Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4003-79BH - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4003-79BH - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4003-79BH - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4003-79BH - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4003-79BH - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4003-79BH - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4003-79BH - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4003-79BH - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4003-79BH - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
1 z 8
Nové

ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4003-79BH - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ

(7046598316)
5 přihazovalo
2 825 Kč
Ukončeno v úterý 3. 10. 2023, 21:30:00
Vyhráno uživatelem S...i
10 sledovalo
5 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Provedení
Doba dodání (od obdržení platby)

Nabízím

SKVĚLOU KVALITNÍ BENZÍNOVOU SEKAČKU NA TRÁVU FIELDMANN FZR 4003-79BH SE SLUŠNÝM VÝKONEM 1,3kW, VELMI DOBRÝM VYVÁŽENÍM, CENTRÁLNÍM NASTAVENÍM VÝŠKY SEČENÍ A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI

** nenahraditelný pomocník pro péči o zahradu za super cenu **

KVALITNÍ SEKAČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

FIELDMAN -SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

SEKAČKA JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

Proměňte sny o nádherné zahradě v realitu. Základem je samozřejmě hustý, zelený trávník, jenž bude vzbuzovat obdiv u sousedů i každé návštěvy.

Nečekejte s nákupem do doby, kdy Vám u Bédů Trávnčků zvednou ceny na dvojnásobek a budou Vám vyprávět pohádky o tom, že oni nic, to inflace, drahé energie a drahá nafta..

Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 4003-79BH nabízí kvalitní stroj, který se vám nejlépe odvděčí na všech travnatých plochách nebo zahrádkách. 

Nízká pořizovací cena, ekologický a tichý provoz, malá hmotnost a snadná manipulace jsou hlavními přednostmi této benzínové sekačky.

Výšku seče můžete nastavit v rozsahu 25-55 mm. Kvalitní šasi z odolného plastu zvyšuje odolnost i životnost stejně jako kola uložená v kuličkových ložiscích.

Chtěli byste sekačku, která má tichý a ekologický provoz, nízkou hmotnost, snadnou ovladatelnost, je spolehlivá a téměř bezúdržbová? Pak pro vás bude jasnou volbou benzínová sekačka Fieldmann.

Ať už máte malou, nebo velkou zahradu do tisícemetrů čtverečních, na jaře a v létě se neobejdete bez kvalitní sekačky s pojezdem. Benzínová sekačka je praktická a čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon. Tento model nabídne záběr sečení 40 centimetrů, ocelové šasi, možnost nastavení výšky sečení, dělený koš s ukazatelem zaplnění pro čtyřicet litrů, sběr posekané trávy, zadní odhoz, mulčování.

Sekačka na trávu Fieldmann je ideální na sečení středně velkých zahrad. Nemusíte s ní sekat pouze rovné plochy. Zvládne také svažitý terén, nerovnosti i členitou zahradu se stromy a keři. Na jeden záběr poseká pruh široký 40 cm, proto s ní bude sekání snadné a efektivní.

Samozřejmě nechybí ani polohovatelné madlo. Jistě oceníte i panel s přihrádkou na drobnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť. Sekačka se snadno sestaví, ovládá a jezdí. Práce s ní je doslova potěšením. Odměnou vám bude pěkně posekaná a dokonale upravená zahrada.

Čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon pro dokonalé udržování zahrady s doporučenou výměrou do 800 metrů čtverečních. Tento model nabídne záběr sečení 40 centimetrů a možnost nastavení výšky sečení. Sekačka má odolné ocelové šasi, kola uložená na kuličkových ložiscích a kvalitní zpracování.

Nastavte si správnou výšku sečení Přesně podle vašich preferencí a typu trávníku si můžete centrálně nastavit výšku sečení, a to v rozmezí 25 - 55 mm. Výšku nastavíte přesunutím páčky do požadované pozice. Pro pohodlné sečení si snadno přizpůsobíte výšku výšce vaší postavy a pro lepší skladování a převoz lze madlo úplně sklopit.

Velký sběrný koš. Do sběrného koše z kvalitního oddolného plastu posekáte trávu do objemu 40 litrů na jednu výměnu. Sekačku lze použít i bez sběrného koše. Při tomto provozu funguje bezpečnostní kryt jako usměrňovač posekané trávy, kterou vyřádkovává za sekačkou.

S pomocí této benzínové sekačky od výrobce Fieldmann se vám podaří mít zahradu neustále v perfektním stavu a precizně střižený trávník se zalíbí každému kolemjdoucímu. Objem koše na trávu je celkem 40 l. Benzínová sekačka dovede zastřihnout trávu v jednom pruhu o šířce 400 mm.

Kuličkové ložisko má na starosti snížení odporu v pojezdových kolečkách. Výšku sečení si můžete nastavit. Při sečení bez koše nehrozí, že vám tráva bude překážet pod nohama, protože vám poslouží boční výhoz. Minimální výška sečení odpovídá 25 mm, maximální je pak 55 mm.

Pro snazší manipulaci při čištění má sekačka v přední části madlo, za které lze přizvednout. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky.

Tento výkonný model je osazen motorem OHV o výkonu 1,3kW. Má záběr sečení 40 cm a zvládne tak plochu i velkých velkých zahrad. Centrální nastavení výšky sečení (jednou páčkou pro všechna kolečka současně) umožňuje až pozice od 25 mm do 55 mm.

Tato benzínová sekačka je efektivním pomocníkem pro sečení rozsáhlých travnatých ploch až do 650 m2. Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou a umožní výběr až z 3 pozic v rozmezí 25 - 55 mm, záběr nože je 40 cm. 

Samozřejmostí této benzínové sekačky je systém 2 v 1, který umožní kromě sběru trávy (objem koše je 45 l) či mulčování ještě zadní odhoz trávy.

Přední ochranný rám poslouží také jako madlo, za které zle sekačku držet při čištění.Kola jsou uložena na kuličkových ložiscích pro delší životnost.

Sekačka má záběr 400 mm a v kombinaci s motorem OHV o objemu 79 cm3 s ní pohodlně posečete i velké travnaté plochy.

Výšku sečení je možné nastavit centrálně v rozmezní 25 – 55 mm. Sklopné madlo je potaženo měkčeným potahem, který tlumí vibrace a zvyšuje pohodlí obsluhy.

TECHNICKÁ DATA

Benzínová rotační sekačka s motorem OHV o výkonu 1,3 kW a záběrem sečení 40 cm. Fieldmann FZR 4003-79BH nabízí luxusní systém sečení 3v1 – sběr, zadní odhoz, mulčování. Nechybí centrální nastavení výšky střihu v rozmezí 25 – 55 mm a odolné ocelové šasi. Benzínová rotační sekačka s motorem OHV SV 79-S o výkonu 1,3 kW a záběrem sečení 40 cm.

Luxusní systém sečení 2v1 – sběr, zadní odhoz, mulčování

Centrální nastavení výšky střihu v rozmezí 25 – 55 mm

Odolné ocelové šasi a kola uložená na kuličkových ložiscích

Polohovatelné madlo s měkčeným potahem tlumícím vibrace

Snadno omyvatelný přední ochranný rám využitelný jako rukojeť

Dělený koš s ukazatelem naplnění

Panel s praktickou přihrádkou na drobnosti / Typ sekačky Rotační

Typ motoru 4-taktní / Max. výkon motoru 1,3 kW / Šasi Ocel

Záběr 40 cm / Objem koše 40 l / Doporučená plocha 650 m2

Hmotnost 19 kg / Pojezd Ano / Centrální nastavení střihu Ano

Mulčování Ano / Boční výhoz Ano / Kuličková ložiska Ano

K sekačce nemám bohužel záruční list. Originální balení Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Sekačka je nová, nepoužitá, z výstavy z marketu.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

NabízímSKVĚLOU KVALITNÍ BENZÍNOVOU SEKAČKU NA TRÁVU FIELDMANN FZR 4003-79BH SE SLUŠNÝM VÝKONEM 1,3kW, VELMI DOBRÝM VYVÁŽENÍM, CENTRÁLNÍM NASTAVENÍM VÝŠKY SEČENÍ A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI** nenahraditelný pomocník pro péči o zahraduza super cenu **KVALITNÍ SEKAČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEMFIELDMAN -SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITYMODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBASEKAČKA JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍPOPIS VÝROBCE :Proměňte sny o nádherné zahradě v realitu.Základem je samozřejmě hustý, zelený trávník, jenž bude vzbuzovat obdiv u sousedů i každé návštěvy.Nečekejte s nákupem do doby, kdy Vám u Bédů Trávnčků zvednou ceny na dvojnásobek a budou Vám vyprávět pohádky o tom, že oni nic, to inflace, drahé energie a drahá nafta..Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 4003-79BH nabízí kvalitní stroj, který se vám nejlépe odvděčí na všech travnatých plochách nebo zahrádkách.Nízká pořizovací cena, ekologický a tichý provoz, malá hmotnost a snadná manipulace jsou hlavními přednostmi této benzínové sekačky.Výšku seče můžete nastavit v rozsahu 25-55 mm.Kvalitní šasi z odolného plastu zvyšuje odolnost i životnost stejně jako kola uložená v kuličkových ložiscích.Chtěli byste sekačku, která má tichý a ekologický provoz, nízkou hmotnost, snadnou ovladatelnost, je spolehlivá a téměř bezúdržbová?Pak pro vás bude jasnou volbou benzínová sekačka Fieldmann.Ať už máte malou, nebo velkou zahradu do tisícemetrů čtverečních, na jaře a v létě se neobejdete bez kvalitní sekačky s pojezdem.Benzínová sekačka je praktická a čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon. Tento model nabídne záběr sečení 40 centimetrů, ocelové šasi, možnost nastavení výšky sečení, dělený koš s ukazatelem zaplnění pro čtyřicet litrů, sběr posekané trávy, zadní odhoz, mulčování.Sekačka na trávu Fieldmann je ideální na sečení středně velkých zahrad. Nemusíte s ní sekat pouze rovné plochy. Zvládne také svažitý terén,nerovnosti i členitou zahradu se stromy a keři. Na jeden záběr poseká pruh široký 40 cm, proto s ní bude sekání snadné a efektivní.Samozřejmě nechybí ani polohovatelné madlo. Jistě oceníte i panel s přihrádkou na drobnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť. Sekačka se snadno sestaví, ovládá a jezdí. Práce s ní je doslova potěšením. Odměnou vám bude pěkně posekaná a dokonale upravená zahrada.Čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon pro dokonalé udržování zahradys doporučenou výměrou do 800 metrů čtverečních. Tento model nabídne záběr sečení 40 centimetrů a možnost nastavení výšky sečení. Sekačka má odolné ocelové šasi, kola uložená na kuličkových ložiscích a kvalitní zpracování.Nastavte si správnou výšku sečeníPřesně podle vašich preferencí a typu trávníku si můžete centrálně nastavit výšku sečení, a to v rozmezí 25 - 55 mm. Výšku nastavíte přesunutím páčky do požadované pozice. Pro pohodlné sečení si snadno přizpůsobíte výšku výšce vaší postavy a pro lepší skladování a převoz lze madlo úplně sklopit.Velký sběrný koš.Do sběrného koše z kvalitního oddolného plastu posekáte trávu do objemu 40 litrů na jednu výměnu. Sekačku lze použít i bez sběrného koše. Při tomto provozu funguje bezpečnostní kryt jako usměrňovač posekané trávy, kterou vyřádkovává za sekačkou.S pomocí této benzínové sekačky od výrobceFieldmann se vám podaří mít zahradu neustále v perfektním stavua precizně střižený trávník se zalíbí každému kolemjdoucímu. Objem koše na trávu je celkem 40 l. Benzínová sekačka dovede zastřihnout trávu v jednom pruhu o šířce 400 mm.Kuličkové ložisko má na starosti snížení odporu v pojezdových kolečkách. Výšku sečení si můžete nastavit. Při sečení bez koše nehrozí, že vám tráva bude překážet pod nohama, protože vám poslouží boční výhoz. Minimální výška sečení odpovídá 25 mm, maximální je pak 55 mm.Pro snazší manipulaci při čištění má sekačka v přední části madlo, za které lze přizvednout. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky.Tento výkonný modelje osazen motorem OHV o výkonu 1,3kW.Má záběr sečení 40 cma zvládne tak plochu i velkých velkých zahrad. Centrální nastavení výškysečení (jednou páčkou pro všechna kolečka současně) umožňuje až pozice od 25 mm do 55 mm.Tato benzínová sekačka je efektivním pomocníkem pro sečení rozsáhlých travnatých ploch až do 650 m2.Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou a umožní výběr až z 3 pozic v rozmezí 25 - 55 mm, záběr nože je 40 cm.Samozřejmostí této benzínové sekačky je systém 2 v 1,který umožní kromě sběru trávy (objem koše je 45 l) či mulčování ještě zadní odhoz trávy.Přední ochranný rám poslouží také jako madlo,za které zle sekačku držet při čištění.Kola jsou uložena na kuličkových ložiscíchpro delší životnost.Sekačka má záběr 400 mm a v kombinaci s motorem OHV o objemu 79 cm3s ní pohodlně posečete i velké travnaté plochy.Výšku sečení je možné nastavit centrálně v rozmezní 25 – 55 mm.Sklopné madlo je potaženo měkčeným potahem, který tlumí vibracea zvyšuje pohodlí obsluhy.TECHNICKÁ DATABenzínová rotační sekačka s motorem OHVo výkonu 1,3 kW a záběrem sečení 40 cm. Fieldmann FZR 4003-79BH nabízí luxusní systém sečení 3v1 – sběr, zadní odhoz, mulčování. Nechybí centrální nastavení výšky střihu v rozmezí 25 – 55 mm a odolné ocelové šasi. Benzínovárotační sekačkas motorem OHV SV 79-S o výkonu 1,3 kW a záběrem sečení 40 cm.Luxusnísystémsečení 2v1– sběr, zadní odhoz, mulčováníCentrálnínastavenívýšky střihu v rozmezí 25 – 55 mmOdolnéocelové šasia kola uložená na kuličkových ložiscíchPolohovatelnémadlos měkčeným potahem tlumícím vibraceSnadnoomyvatelnýpředníochranný rám využitelný jako rukojeťDělenýkošs ukazatelem naplněníPanels praktickou přihrádkouna drobnosti / Typ sekačky RotačníTyp motoru4-taktní/ Max. výkon motoru 1,3 kW / Šasi OcelZáběr40 cm/ Objem koše 40 l / Doporučená plocha 650 m2Hmotnost 19 kg/ Pojezd Ano / Centrální nastavení střihu AnoMulčováníAno/ Boční výhoz Ano / Kuličková ložiska AnoK sekačce nemám bohužel záruční list. Originální balení Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Sekačka je nová, nepoužitá, z výstavy z marketu.Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7046598316Zobrazení: 102