Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Schönebeck - Salzelmen - znak - okénková (Německo) 1-5415° - PohledniceSchönebeck - Salzelmen - znak - okénková (Německo) 1-5415° - Pohlednice
Schönebeck - Salzelmen - znak - okénková (Německo) 1-5415° - Pohlednice
1 z 2

Schönebeck - Salzelmen - znak - okénková (Německo) 1-5415°

(7045829224)
1 přihazoval
1 Kč
Ukončeno v neděli 24. 9. 2023, 20:28:16
Vyhráno uživatelem s...n
1 sledoval
1 přihazoval
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování

stav dle scanu

obrázky jsou nahoře a vlevo vlivem scanu jakoby seříznuté


POZOR !!! AUKRO ZKRÁTILO LHŮTU NA VRÁCENÍ PROVIZE !!! PROTO JE NUTNO DOKONČIT PLATBU DO 14 DNŮ OD UKONČENÍ PRODEJE. POTÉ ŽÁDÁM O VRÁCENÍ PROVIZE A PRODEJ POVAŽUJI ZA ZMAŘENÝ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ


** nepoužitá čistá

* nepoužitá popsaná

°° prošlá poštou se známkou nebo frankotypem

° prošlá poštou bez známky

K - kartička z přebalu sady

Ka - místopisná kartička

Kb - kartička do obálky

k - kartička s reklamou

ú - ústrižek

RO - razítko z ochoty


Sledujte i mé ostatní nabídky, ušetříte na poštovném a klidně se ptejte na cokoliv, předejde se tak případnému nedorozumnění.


UPOZORNĚNÍ Vzhledem k mé časové vytíženosti v turnusové práci se může stát, že se po ukončení aukce případnému kupujícímu hned neozvu. V takovém případě zachovejte klid, je to tím, že často bývám služebně i několik dní mimo bydliště, kdy nemám trvalý přístup na internet. Proto i osobní odběr není možný. Děkuji za pochopení.

stav dle scanu obrázky jsou nahoře a vlevo vlivem scanu jakoby seříznuté POZOR !!! AUKRO ZKRÁTILO LHŮTU NA VRÁCENÍ PROVIZE !!! PROTO JE NUTNO DOKONČIT PLATBU DO 14 DNŮ OD UKONČENÍ PRODEJE. POTÉ ŽÁDÁM O VRÁCENÍ PROVIZE A PRODEJ POVAŽUJI ZA ZMAŘENÝ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ ** nepoužitá čistá * nepoužitá popsaná °° prošlá poštou se známkou nebo frankotypem ° prošlá poštou bez známky K - kartička z přebalu sady Ka - místopisná kartička Kb - kartička do obálky k - kartička s reklamou ú - ústrižek RO - razítko z ochoty Sledujte i mé ostatní nabídky, ušetříte na poštovném a klidně se ptejte na cokoliv, předejde se tak případnému nedorozumnění. UPOZORNĚNÍ Vzhledem k mé časové vytíženosti v turnusové práci se může stát, že se po ukončení aukce případnému kupujícímu hned neozvu. V takovém případě zachovejte klid, je to tím, že často bývám služebně i několik dní mimo bydliště, kdy nemám trvalý přístup na internet. Proto i osobní odběr není možný. Děkuji za pochopení.
Nabídka č. 7045829224Zobrazení: 6