
 • 1x sada upevňovacích konektorů
 • 1x uživatelská příručka
RetroFlag GPi CASE - retro pouzdro pro Raspberry Pi ZeroRetro pouzdro ve stylu Game Boy promění váš Raspberry Pi ve stroj času, který vás vrátí do doby bez internetu a všeho s ním spojeným.Vysoká úroveň věnovaná detailnímu zpracování tohoto pouzdra vás zaujme na první pohled. Společnost RetroFlag nejenže vytvořila věrnou kopii původního Game Boye, ale dala si záležet i na funkcích herní konzole. Retro vzhled v kombinaci s vychytanými vlastnostmi dělají z tohoto přenosného herního pouzdra téměř dokonalou záležitost!Co budete potřebovat ke GPi Case:Raspberry Pi Zero bude dodáno s konzolí kartu Micro SD3xkvalitní baterie AAKvalitní jasná obrazovkaPouzdro GPi je vybaveno jasnou a dobře čitelnou 2,8" obrazovkou IPS, která poskytuje vynikající pozorovací úhly. Úroveň jasu obrazovky lze ovládat pomocí kolečka umístěného na boku pouzdra.Napájení a ovládáníK napájení celého zařízení (Raspberry Pi Zero a obrazovka/deska GPi) stačí 3 baterie AA. Baterie jsou umístěny v zadní přihrádce, stejně jako u původního Game Boye.Další možností napájení je přiložený napájecí USB kabel, se kterým lze napájet GPi přímo (poznámka: baterie se tím nenabíjejí).Tlačítko POWER je, stejně jako u původního Game Boye, umístěno v horní části pouzdra. Je nakonfigurováno tak, aby bezpečně vypnulo Raspberry Pi (je nutné softwarové nastavení).Ve chvíli, kdy se baterie vybijí, začne LED dioda napájení pouzdra blikat. Systém nakonec provede bezpečné vypnutí těsně před úplným vyčerpáním energie.Porty a přístupNa boční straně pouzdra je slot pro SD kartu Raspberry Pi. Není tedy nutné pouzdro rozebírat, abyste získali ke kartě přístup. V prostoru pro baterii je také speciální upgradovací port USB.Reproduktor a zvukSoučástí pouzdra je reproduktor, který lze ovládat kolečkem hlasitosti na boku. Pokud cchete hrát potichu, na spodní straně pouzdra najdete také 3,5 mm jack pro sluchátka.Ovládání hryNa přední straně pouzdra jsou standardní Game Boy tlačítka, nicméně RetroFlag přidal navíc také dvě nenápadná ramenní tlačítka L/R, která najdete na zadní straně pouzdra.SoftwareGPi Case, jehož mozkem je Raspberry Pi Zero, je dostatečně výkonný na to, aby dokázal přehrát celou řadu různých emulátorů retro herních konzolí.Mezi hráči retro her na Raspberry Pi je oblíbenýRetroPie, k dispozici jsou však i další balíčky.KompatibilitaRaspberry Pi ZERO a ZERO W 1 i 2.Vlastnostirozměry pouzdra: 135 mm x 81 mm x 32 mmhmotnost: 183 gkompatibilita: Raspberry Pi ZERO, Raspberry Pi ZERO Wvelikost obrazovky: 2.8"napájecí zdroj: 3x baterie AAPodporaGPi Caseuživatelská příručkaprůvodce nastavenímRetroPieObsah balení1x GPi Case1x GPi Cartridge1x Raspberry PI Zero1x napájecí kabel USB1x sada upevňovacích konektorů1x uživatelská příručka
Nabídka č. 7040509531Zobrazení: 11