Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Sada koleček kancelářských židlí 5 ks - 11X22mm - Nábytek
Sada koleček kancelářských židlí 5 ks - 11X22mm - Nábytek
Sada koleček kancelářských židlí 5 ks - 11X22mm - Nábytek
Sada koleček kancelářských židlí 5 ks - 11X22mm - Nábytek
1 z 3
Rozbaleno

Sada koleček kancelářských židlí 5 ks - 11X22mm

Skončeno
2 přihazovali
74 Kč
Ukončeno v pátek 24. 5. 2024, 20:18:00
Vyhráno uživatelem g...s
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Balíkovna Od 70 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 85 Kč
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Sada koleček kancelářských židlí 5 ks - 11X22mm
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

O tomto článku

◉ Kolečka kancelářských židlí, která budete potřebovat: Ne všechna kolečka jsou si rovna. Naše kolečka židlí pro vysoké zatížení jsou vyrobena z průmyslové oceli, přesných kuličkových ložisek a odolných polyuretanových koleček. Unese zatížení až 650 liber

◉ Podložka na židli k psacímu stolu již nebude potřeba: naše náhradní kolečka pro stolní židle nikdy nepoškrábou, neznečistí ani nepoškodí vaši podlahu. Užijte si bezstarostné a bezpečné klouzání po podlahách z tvrdého dřeva, laminátu, vinylu, dlaždic a koberců po celý den.

◉ Prémiová náhrada za téměř jakoukoli židli: Ujišťujeme vás, že naše kolečka počítačových židlí mohou nahradit kolečka na téměř jakémkoli invalidním vozíku s kolečky. Většina zákazníků říká, že naše kola jsou lepší než originály. (Důležité: Nejsou kompatibilní se židlemi IKEA) (Naše velikost stonku je 7/16 x 7/8 palce.)

◉ Hladký a tichý  – Vrzající a zchátralé kolo kancelářské židle je známkou toho, že je levné a špatně vyrobené. S našimi otočnými kolečky budete klouzat a pohybovat se tiše.

Orientační cena dle Amazon: 840 CZK

O tomto článku ◉ Kolečka kancelářských židlí, která budete potřebovat: Ne všechna kolečka jsou si rovna. Naše kolečka židlí pro vysoké zatížení jsou vyrobena z průmyslové oceli, přesných kuličkových ložisek a odolných polyuretanových koleček. Unese zatížení až 650 liber ◉ Podložka na židli k psacímu stolu již nebude potřeba: naše náhradní kolečka pro stolní židle nikdy nepoškrábou, neznečistí ani nepoškodí vaši podlahu. Užijte si bezstarostné a bezpečné klouzání po podlahách z tvrdého dřeva, laminátu, vinylu, dlaždic a koberců po celý den. ◉ Prémiová náhrada za téměř jakoukoli židli: Ujišťujeme vás, že naše kolečka počítačových židlí mohou nahradit kolečka na téměř jakémkoli invalidním vozíku s kolečky. Většina zákazníků říká, že naše kola jsou lepší než originály. (Důležité: Nejsou kompatibilní se židlemi IKEA) (Naše velikost stonku je 7/16 x 7/8 palce.) ◉ Hladký a tichý – Vrzající a zchátralé kolo kancelářské židle je známkou toho, že je levné a špatně vyrobené. S našimi otočnými kolečky budete klouzat a pohybovat se tiše. Orientační cena dle Amazon: 840 CZK

Nabídka č. 7063394127 Vystaveno 19.05. 20:05 Zobrazení: 77