Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
SANEARDE Pánská běžecká obuv Tenisky .40EU - Vybavení na ostatní sporty
SANEARDE Pánská běžecká obuv Tenisky .40EU - Vybavení na ostatní sporty
SANEARDE Pánská běžecká obuv Tenisky .40EU - Vybavení na ostatní sporty
SANEARDE Pánská běžecká obuv Tenisky .40EU - Vybavení na ostatní sporty
1 z 3
Rozbaleno

SANEARDE Pánská běžecká obuv Tenisky .40EU

(7046627565)
4 přihazovali
84 Kč
Ukončeno v pátek 6. 10. 2023, 19:35:08
Vyhráno uživatelem p...2
8 sledovalo
4 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Co prodáváme za zboží?


Nechcete platit za obal? U nás nemusíte!Zboží je bez originálního obalu, avšak stále stejně kvalitní a funkční! Je neuvěřitelné, kolik díky tomu můžete ušetřit! Přesvědčte se v našem e-shopu ExpoFranta.Zboží může nést miny oděrky na plastu.

Prodáváme zboží z nad skladových zásob také zboží které bylo vystavené na prodejně jako předváděcí nebo krátkodobě použité elektroniky a rozmanitého sortimentu spotřebního.


Záruka:

Zboží můžete do 30 dnů vrátit bez udání důvodů.Jestliže nebudete spokojeni se zbožím z jakéhokoliv důvodu můžete zboží vrátit a budou vám vráceny peníze neřeště prosím problém negativním komentářem vše se dá vyřešit v klidu i já jsem člověk a mohu udělat chybu proto prosím o trpělivost.Platba za zboží:Platba převodem na účet V.S. je číslo vaší aukce nezapoměnte! uvést jinak nedohledáme vaše zboží a dojde k prodlení s odesláním.


Doprava:

Zboží posíláme jen přes Českou Poštu jako Balík na poštu nebo pobočky pošty na uvedenou adresu kterou máte na Aukru ve vašem profilu neposílejte nám jiné adresy!

Nabídku zboží neustále doplňujeme přidejte si nás do oblíbených a nic nového vám neunikne, pravidelně sledujeme konkurenci, a to jen proto, abychom Vám každý den mohli nabídnout nejatraktivnější ceny a zboží.Můžete si vybrat ze širokého sortimentu zboží, jako jsou mobilní telefony, tablety, PC, TV, velká i malá bílá elektronika, auto příslušenství, zdravotnické a kosmetické pomůcky, vybavení pro bydlení i na zahradu, sport, samozřejmě nechybí kategorie pro děti a další elektro příslušenství kvalitních značek za bezkonkurenční ceny.


Novinka: Prodloužená doba pro vrácení zboží do 30 dnů! Zboží můžete vrátit bez udání důvodů.Rychlé vrácení peněz nebo výměna zboží při nespokojenosti.

Zboží je nepoužité top stav.

Ušetříte - prodejní cena 902 Kč a více.

Koukněte se i na mé další aukce děkuji vám.

Zboží je nepoužité top stav.Doprava zdarma od 595 Kč.

SANEARDE pánské běžecké boty tenisky silniční běžecké boty fitness boty sportovní boty tenisky tenisky fitness boty prodyšné lehké pohodlné bílé 40 EU

Zboží je nepoužité top stav.

Ušetříte - prodejní cena 902 Kč a více.

Doprava zdarma od 595 Kč.

Co prodáváme za zboží? Nechcete platit za obal? U nás nemusíte!Zboží je bez originálního obalu, avšak stále stejně kvalitní a funkční! Je neuvěřitelné, kolik díky tomu můžete ušetřit! Přesvědčte se v našem e-shopu ExpoFranta.Zboží může nést miny oděrky na plastu. Prodáváme zboží z nad skladových zásob také zboží které bylo vystavené na prodejně jako předváděcí nebo krátkodobě použité elektroniky a rozmanitého sortimentu spotřebního. Záruka: Zboží můžete do 30 dnů vrátit bez udání důvodů.Jestliže nebudete spokojeni se zbožím z jakéhokoliv důvodu můžete zboží vrátit a budou vám vráceny peníze neřeště prosím problém negativním komentářem vše se dá vyřešit v klidu i já jsem člověk a mohu udělat chybu proto prosím o trpělivost.Platba za zboží:Platba převodem na účet V.S. je číslo vaší aukce nezapoměnte! uvést jinak nedohledáme vaše zboží a dojde k prodlení s odesláním. Doprava: Zboží posíláme jen přes Českou Poštu jako Balík na poštu nebo pobočky pošty na uvedenou adresu kterou máte na Aukru ve vašem profilu neposílejte nám jiné adresy! Nabídku zboží neustále doplňujeme přidejte si nás do oblíbených a nic nového vám neunikne, pravidelně sledujeme konkurenci, a to jen proto, abychom Vám každý den mohli nabídnout nejatraktivnější ceny a zboží.Můžete si vybrat ze širokého sortimentu zboží, jako jsou mobilní telefony, tablety, PC, TV, velká i malá bílá elektronika, auto příslušenství, zdravotnické a kosmetické pomůcky, vybavení pro bydlení i na zahradu, sport, samozřejmě nechybí kategorie pro děti a další elektro příslušenství kvalitních značek za bezkonkurenční ceny. Novinka:Prodloužená doba pro vrácení zboží do 30 dnů! Zboží můžete vrátit bez udání důvodů.Rychlé vrácení peněz nebo výměna zboží při nespokojenosti. Zboží je nepoužité top stav. Ušetříte - prodejní cena 902 Kč a více.Koukněte se i na mé další aukce děkuji vám. Zboží je nepoužité top stav.Doprava zdarma od 595 Kč.SANEARDE pánské běžecké boty tenisky silniční běžecké boty fitness boty sportovní boty tenisky tenisky fitness boty prodyšné lehké pohodlné bílé 40 EUZboží je nepoužité top stav.Ušetříte - prodejní cena 902 Kč a více.Doprava zdarma od 595 Kč.
Nabídka č. 7046627565Zobrazení: 60