Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Sada posilovacích gum GESTOPE - Sport a turistika
Sada posilovacích gum GESTOPE - Sport a turistika
1 z 1
Nové

Sada posilovacích gum GESTOPE

(7044296914)
2x zakoupeno
200 Kč
Ukončeno v pátek 10. 11. 2023, 10:16:04
4 sledovali
2x zakoupeno
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Přinášíme Vám zboží označované jako „FIRST HAND RETURNS“. Jinak řečeno zboží expedované zákazníkům a vrácené zpět. Jedná se převážně o nepřevzaté zásilky, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace. Zboží neprošlo žádnou kontrolou kvality a není přebrané. Zboží je pouze rozbalené za účelem identifikace. Zaručujeme vám nejvyšší možnou kvalitu zboží v kategorii nenového zboží, kterou lze sehnat.


Stav produktu:   

ROZBALENÉ - nové zboží, pouze rozbalené v originálním poškozeném obalu. Nemusí obsahovat český návod k obsluze. 

BĚŽNÁ MALOOBCHODNÍ CENA: 400,-Kč


Popis produktu:

Sada nastavitelných posilovacích pásů, stohovatelných až do hmotnosti 150 kilogramů. Pásy mohou být použity podél nebo naskládány v jakékoli kombinaci (žlutá, modrá, zelená, černá, červená). Cvičební pásy s rukojetí jsou skvělé pro posilování paží, hrudníku, duše, hýžďových svalů, nohou atd., efektivní budování vaší síly a svalů. Tyto odporové pásy lze také použít při jiných cvičeních, jako je jóga, pilates, strečink, kalistenika a další.Tato sada je vyrobena z přírodního latexu a je pevná, odolná proti opotřebení, bez zápachu a s velkou elasticitou. A co víc, tato sada cvičebních pásů má protiskluzové rukojeti, robustní ukotvení dveří, silnou kovovou karabinu atd.


Technické specifikace: 

Značka: GESTOPE

Materiál: přírodní guma

Přinášíme Vám zboží označované jako „FIRST HAND RETURNS“. Jinak řečeno zboží expedované zákazníkům a vrácené zpět. Jedná se převážně o nepřevzaté zásilky, odstoupení od kupní smlouvy, reklamace. Zboží neprošlo žádnou kontrolou kvality a není přebrané. Zboží je pouze rozbalené za účelem identifikace. Zaručujeme vám nejvyšší možnou kvalitu zboží v kategorii nenového zboží, kterou lze sehnat.Stav produktu: ROZBALENÉ - nové zboží, pouze rozbalené v originálním poškozeném obalu. Nemusí obsahovat český návod k obsluze.BĚŽNÁ MALOOBCHODNÍ CENA: 400,-KčPopis produktu:Sada nastavitelných posilovacích pásů, stohovatelných až do hmotnosti 150 kilogramů. Pásy mohou být použity podél nebo naskládány v jakékoli kombinaci (žlutá, modrá, zelená, černá, červená). Cvičební pásy s rukojetí jsou skvělé pro posilování paží, hrudníku, duše, hýžďových svalů, nohou atd., efektivní budování vaší síly a svalů. Tyto odporové pásy lze také použít při jiných cvičeních, jako je jóga, pilates, strečink, kalistenika a další.Tato sada je vyrobena z přírodního latexu a je pevná, odolná proti opotřebení, bez zápachu a s velkou elasticitou. A co víc, tato sada cvičebních pásů má protiskluzové rukojeti, robustní ukotvení dveří, silnou kovovou karabinu atd.Technické specifikace:Značka: GESTOPEMateriál: přírodní guma
Nabídka č. 7044296914Zobrazení: 15