Vyberte si kategorii
Sada v dřevěném kufříku pro malé malíře 174 ks + dárek - Děti
Sada v dřevěném kufříku pro malé malíře 174 ks + dárek - Děti
Sada v dřevěném kufříku pro malé malíře 174 ks + dárek - Děti
1 z 2
Nové

Sada v dřevěném kufříku pro malé malíře 174 ks + dárek

(7043264320)
Žádný příhoz
1 311 Kč
Končí ve středu 13. 12. 10:07
Kolik přihodit?
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
Žádný sledující
Žádný příhoz
Chcete koupit hned? Nabídněte prodejci cenu
Doprava
Balíkovna od 79 Kč
Česká pošta Balík Na poštu 119 Kč
Osobní převzetí
Meziměstí
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !! 24 MESIC ZARUKA

Souprava malování a kreslení je skvělá věc pro všechny lidi, kteří jsou kreativní a mají rádi uměleckou práci. Náš mega-set je mimořádně funkční a obsahuje 174 užitečných položek v praktickém dřevěném pouzdře. Velké množství pera, barvy a kartáče umožňuje realizaci různých kreativních nápadů. S obrovským výběrem 54 pastelových tužek, 34 pastelky, 36 různých druhů barev v 12ml zkumavce, 42 značek, 2 tužky, 4 kartáče, ořezávač a gumu, jste dobře připraveni. Naše vysoce kvalitní materiály mohou být použity k vytváření sofistikovaných a krásných kompozic.


Vlastnosti:


Všechny díly jsou umístěny v elegantním a praktickém kufru. Pouzdro má dvě sklopné úrovně, takže můžete snadno získat všechny položky v sadě. Dřevěná kazeta je velmi stabilní a má pohodlnou koženou rukojeť, takže ji lze snadno přepravovat. Pevně nýtované upevňovací spony umožňují bezpečné uzavření bez otvírání pouzdra vibracemi. Samostatné oddíly a speciální, přesně sedací sedadla zajišťují pořadí a skvělou hodnotu rozpoznání. Po krátkém čase víte, který z obrazových prvků je na kterém místě, abyste mohli relaxovat a efektivně vytvářet své obrázky. Můžete sledovat vše se sklopnými úrovněmi a můžete kdykoli a snadno dosáhnout každého pera a trubku.

Specifikace:


54 voskovek 42 fixů 34 barevných tužek 12 akvarel (voda) barvy (12 ml) 12 akrylových barev (12 ml) 12 olejových barev (12 ml) 2 kulaté kartáče (velikosti 2 a 4) 2 ploché kartáče (velikosti 6 a 8) 1 tužka 1 tužka s tvrdostí 2B 1 tužka s tvrdostí HB 1 guma

Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !!

24 MESIC ZARUKA

Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet.

Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU Variabilní symbol: číslo aukce

POZOR! Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit!

Zboží můžete vrátit zpět do 14 dní od oznámení odstoupení od smlouvy !!!

Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !! 24 MESIC ZARUKA Souprava malování a kreslení je skvělá věc pro všechny lidi, kteří jsou kreativní a mají rádi uměleckou práci. Náš mega-set je mimořádně funkční a obsahuje 174 užitečných položek v praktickém dřevěném pouzdře. Velké množství pera, barvy a kartáče umožňuje realizaci různých kreativních nápadů. S obrovským výběrem 54 pastelových tužek, 34 pastelky, 36 různých druhů barev v 12ml zkumavce, 42 značek, 2 tužky, 4 kartáče, ořezávač a gumu, jste dobře připraveni. Naše vysoce kvalitní materiály mohou být použity k vytváření sofistikovaných a krásných kompozic. Vlastnosti: Všechny díly jsou umístěny v elegantním a praktickém kufru. Pouzdro má dvě sklopné úrovně, takže můžete snadno získat všechny položky v sadě. Dřevěná kazeta je velmi stabilní a má pohodlnou koženou rukojeť, takže ji lze snadno přepravovat. Pevně nýtované upevňovací spony umožňují bezpečné uzavření bez otvírání pouzdra vibracemi. Samostatné oddíly a speciální, přesně sedací sedadla zajišťují pořadí a skvělou hodnotu rozpoznání. Po krátkém čase víte, který z obrazových prvků je na kterém místě, abyste mohli relaxovat a efektivně vytvářet své obrázky. Můžete sledovat vše se sklopnými úrovněmi a můžete kdykoli a snadno dosáhnout každého pera a trubku. Specifikace: 54 voskovek 42 fixů 34 barevných tužek 12 akvarel (voda) barvy (12 ml) 12 akrylových barev (12 ml) 12 olejových barev (12 ml) 2 kulaté kartáče (velikosti 2 a 4) 2 ploché kartáče (velikosti 6 a 8) 1 tužka 1 tužka s tvrdostí 2B 1 tužka s tvrdostí HB 1 guma Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !! 24 MESIC ZARUKA Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet. Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU Variabilní symbol: číslo aukce POZOR! Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit! Zboží můžete vrátit zpět do 14 dní od oznámení odstoupení od smlouvy !!!
Nabídka č. 7043264320Zobrazení: 1