Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Sada šnorchlovací maska / potápěčské brýle + šnorchl / 245 - Sport a turistika
Sada šnorchlovací maska / potápěčské brýle + šnorchl / 245 - Sport a turistika
Sada šnorchlovací maska / potápěčské brýle + šnorchl / 245 - Sport a turistika
Sada šnorchlovací maska / potápěčské brýle + šnorchl / 245 - Sport a turistika
Sada šnorchlovací maska / potápěčské brýle + šnorchl / 245 - Sport a turistika
Sada šnorchlovací maska / potápěčské brýle + šnorchl / 245 - Sport a turistika
Sada šnorchlovací maska / potápěčské brýle + šnorchl / 245 - Sport a turistika
1 z 6
Rozbaleno

Sada šnorchlovací maska / potápěčské brýle + šnorchl / 245

Skončeno
4 přihazovali
225 Kč
Ukončeno v pondělí 22. 4. 2024, 20:11:03
Vyhráno uživatelem V...1
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 1 měsíc
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 79 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 105 Kč
Zásilkovna s dobírkou SK Od 115 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Sada šnorchlovací maska / potápěčské brýle + šnorchl / 245
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba záruky (měsíců)

【Panoramatická šnorchlovací maska se 3 okny 】 Design se 3 okny pro panoramatický výhled s PC čočkou odolnou a hypoalergenní silikonovou sukní, maska EXP VISION vydrží při potápění a šnorchlování pod tlakem pod vodou, maximální komfort.


【 Čočka proti zamlžení poskytuje po celou dobu křišťálově čistý výhled 】 Pokud jste pod vodou, může váš dech zamlžit čočku šnorchlovacích obličejových masek. Ale tato šnorchlovací maska byla speciálně vyvinuta, aby nebyla zamlžená. Tak můžete celé hodiny potápět, šnorchlovat nebo plavat.


【Pohodlně zabezpečená proti vytečení】 Tato potápěčská maska má velkou sukni a měkké silikonové pásky lze přizpůsobit pro perfektní tvar a vodotěsný uzávěr. Žebrované silikonové ošetření obličejové masky se přizpůsobí obličeji většiny mužů, žen, mladých lidí a juniorů a hodí se velmi dobře pro hluboké volné potápění, šnorchlování a plavání.


【 Šnorchl s nerušeným dýcháním】 Kvalitní šnorchl se suchým ventilem, který při ponoření dýchací hadici utěsní. Šnorchl Dry-Top byl vyvinut, aby se zabránilo vniknutí vody do dýchací hadice. Ergonomický silikonový náustek je pohodlný a má dlouhou životnost. Spodní splachovací ventil umožňuje rychlé vypuštění vody, takže při potápění pod vodou můžete snadno a bez překážek dýchat.


【Silikonový materiál v potravinářské kvalitě】 Sada šnorchlovacích masek je vyrobena z měkkého, průhledného nebo potravinářského silikonu a nabízí velký komfort. Sukně z ekologických materiálů nezpůsobuje, že váš obličej je alergický a po použití se snadno čistí, vhodná pro dlouhodobé použití při volném potápění, aniž by se cítila dobře.


【 Snadné použití a vhodné pro většinu 】 Potápěčské masky EXP VISION jsou nadšenci preferováni. Šnorchlovací maska je snadno nastavitelná, má malý vnitřní objem, což je velmi vhodné pro hluboké volné potápění, sukně je malá, ale maska se snadno přizpůsobí mnoha typům obličeje.


【Sada potápěčských masek 】 Sada na suchý šnorchl EXP VISION Pano 3 okenní potápěčská maska a suchý silikonový šnorchl, je ultimativním společníkem na cestách a hodí se na šnorchlování, plavání, bodysurfing, boogie boardy a mnoho dalšího.

-----------------------------

- Pouze rozbalené zboží! 


 - Aukce od koruny!


- V případě dražby více produktů,  musí být platba uhrazena  max. do 10 dnů od první vyhrané aukce.


- Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku.


- V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!【Panoramatická šnorchlovací maska se 3 okny 】 Design se 3 okny pro panoramatický výhled s PC čočkou odolnou a hypoalergenní silikonovou sukní, maska EXP VISION vydrží při potápění a šnorchlování pod tlakem pod vodou, maximální komfort. 【 Čočka proti zamlžení poskytuje po celou dobu křišťálově čistý výhled 】 Pokud jste pod vodou, může váš dech zamlžit čočku šnorchlovacích obličejových masek. Ale tato šnorchlovací maska byla speciálně vyvinuta, aby nebyla zamlžená. Tak můžete celé hodiny potápět, šnorchlovat nebo plavat. 【Pohodlně zabezpečená proti vytečení】 Tato potápěčská maska má velkou sukni a měkké silikonové pásky lze přizpůsobit pro perfektní tvar a vodotěsný uzávěr. Žebrované silikonové ošetření obličejové masky se přizpůsobí obličeji většiny mužů, žen, mladých lidí a juniorů a hodí se velmi dobře pro hluboké volné potápění, šnorchlování a plavání. 【 Šnorchl s nerušeným dýcháním】 Kvalitní šnorchl se suchým ventilem, který při ponoření dýchací hadici utěsní. Šnorchl Dry-Top byl vyvinut, aby se zabránilo vniknutí vody do dýchací hadice. Ergonomický silikonový náustek je pohodlný a má dlouhou životnost. Spodní splachovací ventil umožňuje rychlé vypuštění vody, takže při potápění pod vodou můžete snadno a bez překážek dýchat. 【Silikonový materiál v potravinářské kvalitě】 Sada šnorchlovacích masek je vyrobena z měkkého, průhledného nebo potravinářského silikonu a nabízí velký komfort. Sukně z ekologických materiálů nezpůsobuje, že váš obličej je alergický a po použití se snadno čistí, vhodná pro dlouhodobé použití při volném potápění, aniž by se cítila dobře. 【 Snadné použití a vhodné pro většinu 】 Potápěčské masky EXP VISION jsou nadšenci preferováni. Šnorchlovací maska je snadno nastavitelná, má malý vnitřní objem, což je velmi vhodné pro hluboké volné potápění, sukně je malá, ale maska se snadno přizpůsobí mnoha typům obličeje. 【Sada potápěčských masek 】 Sada na suchý šnorchl EXP VISION Pano 3 okenní potápěčská maska a suchý silikonový šnorchl, je ultimativním společníkem na cestách a hodí se na šnorchlování, plavání, bodysurfing, boogie boardy a mnoho dalšího. ----------------------------- - Pouze rozbalené zboží! - Aukce od koruny! - V případě dražby více produktů, musí být platba uhrazena max. do 10 dnů od první vyhrané aukce. - Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku. - V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!

Nabídka č. 7061123182 Vystaveno 17.04. 20:04 Zobrazení: 29