Vyberte si kategorii
Ruční tlaková pumpa - Dům a zahrada
Ruční tlaková pumpa - Dům a zahrada
Ruční tlaková pumpa - Dům a zahrada
1 z 2
Rozbaleno

Ruční tlaková pumpa

(6983471936)
Žádný příhoz
299 Kč
Končí ve čtvrtek 14. 12. 17:52
Kolik přihodit?
Žádný sledující
Žádný příhoz
Doprava
Zásilkovna od 79 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Ruční pumpa na vodu je vyrobena z hygienicky nezávadného plastu. Tvarový design výrobku vyhovuje náročným požadavkům. Po nasazení ruční pumpy na demižon se ručním pumpováním vytlačuje pramenitá voda přes výtlačnou trubku do pohárků. Ruční pumpa je určena k našroubování na barel, ze kterého poté stlačením pumpy vydáváme vodu z barelu.

Výhody tohoto výrobku oceníte jak v domácnostech, tak v kancelářích, ale hlavně tam, kde není v dosahu elektrická síť – na cestách, v automobilu, na lodi a jinde v přírodě. Teplota čepované vody je shodná s teplotou okolí.


Plně funkční, jako nové, nikdy nepoužívané, při více množství nákupu poštovné pouze jedno

Ruční pumpa na vodu je vyrobena z hygienicky nezávadného plastu. Tvarový design výrobku vyhovuje náročným požadavkům. Po nasazení ruční pumpy na demižon se ručním pumpováním vytlačuje pramenitá voda přes výtlačnou trubku do pohárků. Ruční pumpa je určena k našroubování na barel, ze kterého poté stlačením pumpy vydáváme vodu z barelu. Výhody tohoto výrobku oceníte jak v domácnostech, tak v kancelářích, ale hlavně tam, kde není v dosahu elektrická síť – na cestách, v automobilu, na lodi a jinde v přírodě. Teplota čepované vody je shodná s teplotou okolí. Plně funkční, jako nové, nikdy nepoužívané, při více množství nákupu poštovné pouze jedno
Nabídka č. 6983471936Zobrazení: 1