Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

**ŠIKOVNÁ PROFI METEOSTANICE SENCOR SWS 9300 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÁ PROFI METEOSTANICE SENCOR SWS 9300 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÁ PROFI METEOSTANICE SENCOR SWS 9300 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÁ PROFI METEOSTANICE SENCOR SWS 9300 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÁ PROFI METEOSTANICE SENCOR SWS 9300 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÁ PROFI METEOSTANICE SENCOR SWS 9300 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÁ PROFI METEOSTANICE SENCOR SWS 9300 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÁ PROFI METEOSTANICE SENCOR SWS 9300 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÁ PROFI METEOSTANICE SENCOR SWS 9300 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
1 z 8
Nové

**ŠIKOVNÁ PROFI METEOSTANICE SENCOR SWS 9300 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ**

Skončeno
15 přihazovalo
1 520 Kč
Ukončeno v pondělí 27. 5. 2024, 21:30:00
Vyhráno uživatelem r...0
Doprava a platba
Kurýr 140 Kč
Kurýr s dobírkou 240 Kč
Osobní převzetí (Kladno)
1 Kč
Doba dodání 1-2 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
**ŠIKOVNÁ PROFI METEOSTANICE SENCOR SWS 9300 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ**
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Značka
Typ produktu
Vlastnosti
Vlastnosti
Vlastnosti
Vlastnosti
Dosah venkovního čidla

Nabízím

ŠPIČKOVOU PROFESIONÁLNÍ METEOSTANICI SENCOR SWS 9300 S 5,4" LED BAREVNÝM DISPLEJEM TRUE COLOUR, MOŽNOSTÍ BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE DO 150m, VENKOVNÍM ČIDLEM S TECHNLOGIÍ SNÍMAČE 5v1 ZAZNAMENÁVAJÍCÍ I SMĚR A RYCHLOST VĚTRU, SRÁŽKY A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI

***spolehlivý moderní meteostanice za naprosto super cenu ***

KVALITNÍ METEOSTANICE SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

SENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

METEOSTANICE JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ

Přesné informace o počasí. Meteorologická stanice SENCOR SWS 9300 je profesionální řešení, jak se vyhnout zklamání z televizní předpovědi počasí. Na údaje, které si sami naměříte, se totiž můžete stoprocentně spolehnout. Přesnou předpověď, založenou na změně tlaku a teplotě vzduchu budete mít k dispozici na 12 až 24 hodin. Meteostanice zobrazuje samozřejmě i obsáhlé informace o aktuálním počasí venku a dokáže bezchybně změřit i pokojovou vlhkost a teplotu.

Na mezní hodnoty je možné nastavit upozornění – aby vás nezaskočilo náledí nebo jste věděli, kdy je doma potřeba vyvětrat.Venkovní snímač 5v1. Všechny informace o počasí a povětrnostních vlivech zaznamenává nepřetržitě venkovní senzor 5v1, který můžete snadno přidělat a namontovat například na zábradlí domu či balkonu.

Naměřená data o rychlosti větru, směru větru, množství dešťových srážek, teplotě a vlhkosti vzduchu pak bezdrátovým přenosem (na frekvenci 868 MHz) posílá do řídící jednotky meteostanice pro SENCOR SWS 9700 k dalšímu zpracování. Dosah pro komunikaci je až do vzdálenosti 150 metrů.

Bezdrátový senzor meteostanice Sencor SWS 9300 5v1 se postará o přesné měření rychlosti a směru větru, dešťových srážek, teploty a vlhkosti vzduchu. V případě dešťových srážek je zobrazen sloupcový graf naměřených hodnot za posledních 5 dní. Na základě měření změn tlaku a teploty vzduchu meteostanice Sencor SWS 9300 umožňuje předpovídat počasí na 12 - 24 hodin. K dispozici je také funkce alarmu, která se aktivuje při nízké teplotě.

Barometrický tlak v relativních a absolutních hodnotách. Index počasí pro vnitřní rosný bod, venkovní chlad větru a index teploty. max./min. záznamy v paměti s razítkem čas-datum. Hodinový záznam za uplynulých 24 hodinNastavení výstrahy vysoká/nízká (vnitřní/venkovní teplota a vlhkost, rychlost větru a dešťové srážky).

Blikání oranžového LED indikátoru pro varování výstrahy. Vysoká/Nízká. Výstraha před náledím a úroveň komfortu. Zobrazení sloupcového grafu historie pro dešťové srážky (uplynulých 5 dnů) nebo změny tlaku (-1, -3, -6, -12, -24 hodin)Snímač 5v1 součástí příslušenství: Rychlost větru, směr větru, dešťové srážky, teplota, vlhkost. Přenos na dlouhou vzdálenost mezi hlavní jednotkou a snímačem - až do vzdálenosti 150 m (v otevřeném prostoru).

Bezdrátový snímač 5v1 -. Frekvence hlavní jednotky: 868 MHz.Napájecí adaptér hlavní jednotky: AC 4,5 V/300 mA (součást příslušenství),. Spotřeba: 1,4 W. Záložní baterie hlavní jednotky: 1 x CR-2032 3 V (součást příslušenství). Baterie pro napájení snímače: 3 x 1,5 V velikosti AA (baterie nejsou součástí příslušenství - doporučujeme Lithiové baterie)

Budete v obraze. Stanice je opatřena 5,4" barevným displejem, na němž jsou přehledně zobrazena všechna data. Úroveň jasu lze nastavit na 3 stupně podle potřeby. Automatickému nastavení jasu podsvícení napomáhá solární panel. Zařízení sleduje také barometrický tlak, ukazuje datum a den v týdnu v 5 jazycích.

Zobrazení sloupcového grafu historie pro dešťové srážky (uplynulých 5 dnů) nebo změny tlaku (-1, -3, -6, -12, -24 hodin). Poryv větru nebo průměrná rychlost větru (v mph, m/s, km/h, uzlech) včetně směru větru na displeji s 16 rozlišením hodnot. Měření dešťových srážek pomocí denního, týdenního, měsíčního množství deště (mm/in)

Rádiem řízené hodiny a datum pomocí signálu DCF77, s aktualizací letního času (DST) (možnost ručního nastavení). Datum a den v týdnu (den v týdnu v 5 jazycích: EN/IT/ES/DE/FR). Funkce alarmu s funkcí před-alarmu pro nízkou teplotu. 3 úrovně jasu displeje: Vysoká/Nízká/Vypnuto. Umístění na stůl nebo na stěnu

Předpověď počasí. Na displeji najdete také ikonu předpovědi počasí, takže vám stačí jediný pohled a budete vědět, jak se máte obléct na příští den. Celkem je k dispozici 5 ikon – slunečno, oblačno, zataženo, déšť, sněžení. Součástí je také index počasí pro rosný bod a index teploty.

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Nenechte se zaskočit počasím a pořiďte si profesionální meteostanici Sencor SWS 9300 skládající se z hlavní jednotky s bezdrátovým senzorem 5v1 a 5,8" barevného displeje, který zobrazí nejen detailní přehled o naměřených hodnotách, ale také předpověď počasí na 12 - 24 hodin. Obě zařízení meteostanice Sencor SWS 9300 vzájemně bezdrátově komunikují až na 150m.Displej s 256 proměnlivými barvami. / Ikona předpovědi počasí. Displej  s úhlopříčkou 5,8" (14,7 cm).3 režimy proměnlivých barev s pozadím TRUE BLACK.

Předpověď na 12 ~ 24 hodin založená na změně tlaku a teploty vzduchu.

Funkce alarmu s funkcí před-alarmu pro nízkou teplotu.

Rádiem řízené hodiny a datum pomocí signálu DCF77, 

Měření dešťových srážek pomocí denního, týdenního, měsíčního množství deště

Poryv větru nebo průměrná rychlost větru (v mph, m/s, km/h, uzlecht.

Blikání oranžového LED indikátoru pro varování výstrahy

Index počasí pro vnitřní rosný bod, venkovní chlad větru a index teploty. 

Barometrický tlak v relativních a absolutních hodnotách.

Šířka [mm]: 192,5 / Výška [mm]: 118 / Hloubka [mm]: 21

K meteostanici nemám bohužel záruční list. Originální balení. Nová, nepoužitá z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte. Příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím ŠPIČKOVOU PROFESIONÁLNÍ METEOSTANICI SENCOR SWS 9300 S 5,4" LED BAREVNÝM DISPLEJEM TRUE COLOUR, MOŽNOSTÍ BEZDRÁTOVÉ KOMUNIKACE DO 150m, VENKOVNÍM ČIDLEM S TECHNLOGIÍ SNÍMAČE 5v1 ZAZNAMENÁVAJÍCÍ I SMĚR A RYCHLOST VĚTRU, SRÁŽKY A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI ***spolehlivý moderní meteostanice za naprosto super cenu *** KVALITNÍ METEOSTANICE SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM SENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA METEOSTANICE JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ Přesné informace o počasí. Meteorologická stanice SENCOR SWS 9300 je profesionální řešení, jak se vyhnout zklamání z televizní předpovědi počasí. Na údaje, které si sami naměříte, se totiž můžete stoprocentně spolehnout. Přesnou předpověď, založenou na změně tlaku a teplotě vzduchu budete mít k dispozici na 12 až 24 hodin. Meteostanice zobrazuje samozřejmě i obsáhlé informace o aktuálním počasí venku a dokáže bezchybně změřit i pokojovou vlhkost a teplotu. Na mezní hodnoty je možné nastavit upozornění – aby vás nezaskočilo náledí nebo jste věděli, kdy je doma potřeba vyvětrat.Venkovní snímač 5v1. Všechny informace o počasí a povětrnostních vlivech zaznamenává nepřetržitě venkovní senzor 5v1, který můžete snadno přidělat a namontovat například na zábradlí domu či balkonu. Naměřená data o rychlosti větru, směru větru, množství dešťových srážek, teplotě a vlhkosti vzduchu pak bezdrátovým přenosem (na frekvenci 868 MHz) posílá do řídící jednotky meteostanice pro SENCOR SWS 9700 k dalšímu zpracování. Dosah pro komunikaci je až do vzdálenosti 150 metrů. Bezdrátový senzor meteostanice Sencor SWS 9300 5v1 se postará o přesné měření rychlosti a směru větru, dešťových srážek, teploty a vlhkosti vzduchu. V případě dešťových srážek je zobrazen sloupcový graf naměřených hodnot za posledních 5 dní. Na základě měření změn tlaku a teploty vzduchu meteostanice Sencor SWS 9300 umožňuje předpovídat počasí na 12 - 24 hodin. K dispozici je také funkce alarmu, která se aktivuje při nízké teplotě. Barometrický tlak v relativních a absolutních hodnotách. Index počasí pro vnitřní rosný bod, venkovní chlad větru a index teploty. max./min. záznamy v paměti s razítkem čas-datum. Hodinový záznam za uplynulých 24 hodinNastavení výstrahy vysoká/nízká (vnitřní/venkovní teplota a vlhkost, rychlost větru a dešťové srážky). Blikání oranžového LED indikátoru pro varování výstrahy. Vysoká/Nízká. Výstraha před náledím a úroveň komfortu. Zobrazení sloupcového grafu historie pro dešťové srážky (uplynulých 5 dnů) nebo změny tlaku (-1, -3, -6, -12, -24 hodin)Snímač 5v1 součástí příslušenství: Rychlost větru, směr větru, dešťové srážky, teplota, vlhkost. Přenos na dlouhou vzdálenost mezi hlavní jednotkou a snímačem - až do vzdálenosti 150 m (v otevřeném prostoru). Bezdrátový snímač 5v1 -. Frekvence hlavní jednotky: 868 MHz.Napájecí adaptér hlavní jednotky: AC 4,5 V/300 mA (součást příslušenství),. Spotřeba: 1,4 W. Záložní baterie hlavní jednotky: 1 x CR-2032 3 V (součást příslušenství). Baterie pro napájení snímače: 3 x 1,5 V velikosti AA (baterie nejsou součástí příslušenství - doporučujeme Lithiové baterie) Budete v obraze. Stanice je opatřena 5,4" barevným displejem, na němž jsou přehledně zobrazena všechna data. Úroveň jasu lze nastavit na 3 stupně podle potřeby. Automatickému nastavení jasu podsvícení napomáhá solární panel. Zařízení sleduje také barometrický tlak, ukazuje datum a den v týdnu v 5 jazycích. Zobrazení sloupcového grafu historie pro dešťové srážky (uplynulých 5 dnů) nebo změny tlaku (-1, -3, -6, -12, -24 hodin). Poryv větru nebo průměrná rychlost větru (v mph, m/s, km/h, uzlech) včetně směru větru na displeji s 16 rozlišením hodnot. Měření dešťových srážek pomocí denního, týdenního, měsíčního množství deště (mm/in) Rádiem řízené hodiny a datum pomocí signálu DCF77, s aktualizací letního času (DST) (možnost ručního nastavení). Datum a den v týdnu (den v týdnu v 5 jazycích: EN/IT/ES/DE/FR). Funkce alarmu s funkcí před-alarmu pro nízkou teplotu. 3 úrovně jasu displeje: Vysoká/Nízká/Vypnuto. Umístění na stůl nebo na stěnu Předpověď počasí. Na displeji najdete také ikonu předpovědi počasí, takže vám stačí jediný pohled a budete vědět, jak se máte obléct na příští den. Celkem je k dispozici 5 ikon – slunečno, oblačno, zataženo, déšť, sněžení. Součástí je také index počasí pro rosný bod a index teploty. TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE Nenechte se zaskočit počasím a pořiďte si profesionální meteostanici Sencor SWS 9300 skládající se z hlavní jednotky s bezdrátovým senzorem 5v1 a 5,8" barevného displeje, který zobrazí nejen detailní přehled o naměřených hodnotách, ale také předpověď počasí na 12 - 24 hodin. Obě zařízení meteostanice Sencor SWS 9300 vzájemně bezdrátově komunikují až na 150m.Displej s 256 proměnlivými barvami. / Ikona předpovědi počasí. Displej s úhlopříčkou 5,8" (14,7 cm).3 režimy proměnlivých barev s pozadím TRUE BLACK. Předpověď na 12 ~ 24 hodin založená na změně tlaku a teploty vzduchu. Funkce alarmu s funkcí před-alarmu pro nízkou teplotu. Rádiem řízené hodiny a datum pomocí signálu DCF77, Měření dešťových srážek pomocí denního, týdenního, měsíčního množství deště Poryv větru nebo průměrná rychlost větru (v mph, m/s, km/h, uzlecht. Blikání oranžového LED indikátoru pro varování výstrahy Index počasí pro vnitřní rosný bod, venkovní chlad větru a index teploty. Barometrický tlak v relativních a absolutních hodnotách. Šířka [mm]: 192,5 / Výška [mm]: 118 / Hloubka [mm]: 21 K meteostanici nemám bohužel záruční list. Originální balení. Nová, nepoužitá z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte. Příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabídka č. 7063258795 Vystaveno 17.05. 21:05 Zobrazení: 509