Vyberte si kategorii
Rychlý ohřívač kojeneckých lahví - Péče o kojence a batolata
Rychlý ohřívač kojeneckých lahví - Péče o kojence a batolata
Rychlý ohřívač kojeneckých lahví - Péče o kojence a batolata
Rychlý ohřívač kojeneckých lahví - Péče o kojence a batolata
1 z 3
Rozbaleno
Cena
400 Kč
2 sledují
Doprava
Zásilkovna od 79 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu

【MULTIFUNKCE 6 v 1】: Rychlé ohřívání studeného mléka/Rychlý ohřev Mléko/Vaření v páře/Ohřívání potravin/Normální ohřev/Rozmrazování. Tento všemožný stroj si zaslouží být nejlepším dárkem pro miminko pro rostoucí rodiny.


【Rychlé zahřátí za 3 minuty】: 4oz/120ml mléka pokojové teploty trvá pouze 3 minuty, než dosáhne 104°F/40°C. (*Doba ohřívání závisí na objemu mléka, počáteční teplotě a materiálu láhve.) Pijte kdykoli, abyste zabránili pláči dítěte. Vyjměte prosím láhev včas, abyste zabránili přehřátí. Informace o volbě množství vody pro teplé mléko a nastavení času naleznete v datovém listu návodu.


【Napařování】: Mytí kojeneckých lahví a dalších produktů, pára může dosáhnout až 100 ℃ (212 ℉), 99,9 % škodlivých věcí obsažených v lahvích může být zabito. Nejlepší péče o vaše miminko!


【24h Thermostat System】: Režim konstantní teploty dokáže udržet nastavenou teplotu až 24 hodin. Své dítě můžete pohodlně krmit ve dne i v noci. Ohřívání dětské stravy pomocí vodní izolace je pro kojence zdravějšíPamatujte, jedná se o bazarový prodej. Žádné zboží není prodáváne jako nové! 


Může být poškozený obal / zničený / neoriginální !!


Nepoužívané, doprodej ze skladových zásob. 


Obal může byt požkozený, nebo neoriginální.


Může být také úplně bez krabice. 


Může se jednat o vystavené zboží.


Zboží testujeme na funkčnost pokud tomu nebrání higienické důvody. 


Na veškeré zboží poskytujeme den záruku(den převzetí od dopravce).Vpřípadě problému nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím Aukro zpráv, nebo emailu. 


Výrobek pochází z outletového programu evropských obchodů.

【MULTIFUNKCE 6 v 1】: Rychlé ohřívání studeného mléka/Rychlý ohřev Mléko/Vaření v páře/Ohřívání potravin/Normální ohřev/Rozmrazování.Tento všemožný stroj si zaslouží být nejlepším dárkem pro miminko pro rostoucí rodiny. 【Rychlé zahřátí za 3 minuty】: 4oz/120ml mléka pokojové teploty trvá pouze 3 minuty, než dosáhne 104°F/40°C.(*Doba ohřívání závisí na objemu mléka, počáteční teplotě a materiálu láhve.) Pijte kdykoli, abyste zabránili pláči dítěte.Vyjměte prosím láhev včas, abyste zabránili přehřátí.Informace o volbě množství vody pro teplé mléko a nastavení času naleznete v datovém listu návodu. 【Napařování】: Mytí kojeneckých lahví a dalších produktů, pára může dosáhnout až 100 ℃ (212 ℉), 99,9 % škodlivých věcí obsažených v lahvích může být zabito.Nejlepší péče o vaše miminko! 【24h Thermostat System】: Režim konstantní teploty dokáže udržet nastavenou teplotu až 24 hodin.Své dítě můžete pohodlně krmit ve dne i v noci. Ohřívání dětské stravy pomocí vodní izolace je pro kojence zdravější Pamatujte, jedná se o bazarový prodej. Žádné zboží není prodáváne jako nové! Může být poškozený obal / zničený / neoriginální !! Nepoužívané, doprodej ze skladových zásob. Obal může byt požkozený, nebo neoriginální. Může být také úplně bez krabice. Může se jednat o vystavené zboží. Zboží testujeme na funkčnost pokud tomu nebrání higienické důvody. Na veškeré zboží poskytujeme den záruku(den převzetí od dopravce).Vpřípadě problému nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím Aukro zpráv, nebo emailu. Výrobek pochází z outletového programu evropských obchodů.
Nabídka č. 7030634889Zobrazení: 8