Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Šatní skříň Domel TRAFIKO 01 - Nábytek
Šatní skříň Domel TRAFIKO 01 - Nábytek
Šatní skříň Domel TRAFIKO 01 - Nábytek
Šatní skříň Domel TRAFIKO 01 - Nábytek
Šatní skříň Domel TRAFIKO 01 - Nábytek
1 z 4
Nové
Cena
4 154 Kč
Ukončeno v pátek 10. 11. 2023, 09:20:07
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
1 sledoval
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží
Typ skříně

Název výrobku: Šatní skříň Domel TRAFIKO 01


Rozměry:


Šířka: 90 cm

Výška: 189 cm

Hloubka: 50 cm


Doba dodání  2-4 týdny


Dětský či mládežnický pokoj by měl být zároveň estetický, radostný a přitom zajistit pohodlné místo pro výuku a zábavné hry. To všechno lze naplnit výběrem nábytku z kolekce Trafiko. Tento nábytek je jednoduché konstrukce, je lehký a vybavený početnými poličkami, skříňkami a úkryty. Díky tomu může každý mladý uživatel dle svého uvážení ukládat a hospodařit se svými věcmi. Tento nábytek je rovněž velmi atraktivní i vizuálně. Jeho světlé provedení prosvětlí pokoj, dodá mu na lehkosti a také ho opticky zvětší. To je zásluha bílé barvy, v jaké byly vyrobeny jednotlivé kusy nábytku. Radost do místnosti vnáší barevné vsuvky, čili dolní věnec, vnitřek výklenků a bezpečné úchyty. Jsou dostupné ve třech barvách, tj. v tyrkysové, růžové a popelavé. Celek vypadá velmi moderně a módně, což má pro většinu mladších i starších děti velký význam. V této kolekci se nalézá nejen praktický psací stůl, pohodlné lůžko, ale i početné komody, skříně, poličky a regály.


TYRKYSOVÁ                                    RŮŽOVÁ                                      POPELAVÁ


Doplňkové informace:


- výrobek k vlastní montáži

- součástí balení jsou všechny prvky potřebné pro montáž (klíče, šrouby)

- jednoduchá montáž dle přiloženého návodu

- nový výrobek v originálním obalu


Po ukončení aukce prosíme o oznámení všech potřebných údajů jako je: adresa dodání, vaše číslo telefonu, údaje pro fakturaci, barva a design.


Větší výběr nábytku najdete na našich dalších aukcích.


Prosíme o důkladné seznámení s podmínkami našich aukcí. V případě dalších dotazů nám prosím zanechte telefonní spojení či e-mailovou adresu, na kterou vám co nejrychleji odpovíme.

Název výrobku: Šatní skříň Domel TRAFIKO 01 Rozměry: Šířka: 90 cm Výška: 189 cm Hloubka: 50 cm Doba dodání 2-4 týdny Dětský či mládežnický pokoj by měl být zároveň estetický, radostný a přitom zajistit pohodlné místo pro výuku a zábavné hry. To všechno lze naplnit výběrem nábytku z kolekce Trafiko. Tento nábytek je jednoduché konstrukce, je lehký a vybavený početnými poličkami, skříňkami a úkryty. Díky tomu může každý mladý uživatel dle svého uvážení ukládat a hospodařit se svými věcmi. Tento nábytek je rovněž velmi atraktivní i vizuálně. Jeho světlé provedení prosvětlí pokoj, dodá mu na lehkosti a také ho opticky zvětší. To je zásluha bílé barvy, v jaké byly vyrobeny jednotlivé kusy nábytku. Radost do místnosti vnáší barevné vsuvky, čili dolní věnec, vnitřek výklenků a bezpečné úchyty. Jsou dostupné ve třech barvách, tj. v tyrkysové, růžové a popelavé. Celek vypadá velmi moderně a módně, což má pro většinu mladších i starších děti velký význam. V této kolekci se nalézá nejen praktický psací stůl, pohodlné lůžko, ale i početné komody, skříně, poličky a regály. TYRKYSOVÁ RŮŽOVÁ POPELAVÁ Doplňkové informace: - výrobek k vlastní montáži - součástí balení jsou všechny prvky potřebné pro montáž (klíče, šrouby) - jednoduchá montáž dle přiloženého návodu - nový výrobek v originálním obalu Po ukončení aukce prosíme o oznámení všech potřebných údajů jako je: adresa dodání, vaše číslo telefonu, údaje pro fakturaci, barva a design. Větší výběr nábytku najdete na našich dalších aukcích. Prosíme o důkladné seznámení s podmínkami našich aukcí. V případě dalších dotazů nám prosím zanechte telefonní spojení či e-mailovou adresu, na kterou vám co nejrychleji odpovíme.
Nabídka č. 6931074234Zobrazení: 11