Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
ŠIKOVNÁ MOBILNÍ KLIMATIZACE SENCOR SAC MT 1411C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Vzduchotechnika, topení
ŠIKOVNÁ MOBILNÍ KLIMATIZACE SENCOR SAC MT 1411C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Vzduchotechnika, topení
ŠIKOVNÁ MOBILNÍ KLIMATIZACE SENCOR SAC MT 1411C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Vzduchotechnika, topení
ŠIKOVNÁ MOBILNÍ KLIMATIZACE SENCOR SAC MT 1411C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Vzduchotechnika, topení
ŠIKOVNÁ MOBILNÍ KLIMATIZACE SENCOR SAC MT 1411C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Vzduchotechnika, topení
ŠIKOVNÁ MOBILNÍ KLIMATIZACE SENCOR SAC MT 1411C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Vzduchotechnika, topení
ŠIKOVNÁ MOBILNÍ KLIMATIZACE SENCOR SAC MT 1411C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Vzduchotechnika, topení
ŠIKOVNÁ MOBILNÍ KLIMATIZACE SENCOR SAC MT 1411C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Vzduchotechnika, topení
ŠIKOVNÁ MOBILNÍ KLIMATIZACE SENCOR SAC MT 1411C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Vzduchotechnika, topení
1 z 8
Nové

ŠIKOVNÁ MOBILNÍ KLIMATIZACE SENCOR SAC MT 1411C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ

(7046614798)
6 přihazovalo
4 100 Kč
Ukončeno v úterý 3. 10. 2023, 21:30:00
Vyhráno uživatelem B...a
13 sledovalo
6 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Nabízím

SKVĚLOU VÝKONNOU DESIGNOVOU MOBILNÍ KLIMATIZACI SENCOR S A+ NÍZKOU SPOTŘEBOU ENERGIE SENCOR SAC MT 1411C SE 4 PROVOZNÍMI REŽIMY, FUNKCÍ AUTOMATICKÉHO NASTAVENÍ, VÝKONEM 14.000Btu/hod. - DOPORUČENÝM POUŽITELNÝM PROSTOREM 133m3 A DALŠÍMI ŠIKOVNÝMI VYCHYTÁVKAMI

*** kvalitní spolehlivá klimatizace za naprosto super cenu ***

KVALITNÍ KLIMATIZACE SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

SENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

KLIMATIZACE JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ

!!!V NEJNIŽŠÍCH E-SHOPOVÝCH AKČÍCH SLEVÁCH CENA STÁLE 9.500,- Kč !!!

POPIS VÝROBCE

Řekněte "nashledanou" nepříjemnému horku a užijte si skvělý pocit chladivého osvěžení! Jako mobilní klimatizace od Sencoru nabízím kvalitní ochlazení v poutavém designu, který lichotí domácímu i kancelářskému interiéru. Umožňuji snadné přenášení pomocí rukojeti a čtyř integrovaných koleček pro muže i ženy. Sencor myslel na efektivnost mého chodu a zároveň na ekologický provoz. Pro chlazení využívám vysoce účinné ekologické chladivo, které je přírodní, a tudíž maximálně šetrné k životnímu prostředí. Také jsem energeticky nenáročná, protože se řadím do energetické třídy A+. Vyzkoušejte mobilní klimatizaci, která myslí na životní prostředí i na úsporu elektrické energie

Klimatizace Sencor SAC MT1411C zvládá chladit, odvlhčovat a má samostatný ventilátor, který dokáže pokrýt plochu až 132 m3. Přístroj funguje na přírodní vysoce účinný chladící plyn R290 a má tři omyvatelné vzduchové filtry (eliminují rozptyl prachu a filtrují nečistoty).

Z užitečných funkcí rozhodně oceníte funkci SLEEP (snížený, tichý chod vhodný pro chvíle spánku a relaxace), funkci ECO (navolí automatický chod podle nastavené teploty) nebo funkci automatického nastavení posledního navoleného režimu při opětovném spuštění. Její umístění je ideální v prostorech, které neumožňují stavební úpravy (pronajaté prostory, historické budovy…) a nevyžaduje náročnou údržbu s odborným servisem.

Plastová okenní sada pro posuvná a střešní okna. Široká flexibilní hadice (1,5m) pro odvod teplého vzduchu. Vstupní a výstupní adaptéry hadice. Vstupní krytka hadice proti nepřízni počasí. Vestavěná nádržka na kondenzát o objemu 1 litr s drenážním vývodem a optickou signalizací při naplnění. Ochranná funkce automatického. vypnutí v případě naplnění nádržky s kondenzátem.

Vím, že jsem praktická fešanda, co zaujme! Již od prvního pohledu se zalíbím! Sencor mě vyrobil v elegantním provedení.Jednou z mých předností jsou nízké pořizovací náklady a odpadá nutnost složité instalace. Součástí mého příslušenství jsou veškeré komponenty, se kterými mě snadno a rychle sestavíte bez potřeby odborného servisu.

Takto naleznu uplatnění v domě, bytě, kanceláři i na chatě. Vynikám vysokým a efektivním chladícím výkonem až 13307 BTU/h a účinně rozptyluji ochlazující vánek. Jistě překvapím i tichým chodem, v maximálním vytížení ze sebe vydám pouhých 50 decibelů.

Funkce samoodpařování kondenzátu. Pokud necháte klimatizaci fungovat jako odvlhčovač vzduchu, nemusíte se o nic starat. Nádobka na kondenzát totiž nabízí funkci samoodpařování. Nemusíte proto manuálně nádobku vylívat a jako bonus provoz přístroje nevysušuje vzduch ve svém okolí.

Se čtyřmi režimy efektivně vychladím až 133 m3. Splním očekávání i náročnějších uživatelů. Dopřeji vaší domácnosti ukázkovou teplotu, ať už spíte nebo pracujete. Můžete volit ze čtyř provozních režimů dle preferencí a potřeb. Poskytuji režim chlazení, odvlhčování a větrání v několika stupních, od nízkého po ten nejsilnější. 

Vytvořím v místnosti příjemné klima od 17 do 30 stupňů, abych docílila optimální teploty pro všechny uživatele. S režimem odvlhčování se starám o lehký a svěží vzduch a samozřejmě zajišťuji i provoz samostatné ventilace, která je prima, pokud není venku až takové horko. Celý provoz zvládám bez problému i ve větším prostoru o rozměrech až 53 m2.

Se mnou budete mít doma příjemně i po příchodu z práce nebo z výletu. Umožňuji dvojí ovládání, které je jednoduché a intuitivní! Pomocí dálkového ovladače nebo ovládacího panelu mi můžete navolit režimy, tři rychlosti i mnoho praktických funkcí. A jaké funkce nabízím?

1. Funkce časování. Jsem vybavena časovačem, který využívám dvěma způsoby. Nastavuji čas zapnutí i vypnutí. Můžete tak libovolně volit dobu, kdy chcete, abych byla v provozu.

2. Funkce SLEEP. Funkce SLEEP mi umožňuje pracovat ohleduplně, ale stále efektivně ve chvílích, kdy chcete odpočívat nebo spát.

3. Funkce ECO. Automaticky upravuji intenzitu chladného vzduchu dle navolené teploty, abych udržela efektivní a zároveň úsporný chod.

4. Automaticky si pamatuji poslední nastavený režim. Kdykoli mě opětovně spustíte, automaticky nastavím poslední spuštěný režim i stupeň teploty, abyste se nemuseli o nic starat.

5. Funkce samoodpařování kondenzátu. Za normálních okolností nemusíte myslet na vylévání vody z kondenzátu. Její odpust obstarávám samoodpařováním, a přitom zachovávám optimální vlhkost v místnosti.

Tři možnosti odvodu horkého vzduchu z místnosti – zdí, oknem, výsuvným oknem. .

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Mobilní klimatizace s 3 omyvatelnými vzduchovými filtry, které eliminují víření prachu a filtruje mechanické nečistoty. Sencor SAC MT1411C s chladicím výkonem 14 000 BTU/h je vybavena dálkovým ovládáním s LED displejem. Tři omyvatelné vzduchové filtry eliminují víření prachu a filtrují mechanické nečistoty. Přírodní vysoce účinný chladicí plyn R290 je ekologický a bez emise skleníkových plynů.Těsnící sada pro střešní, křídlová a vyklápěcí okna – látková zábrana (4 × 1,3 x ,36 m) se zipem – kotouč samolepícího suchého zipu).

Integrovaná rukojeť a 4 pojezdová kolečka zajišťují pohodlnou manipulaci.

Dálkové ovládání / Držák dálkového ovládání.

Chybová autodiagnostika se zobrazuje na displeji

Hlučnost 65 dB / 4 úrovně nastavení ventilátoru

Velikost místnosti 56m2 / / Max velikost místnosti 138 m3 (výška stropu 2,6m)

Funkce ochrany kompresoru proti zamrznutí / Barva: Bílá

Příkon chlazení: 1500 W / Šířka: 48.1 cm

Výška: 76.9 cm / Hloubka: 39.2 cm / H,otnost : 37,9kg

Ke klimatizaci nemám bohužel záruční list. Klimatizace je nová, nepoužitá z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Originální balení.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

NabízímSKVĚLOU VÝKONNOU DESIGNOVOU MOBILNÍ KLIMATIZACI SENCOR S A+ NÍZKOU SPOTŘEBOU ENERGIE SENCOR SAC MT 1411C SE 4 PROVOZNÍMI REŽIMY, FUNKCÍ AUTOMATICKÉHO NASTAVENÍ, VÝKONEM 14.000Btu/hod. - DOPORUČENÝM POUŽITELNÝM PROSTOREM 133m3 A DALŠÍMI ŠIKOVNÝMI VYCHYTÁVKAMI*** kvalitní spolehlivá klimatizace za naprosto super cenu ***KVALITNÍ KLIMATIZACE SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEMSENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITYMODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBAKLIMATIZACE JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ!!!V NEJNIŽŠÍCH E-SHOPOVÝCH AKČÍCH SLEVÁCH CENA STÁLE 9.500,- Kč !!!POPIS VÝROBCEŘekněte "nashledanou" nepříjemnému horku a užijte si skvělý pocit chladivého osvěžení!Jako mobilní klimatizaceod Sencoru nabízím kvalitní ochlazení v poutavém designu, který lichotí domácímu i kancelářskému interiéru. Umožňuji snadné přenášení pomocí rukojeti a čtyřintegrovaných koleček pro muže i ženy. Sencor myslel na efektivnost mého chodu a zároveň na ekologický provoz.Pro chlazení využívám vysoce účinné ekologické chladivo, které je přírodní, a tudíž maximálně šetrné k životnímu prostředí. Také jsem energeticky nenáročná, protože se řadím do energetické třídy A+.Vyzkoušejte mobilní klimatizaci, která myslí na životní prostředí i na úsporu elektrické energieKlimatizace Sencor SAC MT1411C zvládá chladit, odvlhčovat a má samostatný ventilátor, který dokáže pokrýt plochu až 132 m3. Přístroj funguje na přírodní vysoce účinný chladící plyn R290 a má tři omyvatelné vzduchové filtry (eliminují rozptyl prachu a filtrují nečistoty).Z užitečných funkcí rozhodně oceníte funkci SLEEP (snížený, tichý chod vhodný pro chvíle spánku a relaxace), funkci ECO (navolí automatický chod podle nastavené teploty) nebo funkci automatického nastavení posledního navoleného režimu při opětovném spuštění. Její umístění je ideální v prostorech, které neumožňují stavební úpravy (pronajaté prostory, historické budovy…) a nevyžaduje náročnou údržbu s odborným servisem.Plastová okenní sada pro posuvná a střešní okna. Široká flexibilní hadice (1,5m) pro odvod teplého vzduchu. Vstupní a výstupní adaptéry hadice. Vstupní krytka hadice proti nepřízni počasí. Vestavěnánádržkana kondenzát oobjemu 1litr sdrenážním vývodem a optickou signalizací při naplnění. Ochranná funkceautomatického. vypnutí v případě naplnění nádržky s kondenzátem.Vím, že jsem praktická fešanda, co zaujme! Již od prvního pohledu se zalíbím! Sencor mě vyrobil v elegantním provedení.Jednou z mých předností jsou nízké pořizovací náklady a odpadá nutnost složité instalace. Součástí mého příslušenství jsou veškeré komponenty, se kterými mě snadno a rychle sestavíte bez potřeby odborného servisu.Takto naleznu uplatnění v domě, bytě, kanceláři i na chatě.Vynikám vysokým a efektivním chladícím výkonem až 13307 BTU/ha účinně rozptyluji ochlazující vánek.Jistě překvapím i tichým chodem, v maximálním vytížení ze sebe vydám pouhých 50decibelů.Funkce samoodpařování kondenzátu. Pokud necháte klimatizaci fungovat jako odvlhčovač vzduchu, nemusíte se o nic starat. Nádobka na kondenzát totiž nabízífunkci samoodpařování. Nemusíte proto manuálně nádobku vylívat a jako bonus provoz přístroje nevysušuje vzduch ve svém okolí.Se čtyřmi režimy efektivně vychladím až 133 m3. Splním očekávání i náročnějších uživatelů. Dopřeji vaší domácnosti ukázkovou teplotu, ať už spíte nebo pracujete.Můžete volit ze čtyřprovozních režimů dle preferencí a potřeb.Poskytuji režim chlazení, odvlhčování a větrání v několika stupních, od nízkého po ten nejsilnější.Vytvořím v místnosti příjemné klima od 17 do 30 stupňů, abych docílila optimální teploty pro všechny uživatele.S režimem odvlhčování se starám o lehký a svěží vzduch a samozřejmě zajišťuji i provoz samostatné ventilace, která je prima, pokud není venku až takové horko.Celý provoz zvládám bez problému i ve větším prostoru o rozměrech až 53m2.Se mnou budete mít doma příjemně i po příchodu z práce nebo z výletu. Umožňuji dvojí ovládání, které je jednoduché a intuitivní!Pomocí dálkového ovladače nebo ovládacího panelu mi můžete navolit režimy, tři rychlosti i mnoho praktických funkcí.A jaké funkce nabízím?1. Funkce časování. Jsem vybavena časovačem, který využívám dvěma způsoby. Nastavuji čas zapnutí i vypnutí. Můžete tak libovolně volit dobu, kdy chcete, abych byla v provozu.2. Funkce SLEEP. Funkce SLEEP mi umožňuje pracovat ohleduplně, ale stále efektivně ve chvílích, kdy chcete odpočívat nebo spát.3. Funkce ECO. Automaticky upravuji intenzitu chladného vzduchu dle navolené teploty, abych udržela efektivní a zároveň úsporný chod.4. Automaticky si pamatuji poslední nastavený režim. Kdykoli mě opětovně spustíte, automaticky nastavím poslední spuštěný režim i stupeň teploty, abyste se nemuseli o nic starat.5. Funkce samoodpařování kondenzátu. Za normálních okolností nemusíte myslet na vylévání vody z kondenzátu. Její odpust obstarávám samoodpařováním, a přitom zachovávám optimální vlhkost v místnosti.Tři možnosti odvoduhorkého vzduchu zmístnosti– zdí, oknem, výsuvnýmoknem. .TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJEMobilní klimatizaces3omyvatelnými vzduchovými filtry, které eliminujívíření prachua filtrujemechanickénečistoty. Sencor SAC MT1411C schladicím výkonem14000BTU/hje vybavena dálkovým ovládáním sLED displejem. Tři omyvatelné vzduchové filtryeliminují víření prachu a filtrují mechanické nečistoty. Přírodní vysoce účinný chladicí plynR290je ekologický a bez emise skleníkových plynů.Těsnící sada pro střešní, křídlová a vyklápěcí okna– látková zábrana (4×1,3x ,36m) se zipem– kotouč samolepícího suchého zipu).Integrovaná rukojeť a 4pojezdová kolečka zajišťují pohodlnou manipulaci.Dálkové ovládání / Držák dálkového ovládání.Chybová autodiagnostika se zobrazuje na displejiHlučnost65dB / 4úrovně nastavení ventilátoruVelikost místnosti 56m2 / / Max velikost místnosti138m3 (výška stropu 2,6m)Funkce ochrany kompresoru proti zamrznutí / Barva: BíláPříkon chlazení: 1500W / Šířka: 48.1cmVýška: 76.9cm / Hloubka: 39.2cm / H,otnost : 37,9kgKe klimatizaci nemám bohužel záruční list. Klimatizace je nová, nepoužitá z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Originální balení.Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7046614798Zobrazení: 59