Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Ruční drtič ledu, barva modrá - Vybavení do kuchyně
Ruční drtič ledu, barva modrá - Vybavení do kuchyně
Ruční drtič ledu, barva modrá - Vybavení do kuchyně
Ruční drtič ledu, barva modrá - Vybavení do kuchyně
Ruční drtič ledu, barva modrá - Vybavení do kuchyně
1 z 4
Cena
349 Kč
Ukončeno ve středu 4. 10. 2023, 05:37:57
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Ruční drtič leduvyrobený z plastu, průhledný je zařízení, které bude dobře fungovat v každém domě. Léto, vysoké teploty a svátky jsou čas, kdy jsme velmi rádi, že dosáhneme pro chlazení nápojů. V horkých dnech není nic příjemnějšího než oblíbená limonáda s ledem nebo chladným nápojem. Tradiční kostky ledu neochlazují nápoj tak rychle, jako drcený led. Kromě toho je drcený led nezbytný, pokud uvažujeme o přípravě některých nápojů nebo koktejlů, jako je mohjto.

Ruční drtič ledu je článek, který ocení jak profesionální barman, tak amatér domácích nápojů. V krátké době vám umožní získat velké množství drceného ledu, což je ideální pro večírky nebo setkání ve větším kruhu. Ruční drtič ledu navržený Secret de Gourmet je řešení, které zaujme svou praktičností a funkčností.

Jeho použití, stejně jako udržování hygieny, je velmi jednoduché. Celý je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, což je zárukou spokojenosti z použití. Je to také vynikající a univerzální nápad na dárek, zejména pro osobu, která ocenila praktické gadgety.

Vlastnosti produktu:

  • sada pochází z nejnovější kolekce renomované značky Secret de Gourmet,
  • možnost drcení kostek ledu domácí produkcí,
  • umožňuje získat v krátké době velké množství drceného ledu,
  • nenahraditelná během letních událostí,
  • dokonale hodí jak pro alkoholické, tak i nealkoholické nápoje.
Ruční drtič leduvyrobený z plastu, průhledný je zařízení, které bude dobře fungovat v každém domě. Léto, vysoké teploty a svátky jsou čas, kdy jsme velmi rádi, že dosáhneme pro chlazení nápojů. V horkých dnech není nic příjemnějšího než oblíbená limonáda s ledem nebo chladným nápojem. Tradiční kostky ledu neochlazují nápoj tak rychle, jako drcený led. Kromě toho je drcený led nezbytný, pokud uvažujeme o přípravě některých nápojů nebo koktejlů, jako je mohjto. Ruční drtič ledu je článek, který ocení jak profesionální barman, tak amatér domácích nápojů. V krátké době vám umožní získat velké množství drceného ledu, což je ideální pro večírky nebo setkání ve větším kruhu. Ruční drtič ledu navržený Secret de Gourmet je řešení, které zaujme svou praktičností a funkčností. Jeho použití, stejně jako udržování hygieny, je velmi jednoduché. Celý je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, což je zárukou spokojenosti z použití. Je to také vynikající a univerzální nápad na dárek, zejména pro osobu, která ocenila praktické gadgety. Vlastnosti produktu:sada pochází z nejnovější kolekce renomované značky Secret de Gourmet,možnost drcení kostek ledu domácí produkcí,umožňuje získat v krátké době velké množství drceného ledu,nenahraditelná během letních událostí,dokonale hodí jak pro alkoholické, tak i nealkoholické nápoje.
Nabídka č. 7045095166Zobrazení: 8