Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Různé MINCE NA VÁHU - EVROPA, ZÁMOŘÍ CELÝ SVĚT... - NumismatikaRůzné MINCE NA VÁHU - EVROPA, ZÁMOŘÍ CELÝ SVĚT... - NumismatikaRůzné MINCE NA VÁHU - EVROPA, ZÁMOŘÍ CELÝ SVĚT... - NumismatikaRůzné MINCE NA VÁHU - EVROPA, ZÁMOŘÍ CELÝ SVĚT... - NumismatikaRůzné MINCE NA VÁHU - EVROPA, ZÁMOŘÍ CELÝ SVĚT... - NumismatikaRůzné MINCE NA VÁHU - EVROPA, ZÁMOŘÍ CELÝ SVĚT... - NumismatikaRůzné MINCE NA VÁHU - EVROPA, ZÁMOŘÍ CELÝ SVĚT... - NumismatikaRůzné MINCE NA VÁHU - EVROPA, ZÁMOŘÍ CELÝ SVĚT... - Numismatika
Různé MINCE NA VÁHU - EVROPA, ZÁMOŘÍ CELÝ SVĚT... - Numismatika
1 z 8

Různé MINCE NA VÁHU - EVROPA, ZÁMOŘÍ CELÝ SVĚT...

(7047012722)
2x zakoupeno
390 Kč
Ukončeno v pondělí 9. 10. 2023, 21:30:00
1 sledoval
2x zakoupeno
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce

POZOR - obrázky se zobrazí i dole pod textem přímo v popisu aukce (stačí "rolovat" myší dolů a není potřeba na obrázky klikat). Pokud ale prohlížíte aukci na mobilu, nebo tabletu, je potřeba kliknout na tlačítko ZOBRAZIT PLNOU VERZI, jinak se obrázky v popisu nenačtou.

 

 

POPIS:

 

MINCE NA VÁHU - předmětem aukce je 1kg mincí za 390 Kč, lze zakoupit více i kilogramů.


V plastové přepravce je jen pro ilustraci cca 15 kg, na váze je pak 1 kg mincí.


1 kg mincí obsahuje cca 250 ks mincí - větších mincí méně, menších mincí více - toto je tak asi průměr.


Jedná se převážně o Evropské platidla 20. století, ale lze najít i mince ze zbytku světa a staší. Mince nelze přebírat - "nabagruji" kilogram a ten zašlu (sám presně nevím co v něm přesně bude - fotky pouze ilustrační).


POZOR! Poštovné je pro 1 kg mincí je 70 Kč (lze zabalit doporučeně), ale poštovné pro 2 - 9 kg mincí je 135 Kč = musí být posláno jako balík do 10 kg.

 

Veškeré detaily ohledně dopravy a platby jsou uvedeny v záložce: Informace od prodejce

 

Podívejte se i na mé ostatní aukce. 

 

 

 

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

POZOR -obrázky se zobrazí i dole pod textem přímo v popisu aukce (stačí "rolovat" myší dolů a není potřeba na obrázky klikat). Pokud ale prohlížíte aukci na mobilu, nebo tabletu, je potřeba kliknout na tlačítko ZOBRAZIT PLNOU VERZI, jinak se obrázky v popisu nenačtou.POPIS:MINCE NA VÁHU - předmětem aukce je 1kg mincí za 390 Kč, lze zakoupit více i kilogramů.V plastové přepravce je jen pro ilustraci cca 15 kg, na váze je pak 1 kg mincí.1 kg mincí obsahuje cca 250 ks mincí - větších mincí méně, menších mincí více - toto je tak asi průměr.Jedná se převážně o Evropské platidla 20. století, ale lze najít i mince ze zbytku světa a staší. Mince nelze přebírat - "nabagruji" kilogram a ten zašlu (sám presněnevím co v něm přesně bude - fotky pouze ilustrační).POZOR! Poštovné je pro 1 kg mincí je 70 Kč (lze zabalit doporučeně), ale poštovné pro 2 - 9 kg mincí je 135 Kč = musí být posláno jako balík do 10 kg.Veškeré detaily ohledně dopravy a platby jsou uvedeny v záložce:Informace od prodejce.Podívejte se i na méostatní aukce.
Nabídka č. 7047012722Zobrazení: 55