Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Sekačka Benzínova KANWOD GRASSMEISTER 8 HP / 51 CM PETROL - Zahradní technika
Sekačka Benzínova KANWOD GRASSMEISTER 8 HP / 51 CM PETROL - Zahradní technika
1 z 1
Nové

Sekačka Benzínova KANWOD GRASSMEISTER 8 HP / 51 CM PETROL

Kup teď
Cena
8 990 Kč
K dispozici
50 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Balík Na poštu 159 Kč
Balík Do ruky 199 Kč
Přeprava s dobírkou 259 Kč
Mezinárodní přeprava 369 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Sekačka Benzínova KANWOD GRASSMEISTER 8 HP / 51 CM PETROL
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

e-mail:
recar.aukro@gmail.com
Posta Ceska
Payu System
 
Dobirka
 
 
Vítáme Vás na našich aukcích.
Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží.
Zveme vás na prodejně.  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Sekačka Benzínova KANWOD GRASSMEISTER 8 HP / 51 CM PETROL

 

 

Výkonná benzinová sekačka na trávu Kanwod Grassmeister je ideálním řešením pro ty, kteří hledají zařízení pro sečení trávy:

s výkonným spalovacím motorem OHV,
s jmenovitým výkonem 3,8 HP,
se startovacím výkonem téměř 8 HP,
s výtlakem 170 cm3,
s pohonem zadních kol,
se šířkou řezu 51 cm,
s centrálním, 8-stupňovým nastavením výšky sečení,
s mulčovací funkcí a bočním vyhazováním,
s prostorným lapačem trávy 62 litrů,
s velkými kuličkovými ložisky pro lepší otáčení,
pro řeznou plochu až 2 650 m2.

NEJVYŠŠÍ ÚČINNOST S RŮZNOU PŘESNOSTÍ


OHV motor s 3,8 HP / 8 HP

šířka řezu 51 cm

efektivní pohon zadních kol

centrální nastavení výšky řezu

mulčovací funkce
Nalezení dobré sekačky na trávu není nejjednodušší úkol. Tato zařízení často nesplňují všechny požadavky uživatelů a kladou důraz na některé funkce nebo parametry zařízení. Grassmeister Kanwod je novinkou na polském trhu a nabízí vysoký výkon za dostupnou cenu a řadu funkcí nezbytných k zajištění dokonalého trávníku v domácí zahradě.

Multitasking najde své opodstatnění v pohonu zadních kol, trávení, mulčování, bočním vyhazování, systému čištění skříně, sečení s košem i bez koše, centrálním nastavení výšky řezu 8 stupňů, technologii SMART CUTTING a ULTRA BLENDING a měkkém startu. Sekačka má dokonce speciální telefonní schránku a držák na šálek, který poskytuje rychlý přístup k tekutinám v horkých dnech. Co víc byste mohli chtít

Výkonný motor ve třídě ECO
Srdcem sekačky Kanwod Grassmeister je výkonný čtyřtaktní OHV motor s kapacitou 170 ccm v technologii ECO. Řešení poskytuje vysoký spouštěcí výkon 8 HP, konstantní výkon 3,8 HP - to vše s minimální úrovní spalování v souladu s normou Euro 5.

Konstrukce zařízení - v kombinaci s jmenovitým výkonem 3,8 HP - umožňuje volný provoz i ve vysoké a husté trávě, na maximální řezné ploše 2650 m2 !!!

Součástí zařízení je také systém AVS (Automatic Vibration System), který tlumí vibrace motoru, aniž by je přenášel na volant.

Kanwod Grassmeister má odolný OHV motor s výkonem 4,4 HP
8 stupňové nastavení výšky řezu
Model Grassmeister má centrální nastavení výšky sečení
Grassmeister Kanwod se vyznačuje jedním z nejvyšších na trhu, až osmistupňovým centrálním nastavením výšky sečení s výjimečně širokým rozsahem 25-75 mm. Toto řešení umožňuje rychle a snadno nastavit sekačku na výšku trávníku.

Regulace centrálního řezání je systém charakterizovaný především precizností a spolehlivostí a zvyšujícím se pohodlím použití. Ve standardních levnějších sekačkách vyžaduje toto řešení seřízení na každém kolečku zvlášť, což je nejen obtížnější (výška nivelace na každé ze 4 stran), ale také časově náročnější.

Snadné odpálení s funkcí měkkého startu
Grassmeister je vybaven speciální funkcí měkkého startu, věnovanou lidem s nižší fyzickou silou, zejména starším. Chcete-li spustit zařízení, jednoduše lehce zatáhněte za stahovák, což výrazně usnadňuje používání zařízení.

Toto řešení lze použít zaměnitelně s elektronickým startovacím systémem přítomným v drahých sekačkách. To vám umožní dosáhnout téměř identických efektů a zároveň snížit cenu samotného zařízení.

Spuštění Grassmeister je rychlé a snadné
Pohon zadních kol
Pohon zadních kol zajišťuje volné otáčení
Pohon zadních kol je jednou z nejžádanějších funkcí u benzínových sekaček na trávu. Model Grassmeister je také vybaven takovým zařízením, které usnadňuje pohyb zařízení v husté trávě. Měnič byl navíc dodatečně chráněn proti náhodnému poškození.

Grassmeister má také kuličková ložiska, což usnadňuje pohyb zařízení během provozu bez nutnosti dalšího uživatelského úsilí. Použitá technologie také zaručuje stabilnější pohyb zařízení, což je zvláště důležité při sečení trávníků u obrubníků a sítí kolem stromů.

Vyztužený nůž v technologii Smart Cutting
Doplněním každého výkonného motoru v sekačkách je rychlost otáčení nože a jeho implementace a doprovodná technologická řešení. V případě společnosti Kanwod Grassmeister byly použity dvě technologie:

SMART CUTTING - zesílená čepel při 2800 ot / min a délka 51 cm zaručuje nejvyšší přesnost a efektivitu řezání a zkracuje dobu potřebnou k provedení práce
ULTRA BLENDING - správně mletá tráva může být použita jako hnojivo pro trávník, podporující jeho zdravý růst - stačí vyjmout koš
Zařízení Grassmeister má také funkci trávení, která vám umožní sekat mokrou trávu. To vše díky přepracovanému a řádně chráněnému motoru, který umožňuje tento typ práce.

 

 

Zařízení Grassmeister má také funkci trávení, která vám umožní sekat mokrou trávu. To vše díky přepracovanému a řádně chráněnému motoru, který umožňuje tento typ práce.

Sekačka Grassmeister má čepel 51 cm
Mycí systém pro bydlení
Grassmeister Kanwod má zabudovaný systém čištění bytů
Každá sekačka během sečení je vystavena tvorbě nečistot z trávy a jejímu hromadění, které může mít časem negativní dopad na práci sekačky.

Grassmeister má praktické řešení výše uvedeného problému - systém čištění pouzdra. Připojení hadice přívodu vody umístěné na krytu a speciální kanály uvnitř řezacího bubnu umožňují čištění krytu, čímž se zvyšuje bezpečnost a spolehlivost rotace kotouče.

Prostorný koš a boční výtlak
S košem nebo bez koše - Grassmeister ponechává toto rozhodnutí na uživateli. Sekačka má prostorný, 62-litrový koš s vodítkem propadového koše, který je ideální pro ty, kteří ocení pořádek v zahradě. Vyjmutím nádoby dostaneme možnost hnojit trávník jemně rozemletými řízky při mulčování.

Grassmeister také nabízí dva režimy bez koše - se zadním nebo bočním výbojem. Toto řešení je zvláště užitečné při mletí trávy.

Benzinová sekačka na trávu Grassmeister má mulčovací funkci a 62-litrový koš
 prostorný koš 62 l mulčovací vložky v ceně
Grassmeister Kanwod - víc než jen sečení
Grassmeister Kanwod je vhodný pro jakýkoli druh trávy
Kanwod Grassmeister je benzinová sekačka nabízející řadu řešení založených na analýze funkčnosti středních a špičkových zařízení. Grassmeister tak vyniká svým promyšleným a praktickým designem ve svém segmentu žacích zařízení, účinném motoru, vysoké šířce sečení a vylepšeném mulčovacím systému.

Sekačka Kanwod Grassmeister dokonale doplní každý park se zahradním vybavením a pomůže udržet trávník v perfektním stavu:

kolem domu
vedle kancelářských budov,
ve skladových halách,
v oblastech mateřských škol,
na školních hřištích,
kolem bytů.

 

 

 

Kosiarka Kanwod Grassmeister posiada trwały silnik OHV o mocy 4,4 KM

 

Model Grassmeister posiada centralną regulację wysokości koszenia

Uruchomienie kosiarki Grassmeister jest łatwe i szybkie

Napęd na tylne koła zapewnia swobodne toczenie urządzenie

 

 

Kosiarka Grassmeister posiada 51-centymetrowe ostrze

 
Kanwod Grassmeister posiada wbudowany system mycia obudowy
 
Kosiarka spalinowa Grassmeister posiada funkcję mulczowania i 62-litrowy kosz
 
Kanwod Grassmeister to nadaje się do każdego rodzaju trawy
 
 
Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem.

RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny!
 
 
 
V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské.
 
Dále vám nabízíme:
• Baterie
• filtry, olej
• tlumiče, tlumiče
• lampy, reflektory
• nárazníky, mřížka
• Autopříslušenství

 
e-mail: recar.aukro@gmail.com Posta Ceska Payu System Dobirka Vítáme Vás na našich aukcích. Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží. Zveme vás na prodejně. Sekačka Benzínova KANWOD GRASSMEISTER 8 HP / 51 CM PETROL Výkonná benzinová sekačka na trávu Kanwod Grassmeister je ideálním řešením pro ty, kteří hledají zařízení pro sečení trávy: s výkonným spalovacím motorem OHV, s jmenovitým výkonem 3,8 HP, se startovacím výkonem téměř 8 HP, s výtlakem 170 cm3, s pohonem zadních kol, se šířkou řezu 51 cm, s centrálním, 8-stupňovým nastavením výšky sečení, s mulčovací funkcí a bočním vyhazováním, s prostorným lapačem trávy 62 litrů, s velkými kuličkovými ložisky pro lepší otáčení, pro řeznou plochu až 2 650 m2. NEJVYŠŠÍ ÚČINNOST S RŮZNOU PŘESNOSTÍ OHV motor s 3,8 HP / 8 HP šířka řezu 51 cm efektivní pohon zadních kol centrální nastavení výšky řezu mulčovací funkce Nalezení dobré sekačky na trávu není nejjednodušší úkol. Tato zařízení často nesplňují všechny požadavky uživatelů a kladou důraz na některé funkce nebo parametry zařízení. Grassmeister Kanwod je novinkou na polském trhu a nabízí vysoký výkon za dostupnou cenu a řadu funkcí nezbytných k zajištění dokonalého trávníku v domácí zahradě. Multitasking najde své opodstatnění v pohonu zadních kol, trávení, mulčování, bočním vyhazování, systému čištění skříně, sečení s košem i bez koše, centrálním nastavení výšky řezu 8 stupňů, technologii SMART CUTTING a ULTRA BLENDING a měkkém startu. Sekačka má dokonce speciální telefonní schránku a držák na šálek, který poskytuje rychlý přístup k tekutinám v horkých dnech. Co víc byste mohli chtít Výkonný motor ve třídě ECO Srdcem sekačky Kanwod Grassmeister je výkonný čtyřtaktní OHV motor s kapacitou 170 ccm v technologii ECO. Řešení poskytuje vysoký spouštěcí výkon 8 HP, konstantní výkon 3,8 HP - to vše s minimální úrovní spalování v souladu s normou Euro 5. Konstrukce zařízení - v kombinaci s jmenovitým výkonem 3,8 HP - umožňuje volný provoz i ve vysoké a husté trávě, na maximální řezné ploše 2650 m2 !!! Součástí zařízení je také systém AVS (Automatic Vibration System), který tlumí vibrace motoru, aniž by je přenášel na volant. Kanwod Grassmeister má odolný OHV motor s výkonem 4,4 HP 8 stupňové nastavení výšky řezu Model Grassmeister má centrální nastavení výšky sečení Grassmeister Kanwod se vyznačuje jedním z nejvyšších na trhu, až osmistupňovým centrálním nastavením výšky sečení s výjimečně širokým rozsahem 25-75 mm. Toto řešení umožňuje rychle a snadno nastavit sekačku na výšku trávníku. Regulace centrálního řezání je systém charakterizovaný především precizností a spolehlivostí a zvyšujícím se pohodlím použití. Ve standardních levnějších sekačkách vyžaduje toto řešení seřízení na každém kolečku zvlášť, což je nejen obtížnější (výška nivelace na každé ze 4 stran), ale také časově náročnější. Snadné odpálení s funkcí měkkého startu Grassmeister je vybaven speciální funkcí měkkého startu, věnovanou lidem s nižší fyzickou silou, zejména starším. Chcete-li spustit zařízení, jednoduše lehce zatáhněte za stahovák, což výrazně usnadňuje používání zařízení. Toto řešení lze použít zaměnitelně s elektronickým startovacím systémem přítomným v drahých sekačkách. To vám umožní dosáhnout téměř identických efektů a zároveň snížit cenu samotného zařízení. Spuštění Grassmeister je rychlé a snadné Pohon zadních kol Pohon zadních kol zajišťuje volné otáčení Pohon zadních kol je jednou z nejžádanějších funkcí u benzínových sekaček na trávu. Model Grassmeister je také vybaven takovým zařízením, které usnadňuje pohyb zařízení v husté trávě. Měnič byl navíc dodatečně chráněn proti náhodnému poškození. Grassmeister má také kuličková ložiska, což usnadňuje pohyb zařízení během provozu bez nutnosti dalšího uživatelského úsilí. Použitá technologie také zaručuje stabilnější pohyb zařízení, což je zvláště důležité při sečení trávníků u obrubníků a sítí kolem stromů. Vyztužený nůž v technologii Smart Cutting Doplněním každého výkonného motoru v sekačkách je rychlost otáčení nože a jeho implementace a doprovodná technologická řešení. V případě společnosti Kanwod Grassmeister byly použity dvě technologie: SMART CUTTING - zesílená čepel při 2800 ot / min a délka 51 cm zaručuje nejvyšší přesnost a efektivitu řezání a zkracuje dobu potřebnou k provedení práce ULTRA BLENDING - správně mletá tráva může být použita jako hnojivo pro trávník, podporující jeho zdravý růst - stačí vyjmout koš Zařízení Grassmeister má také funkci trávení, která vám umožní sekat mokrou trávu. To vše díky přepracovanému a řádně chráněnému motoru, který umožňuje tento typ práce. Zařízení Grassmeister má také funkci trávení, která vám umožní sekat mokrou trávu. To vše díky přepracovanému a řádně chráněnému motoru, který umožňuje tento typ práce. Sekačka Grassmeister má čepel 51 cm Mycí systém pro bydlení Grassmeister Kanwod má zabudovaný systém čištění bytů Každá sekačka během sečení je vystavena tvorbě nečistot z trávy a jejímu hromadění, které může mít časem negativní dopad na práci sekačky. Grassmeister má praktické řešení výše uvedeného problému - systém čištění pouzdra. Připojení hadice přívodu vody umístěné na krytu a speciální kanály uvnitř řezacího bubnu umožňují čištění krytu, čímž se zvyšuje bezpečnost a spolehlivost rotace kotouče. Prostorný koš a boční výtlak S košem nebo bez koše - Grassmeister ponechává toto rozhodnutí na uživateli. Sekačka má prostorný, 62-litrový koš s vodítkem propadového koše, který je ideální pro ty, kteří ocení pořádek v zahradě. Vyjmutím nádoby dostaneme možnost hnojit trávník jemně rozemletými řízky při mulčování. Grassmeister také nabízí dva režimy bez koše - se zadním nebo bočním výbojem. Toto řešení je zvláště užitečné při mletí trávy. Benzinová sekačka na trávu Grassmeister má mulčovací funkci a 62-litrový koš prostorný koš 62 l mulčovací vložky v ceně Grassmeister Kanwod - víc než jen sečení Grassmeister Kanwod je vhodný pro jakýkoli druh trávy Kanwod Grassmeister je benzinová sekačka nabízející řadu řešení založených na analýze funkčnosti středních a špičkových zařízení. Grassmeister tak vyniká svým promyšleným a praktickým designem ve svém segmentu žacích zařízení, účinném motoru, vysoké šířce sečení a vylepšeném mulčovacím systému. Sekačka Kanwod Grassmeister dokonale doplní každý park se zahradním vybavením a pomůže udržet trávník v perfektním stavu: kolem domu vedle kancelářských budov, ve skladových halách, v oblastech mateřských škol, na školních hřištích, kolem bytů. Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem. RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny! V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské. Dále vám nabízíme: • Baterie • filtry, olej • tlumiče, tlumiče • lampy, reflektory • nárazníky, mřížka • Autopříslušenství

Nabídka č. 6989782837 Vystaveno 01.06. 22:06 Zobrazení: 32