Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Ritter vestavný topinkovač ET 10 - Malé elektrospotřebiče
Ritter vestavný topinkovač ET 10 - Malé elektrospotřebiče
Ritter vestavný topinkovač ET 10 - Malé elektrospotřebiče
Ritter vestavný topinkovač ET 10 - Malé elektrospotřebiče
Ritter vestavný topinkovač ET 10 - Malé elektrospotřebiče
Ritter vestavný topinkovač ET 10 - Malé elektrospotřebiče
1 z 5
Nové

Ritter vestavný topinkovač ET 10

Skončeno
1x zakoupeno
4 660 Kč
Ukončeno v pondělí 8. 4. 2024, 09:53:43
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 77 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Ritter vestavný topinkovač ET 10
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Značka
Vlastnosti
Počet topinek
Kód zboží

Ritter vestavný topinkovač ET 10 se stane praktickým a originálním doplňkem Vaší moderní kuchyně. Jestliže máte v oblibě chutné a křupavé topinky, tak tento produkt je pro Vás jako stvořený, a navíc Vám nebude překážet, respektive nezabere místo na kuchyňské lince, když ho zrovna nepotřebujete, protože bude jinak ukrytý v jedné ze zásuvek Vaší skříňky. Nabízený topinkovač se vyrábí z prvotřídních materiálů v závodu v Německu, navíc za použití moderních technologických postupů, takže Vám zajisté bude řadu let sloužit a v přeneseném slova smyslu vlastně přinášet chuť do života.

Konkrétně výrobek disponuje dlouhými drážkami pro opékání 2 ks plátků, dokonce i krajíců, přičemž pomocí elektronické regulace si vyberete z více stupňů opékání podle Vaší chuti, a o rovnoměrné propečení se postará funkce automatického vycentrování chleba. Tento produkt je rovněž vybaven integrovaným nástavcem na rozpékání pečiva, dále funkcí rozmrazování, rozpékání, zastavení provozu, a v neposlední řadě důmyslným výsuvným podnosem na drobky pro jeho velmi snadné čištění. Jak už bylo naznačeno, tak tento typ topinkovače je zkonstruován pro pevnou instalaci do zásuvky kuchyňské skříňky, nicméně s ohledem na to, aby byl prakticky okamžitě připraven plnit svůj účel, a po použití ho můžete stejně rychle a jednoduše složit, a můžete tak bez problémů zavřít i samotnou zásuvku.

Pokud je produkt odborně, dle pokynů udávaných výrobcem, namontován (nainstalován), tak díky tepelně izolovanému plášti a funkci automatického vypnutí je jeho použití naprosto bezpečné, takže nemusíte mít strach, že byste jednoho dne museli volat hasiče. Kvůli bezpečnosti lze, v případě čištění, toustovač i vyjmout ze zásuvky, a to bez použití jakýchkoliv nástrojů.

Vlastnosti a funkce:

 • Špičková kvalita od německé firmy
 • Černé designové provedení v kombinaci s klasickým nerezem
 • K zabudování do zásuvky kuchyňské skříňky
 • Příkon 850 až 1 000 W
 • Dlouhá drážka pro opékání 2 ks plátků (krajíců)
 • Elektronická regulace stupně opékání s LED kontrolkou
 • Tepelně izolovaný plášť z nerezové oceli
 • Zvedací mechanika z kovu
 • Integrovaný nástavec pro rozpékání pečiva
 • Automatické vycentrování chleba
 • Funkce rozpékání, rozmrazování a zastavení provozu
 • Automatické vypnutí při vzpříčení toustu
 • Samostatné STOP tlačítko k přerušení procesu opékání
 • Výsuvný podnos na drobky, který lze vyprázdnit ve složeném i rozloženém stavu
 • Automatické bezpečnostní vypnutí při složení přístroje

Rozměry zboží ve složeném stavu:

 • šířka - 178 mm
 • výška - 75 mm
 • hloubka - 400 mm

Minimální vnitřní rozměry zásuvky:

 • šířka - 184 mm
 • výška - 75 mm
 • hloubka - 415 mm

Recyklační příspěvek je již zahrnutý v ceně samotného produktu.

Ritter vestavný topinkovač ET 10 se stane praktickým a originálním doplňkem Vaší moderní kuchyně. Jestliže máte v oblibě chutné a křupavé topinky, tak tento produkt je pro Vás jako stvořený, a navíc Vám nebude překážet, respektive nezabere místo na kuchyňské lince, když ho zrovna nepotřebujete, protože bude jinak ukrytý v jedné ze zásuvek Vaší skříňky. Nabízený topinkovač se vyrábí z prvotřídních materiálů v závodu v Německu, navíc za použití moderních technologických postupů, takže Vám zajisté bude řadu let sloužit a v přeneseném slova smyslu vlastně přinášet chuť do života. Konkrétně výrobek disponuje dlouhými drážkami pro opékání 2 ks plátků, dokonce i krajíců, přičemž pomocí elektronické regulace si vyberete z více stupňů opékání podle Vaší chuti, a o rovnoměrné propečení se postará funkce automatického vycentrování chleba. Tento produkt je rovněž vybaven integrovaným nástavcem na rozpékání pečiva, dále funkcí rozmrazování, rozpékání, zastavení provozu, a v neposlední řadě důmyslným výsuvným podnosem na drobky pro jeho velmi snadné čištění. Jak už bylo naznačeno, tak tento typ topinkovače je zkonstruován pro pevnou instalaci do zásuvky kuchyňské skříňky, nicméně s ohledem na to, aby byl prakticky okamžitě připraven plnit svůj účel, a po použití ho můžete stejně rychle a jednoduše složit, a můžete tak bez problémů zavřít i samotnou zásuvku. Pokud je produkt odborně, dle pokynů udávaných výrobcem, namontován (nainstalován), tak díky tepelně izolovanému plášti a funkci automatického vypnutí je jeho použití naprosto bezpečné, takže nemusíte mít strach, že byste jednoho dne museli volat hasiče. Kvůli bezpečnosti lze, v případě čištění, toustovač i vyjmout ze zásuvky, a to bez použití jakýchkoliv nástrojů. Vlastnosti a funkce: Špičková kvalita od německé firmy Černé designové provedení v kombinaci s klasickým nerezem K zabudování do zásuvky kuchyňské skříňky Příkon 850 až 1 000 W Dlouhá drážka pro opékání 2 ks plátků (krajíců) Elektronická regulace stupně opékání s LED kontrolkou Tepelně izolovaný plášť z nerezové oceli Zvedací mechanika z kovu Integrovaný nástavec pro rozpékání pečiva Automatické vycentrování chleba Funkce rozpékání, rozmrazování a zastavení provozu Automatické vypnutí při vzpříčení toustu Samostatné STOP tlačítko k přerušení procesu opékání Výsuvný podnos na drobky, který lze vyprázdnit ve složeném i rozloženém stavu Automatické bezpečnostní vypnutí při složení přístroje Rozměry zboží ve složeném stavu: šířka - 178 mm výška - 75 mm hloubka - 400 mm Minimální vnitřní rozměry zásuvky: šířka - 184 mm výška - 75 mm hloubka - 415 mm Recyklační příspěvek je již zahrnutý v ceně samotného produktu.

Nabídka č. 7052395310 Vystaveno 14.03. 11:03 Zobrazení: 51