Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Ručně malovaná MANDALA "Tady a Teď" - Marcela Masopustová - Umění
Ručně malovaná MANDALA "Tady a Teď" - Marcela Masopustová - Umění
1 z 1

Ručně malovaná MANDALA "Tady a Teď" - Marcela Masopustová

Skončeno
3 přihazovali
3 400 Kč
Ukončeno v neděli 11. 4. 2021, 07:44:11
Vyhráno uživatelem l...5
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 65 Kč
Zásilkovna s dobírkou 84 Kč
Balík Na poštu 110 Kč
Zásilkovna s dobírkou SK 110 Kč
Balík Do ruky 120 Kč
Mezinárodní přeprava 160 Kč
Osobní převzetí
Praha 2
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Ručně malovaná MANDALA "Tady a Teď" - Marcela Masopustová
Popis předmětu
Informace od prodejce

„Na začátku byl jen bod. To vzdáleně znamenající nic, obsahující potenciál veškerého tvoření. Vy jste tvůrce a tento bod je zárodkem celého Vašeho vesmíru“


Originál mandalka - malovaná na 300g papír, akvarel, křída, měděná tužka. Rozměr obrázku je 19X24 cm. Záleží na Vás zda tento obrázek zarámujete s paspartou do rámu a budete mít obraz, nebo do fotorámečku a dáte si toto malé slunce na stůl. V obou případech prosluní Vám den.


Cena obrázku je bez rámečku, foto je ilustrační pro Vaši inspiraci. Obrázky jsou originál, mohou se tedy lehce lišit. Jedno mají společné všechny, jsou malovány srdcem ❤️. Jedná se o benefiční dražbu na podporu chráněné dílny Lemniskáta.

Autorkou mandaly je Marcela Magdaléna Masopustová - https://www.marcelamagdalena.cz

Přidáno: 02.04.2021 08:21:09

Video ukazující co nejreálněji barvy mandaly: https://youtu.be/uEoTa_5Ytio Informace o celé akci a o chráněné dílně Lemniskáta: http://lemniskata.cz/news/detail/232 Mandala je rozměru 23 x 23 cm, ručně malovaná kombinovanou technikou pastelky a gelového pera.

„Na začátku byl jen bod. To vzdáleně znamenající nic, obsahující potenciál veškerého tvoření. Vy jste tvůrce a tento bod je zárodkem celého Vašeho vesmíru“ Originál mandalka - malovaná na 300g papír, akvarel, křída, měděná tužka. Rozměr obrázku je 19X24 cm. Záleží na Vás zda tento obrázek zarámujete s paspartou do rámu a budete mít obraz, nebo do fotorámečku a dáte si toto malé slunce na stůl. V obou případech prosluní Vám den. Cena obrázku je bez rámečku, foto je ilustrační pro Vaši inspiraci. Obrázky jsou originál, mohou se tedy lehce lišit. Jedno mají společné všechny, jsou malovány srdcem ❤️. Jedná se o benefiční dražbu na podporu chráněné dílny Lemniskáta. Autorkou mandaly je Marcela Magdaléna Masopustová - https://www.marcelamagdalena.cz Přidáno: 02.04.2021 08:21:09 Video ukazující co nejreálněji barvy mandaly: https://youtu.be/uEoTa_5Ytio Informace o celé akci a o chráněné dílně Lemniskáta: http://lemniskata.cz/news/detail/232 Mandala je rozměru 23 x 23 cm, ručně malovaná kombinovanou technikou pastelky a gelového pera.

Nabídka č. 6986686589 Vystaveno 01.04. 07:04 Zobrazení: 347