Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

RUŽOMBEROK Liptov OBCHOD OBUV BAŤA ULIC Žilina Žilinský kraj SLOVENSKO - Pohlednice místopis
RUŽOMBEROK Liptov OBCHOD OBUV BAŤA ULIC Žilina Žilinský kraj SLOVENSKO - Pohlednice místopis
RUŽOMBEROK Liptov OBCHOD OBUV BAŤA ULIC Žilina Žilinský kraj SLOVENSKO - Pohlednice místopis
1 z 2

RUŽOMBEROK Liptov OBCHOD OBUV BAŤA ULIC Žilina Žilinský kraj SLOVENSKO

Skončeno
1 přihazoval
598 Kč
Ukončeno v pátek 21. 6. 2024, 20:11:00
Vyhráno uživatelem P...4
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Obyčejné psaní 32 Kč
Balíkovna Od 72 Kč
Doporučená zásilka 72 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 87 Kč
Cenné psaní 95 Kč
Mezinárodní přeprava 135 Kč
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
RUŽOMBEROK Liptov OBCHOD OBUV BAŤA ULIC Žilina Žilinský kraj SLOVENSKO
Popis předmětu
Informace od prodejce

cca 1926 - RUŽOMBEROK (Rózsahegy), okres RUŽOMBEROK (Rózsahegy) (Historie, Historia, Žilinský kraj, Slovensko, Liptov, Liptovský Mikuláš, Liptovská Mara, Teplá, Ludrová, Hubová)

Velmi pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská FOTO pohlednice / pohled na výšku v bezvadné, sbírkové kvalitě (intaktní).

Pohled na krásný záběr, průhled ulice, lidé, živá, nároží, architektura, obchod obuv Baťa, plakátovací plocha, plakát, reklama, aj.

Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Obrazová část je pěkná, čistá, pěkně ostrá, nepoškozená, dobře čitelná, mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci.

Růžky pevné, nezlomené, spodní neznatelně naťuklé, hrany v pořádku.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka ČSP T. G. M. 50h zelená + razítko p. p. Ružomberok VII/1928. Posláno z Ružomberok do Horažďovice, pan Jan Petřík, Berní adjunkt

Foto: x, Lichtig, č. 1498/13

Náklad: Lichtig, č. 1498/13

Vydal: Lichtig, č. 1498/13


Celkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


NA SLOVENSKO ZASÍLÁME OBYČEJNĚ I DOPORUČENĚ, ZÁSILKOVNOU/PACKETOU - CENA POŠTOVNÉHO SE ŘÍDÍ VŽDY PLATNÝMI OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI A TARIFY ČESKÉ POŠTY s. p. - VYPLŇTE ZVOLENÉ POŠTOVNÉ A KONTAKTUJTE NÁS PROSTŘEDNICTVÍM AUKRO FORMULÁŘE PRO KONEČNÉ VYÚČTOVÁNÍ. 


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad.

Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce". 

Přidejte si účet KONVOLUT mezi oblíbené kliknutím na https://aukro.cz/uzivatel/konvolut/oblibit 


Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží.


Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu).

Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe.  


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce.

Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží).

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). 

IBAN: CZ4420100000000088811333 (na vyžádání poskytneme číslo EURO účtu).

Jako variabilní symbol uvádějte při platbě vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.

cca 1926 - RUŽOMBEROK (Rózsahegy), okres RUŽOMBEROK (Rózsahegy) (Historie, Historia, Žilinský kraj, Slovensko, Liptov, Liptovský Mikuláš, Liptovská Mara, Teplá, Ludrová, Hubová) Velmi pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská FOTO pohlednice / pohled na výšku v bezvadné, sbírkové kvalitě (intaktní). Pohled na krásný záběr, průhled ulice, lidé, živá, nároží, architektura, obchod obuv Baťa, plakátovací plocha, plakát, reklama, aj. Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Obrazová část je pěkná, čistá, pěkně ostrá, nepoškozená, dobře čitelná, mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci. Růžky pevné, nezlomené, spodní neznatelně naťuklé, hrany v pořádku. Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku). REVERS: prošlá poštou, pěkná, čistá, kompletní. Známka ČSP T. G. M. 50h zelená + razítko p. p. Ružomberok VII/1928. Posláno z Ružomberok do Horažďovice, pan Jan Petřík, Berní adjunkt Foto: x, Lichtig, č. 1498/13 Náklad: Lichtig, č. 1498/13 Vydal: Lichtig, č. 1498/13 Celkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky. Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku). NA SLOVENSKO ZASÍLÁME OBYČEJNĚ I DOPORUČENĚ, ZÁSILKOVNOU/PACKETOU - CENA POŠTOVNÉHO SE ŘÍDÍ VŽDY PLATNÝMI OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI A TARIFY ČESKÉ POŠTY s. p. - VYPLŇTE ZVOLENÉ POŠTOVNÉ A KONTAKTUJTE NÁS PROSTŘEDNICTVÍM AUKRO FORMULÁŘE PRO KONEČNÉ VYÚČTOVÁNÍ. Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce". Přidejte si účet KONVOLUT mezi oblíbené kliknutím na https://aukro.cz/uzivatel/konvolut/oblibit Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží. Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží). V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). IBAN: CZ4420100000000088811333 (na vyžádání poskytneme číslo EURO účtu). Jako variabilní symbol uvádějte při platbě vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.

Nabídka č. 7064863124 Vystaveno 11.06. 20:06 Zobrazení: 34