Kategorieclose
Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4614-144B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ (7022415223)

ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4614-144B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4614-144B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4614-144B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4614-144B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4614-144B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4614-144B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4614-144B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4614-144B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 4614-144B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
1 z 8
Prodáno za
3 875 Kč
Vyhráno uživatelem m...l
Ukončeno čtvrtek 24. 11. 2022, 21:30:00
24 sledovalo
9 přihazovalo
Prodejce
account_circlecamera_alt

Uživatel má plně ověřený účet

  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
  • Stav zboží
  • Doba dodání (od obdržení platby)

Nabízím

SKVĚLOU VÝKONNOU KVALITNÍ BENZÍNOVOU SEKAČKU NA TRÁVU S POJEZDEM FIELDMANN FZR 4614-144B

**nenahraditelný pomocník pro péči o trávník za naprosto super cenu**

KVALITNÍ SEKAČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

FIELDMANN - SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

SEKAČKA JE V NAPROSTÉM POŘÁDKU,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

Proměňte sny o nádherné zahradě v realitu. Základem je samozřejmě hustý, zelený trávník, jenž bude vzbuzovat obdiv u sousedů i každé návštěvy.

Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 4614-144B nabízí kvalitní stroj, který se vám nejlépe odvděčí na všech travnatých plochách nebo zahrádkách. Nízká pořizovací cena, ekologický a tichý provoz, malá hmotnost a snadná manipulace jsou hlavními přednostmi této benzínové sekačky.

Výšku seče můžete nastavit v rozsahu 30-80 mm. Kvalitní šasi z odolného plastu zvyšuje odolnost i životnost stejně jako kola uložená v kuličkových ložiscích.

Chtěli byste sekačku, která má tichý a ekologický provoz, nízkou hmotnost, snadnou ovladatelnost, je spolehlivá a téměř bezúdržbová? Pak pro vás bude jasnou volbou benzínová sekačka Fieldmann. Sekačka na trávu Fieldmann je ideální na sečení středně velkých zahrad.

Nemusíte s ní sekat pouze rovné plochy. Zvládne také svažitý terén, nerovnosti i členitou zahradu se stromy a keři. Na jeden záběr poseká pruh široký 40 cm, proto s ní bude sekání snadné a efektivní.

Ať už máte malou, nebo velkou zahradu do tisíc osm set metrů čtverečních, na jaře a v létě se neobejdete bez kvalitní sekačky s pojezdem. Benzínová sekačka je praktická a čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů, ocelové šasi, možnost nastavení výšky sečení, dělený koš s ukazatelem zaplnění pro 60 litrů, sběr posekané trávy, zadní a boční odhoz, mulčování.

Samozřejmě nechybí ani polohovatelné madlo s měkčeným potahem tlumícím vibrace. Jistě oceníte i panel s přihrádkou na drobnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť. Sekačka se snadno sestaví, ovládá a jezdí. Práce s ní je doslova potěšením. Odměnou vám bude pěkně posekaná a dokonale upravená zahrada.

Čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon pro dokonalé udržování zahrady s doporučenou výměrou do 1.200 metrů čtverečních. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů a možnost nastavení výšky sečení. Sekačka má odolné ocelové šasi, kola uložená na kuličkových ložiscích a kvalitní zpracování.

U sekání trávy můžete i relaxovat Se sekačkou se dobře manipuluje a pěkně jezdí díky pojezdu, který se ovládá pomocí páky hned poblíž polohovatelného madla. Pro automatický sběr trávy má sekačka dělený koš s ukazatelem zaplnění pro 60 litrů.

Praktické drobnosti Jistě oceníte i příjemný měkčený potah na madle, který tlumí vibrace, panel s přihrádkou na nezbytnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť a navíc je snadno omyvatelný.

Velký sběrný koš Do sběrného děleného koše z kombinace plastu a textilu posekáte trávu do objemu 60 litrů na jednu výměnu.

Sekačku lze použít i bez sběrného koše. Při tomto provozu funguje bezpečnostní kryt jako usměrňovač posekané trávy, kterou vyřádkovává za sekačkou.

Nastavte si správnou výšku sečení Přesně podle vašich preferencí a typu trávníku si můžete centrálně nastavit výšku sečení, a to do 8 poloh v rozmezí 30 - 80 mm. Výšku nastavíte přesunutím páčky do požadované pozice.

Pro pohodlné sečení si snadno přizpůsobíte výšku výšce vaší postavy a pro lepší skladování a převoz lze madlo úplně sklopit.

Tento výkonný model je osazen motorem s výkonem 2,5kW Má záběr sečení 46 cm a zvládne tak plochu až 1.200 m2.

Centrální nastavení výšky sečení (jednou páčkou pro všechna kolečka současně) umožňuje až 8 pozic od 30 mm do 80 mm.

Tato benzínová sekačka je efektivním pomocníkem pro sečení rozsáhlých travnatých ploch až do 1.200 m2. Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou a umožní výběr až z 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm, záběr nože je 46 cm. 

Samozřejmostí této benzínové sekačky je systém 4 v 1, který umožní kromě sběru trávy (objem koše je 60 l) či mulčování ještě zadní a stranový odhoz trávy.

Přední ochranný rám poslouží také jako madlo, za které zle sekačku držet při čištění.

Kola jsou uložena na kuličkových ložiscích pro delší životnost.

Sklopné madlo je pro vyšší komfort při práci opatřeno měkčeným potahem.

Sekačka má záběr 460 mm a v kombinaci s motorem OHV o objemu 145 cm3 s ní pohodlně posečete i velké travnaté plochy.Výšku sečení je možné nastavit centrálně v rozmezní 30 – 80 mm. 

Sklopné madlo je potaženo měkčeným potahem, který tlumí vibrace a zvyšuje pohodlí obsluhy.

Pro snazší manipulaci při čištění má sekačka v přední části madlo, za které lze přizvednout. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky.

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Benzínová rotační sekačka s motorem OHV o výkonu 2,5 kW a záběrem sečení 46 cm. Fieldmann FZR 4616-144B nabízí centrální nastavení výšky střihu do 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm a odolné ocelové šasi. Nechybí pojezd a sklopné madlo pro jednoduchou manipulaci.

Benzínová rotační sekačka s motorem OHV o výkonu 2,5 kW a záběrem 46 cm

Centrální nastavení výšky střihu do 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm

Odolné ocelové šasi a kola uložená na kuličkových ložiskách

Sklopné madlo pro jednoduchou manipulaci

Typ sekačky Rotační / Max. výkon motoru 2,5 kW

Objem motoru 145 cm3 / Šasi Ocel / Záběr 46 cm

Průměr přední / zadní kola 178 / 254 mm / Objem koše 60 l / Nádrž 1.500 ml

Deklarovaná úroveň hluku 96 dB(A) / Hmotnost 33 kg / Pojezd Ano

Centrální nastavení střihu Ano / Kuličková ložiska Ano

Přední kola 178 mm, zadní kola 254 mm / Kapacita benzínové nádrže: 1.500 ml

Deklarovaná úroveň hluku: 96 dB(A)

K sekačce nemám bohužel záruční list. Garantuji plnou funkčnost. Sekačka je nová nepoužitá, z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku a funkční. Originální balení.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím SKVĚLOU VÝKONNOU KVALITNÍ BENZÍNOVOU SEKAČKU NA TRÁVU S POJEZDEM FIELDMANN FZR 4614-144B **nenahraditelný pomocník pro péči o trávník za naprosto super cenu** KVALITNÍ SEKAČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM FIELDMANN - SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA SEKAČKA JE V NAPROSTÉM POŘÁDKU,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE : Proměňte sny o nádherné zahradě v realitu. Základem je samozřejmě hustý, zelený trávník, jenž bude vzbuzovat obdiv u sousedů i každé návštěvy. Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 4614-144B nabízí kvalitní stroj, který se vám nejlépe odvděčí na všech travnatých plochách nebo zahrádkách. Nízká pořizovací cena, ekologický a tichý provoz, malá hmotnost a snadná manipulace jsou hlavními přednostmi této benzínové sekačky. Výšku seče můžete nastavit v rozsahu 30-80 mm. Kvalitní šasi z odolného plastu zvyšuje odolnost i životnost stejně jako kola uložená v kuličkových ložiscích. Chtěli byste sekačku, která má tichý a ekologický provoz, nízkou hmotnost, snadnou ovladatelnost, je spolehlivá a téměř bezúdržbová? Pak pro vás bude jasnou volbou benzínová sekačka Fieldmann. Sekačka na trávu Fieldmann je ideální na sečení středně velkých zahrad. Nemusíte s ní sekat pouze rovné plochy. Zvládne také svažitý terén, nerovnosti i členitou zahradu se stromy a keři. Na jeden záběr poseká pruh široký 40 cm, proto s ní bude sekání snadné a efektivní. Ať už máte malou, nebo velkou zahradu do tisíc osm set metrů čtverečních, na jaře a v létě se neobejdete bez kvalitní sekačky s pojezdem. Benzínová sekačka je praktická a čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů, ocelové šasi, možnost nastavení výšky sečení, dělený koš s ukazatelem zaplnění pro 60 litrů, sběr posekané trávy, zadní a boční odhoz, mulčování. Samozřejmě nechybí ani polohovatelné madlo s měkčeným potahem tlumícím vibrace. Jistě oceníte i panel s přihrádkou na drobnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť. Sekačka se snadno sestaví, ovládá a jezdí. Práce s ní je doslova potěšením. Odměnou vám bude pěkně posekaná a dokonale upravená zahrada. Čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon pro dokonalé udržování zahrady s doporučenou výměrou do 1.200 metrů čtverečních. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů a možnost nastavení výšky sečení. Sekačka má odolné ocelové šasi, kola uložená na kuličkových ložiscích a kvalitní zpracování. U sekání trávy můžete i relaxovat Se sekačkou se dobře manipuluje a pěkně jezdí díky pojezdu, který se ovládá pomocí páky hned poblíž polohovatelného madla. Pro automatický sběr trávy má sekačka dělený koš s ukazatelem zaplnění pro 60 litrů. Praktické drobnosti Jistě oceníte i příjemný měkčený potah na madle, který tlumí vibrace, panel s přihrádkou na nezbytnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť a navíc je snadno omyvatelný. Velký sběrný košDo sběrného děleného koše z kombinace plastu a textilu posekáte trávu do objemu 60 litrů na jednu výměnu. Sekačku lze použít i bez sběrného koše. Při tomto provozu funguje bezpečnostní kryt jako usměrňovač posekané trávy, kterou vyřádkovává za sekačkou. Nastavte si správnou výšku sečeníPřesně podle vašich preferencí a typu trávníku si můžete centrálně nastavit výšku sečení, a to do 8 poloh v rozmezí 30 - 80 mm. Výšku nastavíte přesunutím páčky do požadované pozice. Pro pohodlné sečení si snadno přizpůsobíte výšku výšce vaší postavy a pro lepší skladování a převoz lze madlo úplně sklopit. Tento výkonný model je osazen motorem s výkonem 2,5kW Má záběr sečení 46 cm a zvládne tak plochu až 1.200 m2. Centrální nastavení výšky sečení (jednou páčkou pro všechna kolečka současně) umožňuje až 8 pozic od 30 mm do 80 mm. Tato benzínová sekačka je efektivním pomocníkem pro sečení rozsáhlých travnatých ploch až do 1.200 m2.Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou a umožní výběr až z 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm, záběr nože je 46 cm. Samozřejmostí této benzínové sekačky je systém 4 v 1,který umožní kromě sběru trávy (objem koše je 60 l) či mulčování ještě zadní a stranový odhoz trávy. Přední ochranný rám poslouží také jako madlo,za které zle sekačku držet při čištění. Kola jsou uložena na kuličkových ložiscích pro delší životnost. Sklopné madlo je pro vyšší komfort při práci opatřeno měkčeným potahem. Sekačka má záběr 460 mm a v kombinaci s motorem OHV o objemu 145 cm3s ní pohodlně posečete i velké travnaté plochy.Výšku sečení je možné nastavit centrálně v rozmezní 30 – 80 mm. Sklopné madlo je potaženo měkčeným potahem, který tlumí vibrace a zvyšuje pohodlí obsluhy. Pro snazší manipulaci při čištění má sekačka v přední části madlo, za které lze přizvednout. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky. TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE Benzínová rotační sekačka s motorem OHV o výkonu 2,5 kW a záběrem sečení 46 cm. Fieldmann FZR 4616-144B nabízí centrální nastavení výšky střihu do 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm a odolné ocelové šasi. Nechybí pojezd a sklopné madlo pro jednoduchou manipulaci. Benzínová rotační sekačka s motorem OHV o výkonu 2,5 kW a záběrem 46 cm Centrální nastavení výšky střihu do 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm Odolné ocelové šasi a kola uložená na kuličkových ložiskách Sklopné madlo pro jednoduchou manipulaci Typ sekačky Rotační / Max. výkon motoru 2,5 kW Objem motoru 145 cm3 / Šasi Ocel / Záběr 46 cm Průměr přední / zadní kola 178 / 254 mm / Objem koše 60 l / Nádrž 1.500 ml Deklarovaná úroveň hluku 96 dB(A) / Hmotnost 33 kg / Pojezd Ano Centrální nastavení střihu Ano / Kuličková ložiska Ano Přední kola 178 mm, zadní kola 254 mm / Kapacita benzínové nádrže: 1.500 ml Deklarovaná úroveň hluku: 96 dB(A) K sekačce nemám bohužel záruční list. Garantuji plnou funkčnost. Sekačka je nová nepoužitá, z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku a funkční. Originální balení. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování. Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7022415223Zobrazení: 174
Popis předmětu
  • Stav zboží
  • Doba dodání (od obdržení platby)

Nabízím

SKVĚLOU VÝKONNOU KVALITNÍ BENZÍNOVOU SEKAČKU NA TRÁVU S POJEZDEM FIELDMANN FZR 4614-144B

**nenahraditelný pomocník pro péči o trávník za naprosto super cenu**

KVALITNÍ SEKAČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

FIELDMANN - SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

SEKAČKA JE V NAPROSTÉM POŘÁDKU,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

Proměňte sny o nádherné zahradě v realitu. Základem je samozřejmě hustý, zelený trávník, jenž bude vzbuzovat obdiv u sousedů i každé návštěvy.

Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 4614-144B nabízí kvalitní stroj, který se vám nejlépe odvděčí na všech travnatých plochách nebo zahrádkách. Nízká pořizovací cena, ekologický a tichý provoz, malá hmotnost a snadná manipulace jsou hlavními přednostmi této benzínové sekačky.

Výšku seče můžete nastavit v rozsahu 30-80 mm. Kvalitní šasi z odolného plastu zvyšuje odolnost i životnost stejně jako kola uložená v kuličkových ložiscích.

Chtěli byste sekačku, která má tichý a ekologický provoz, nízkou hmotnost, snadnou ovladatelnost, je spolehlivá a téměř bezúdržbová? Pak pro vás bude jasnou volbou benzínová sekačka Fieldmann. Sekačka na trávu Fieldmann je ideální na sečení středně velkých zahrad.

Nemusíte s ní sekat pouze rovné plochy. Zvládne také svažitý terén, nerovnosti i členitou zahradu se stromy a keři. Na jeden záběr poseká pruh široký 40 cm, proto s ní bude sekání snadné a efektivní.

Ať už máte malou, nebo velkou zahradu do tisíc osm set metrů čtverečních, na jaře a v létě se neobejdete bez kvalitní sekačky s pojezdem. Benzínová sekačka je praktická a čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů, ocelové šasi, možnost nastavení výšky sečení, dělený koš s ukazatelem zaplnění pro 60 litrů, sběr posekané trávy, zadní a boční odhoz, mulčování.

Samozřejmě nechybí ani polohovatelné madlo s měkčeným potahem tlumícím vibrace. Jistě oceníte i panel s přihrádkou na drobnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť. Sekačka se snadno sestaví, ovládá a jezdí. Práce s ní je doslova potěšením. Odměnou vám bude pěkně posekaná a dokonale upravená zahrada.

Čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon pro dokonalé udržování zahrady s doporučenou výměrou do 1.200 metrů čtverečních. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů a možnost nastavení výšky sečení. Sekačka má odolné ocelové šasi, kola uložená na kuličkových ložiscích a kvalitní zpracování.

U sekání trávy můžete i relaxovat Se sekačkou se dobře manipuluje a pěkně jezdí díky pojezdu, který se ovládá pomocí páky hned poblíž polohovatelného madla. Pro automatický sběr trávy má sekačka dělený koš s ukazatelem zaplnění pro 60 litrů.

Praktické drobnosti Jistě oceníte i příjemný měkčený potah na madle, který tlumí vibrace, panel s přihrádkou na nezbytnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť a navíc je snadno omyvatelný.

Velký sběrný koš Do sběrného děleného koše z kombinace plastu a textilu posekáte trávu do objemu 60 litrů na jednu výměnu.

Sekačku lze použít i bez sběrného koše. Při tomto provozu funguje bezpečnostní kryt jako usměrňovač posekané trávy, kterou vyřádkovává za sekačkou.

Nastavte si správnou výšku sečení Přesně podle vašich preferencí a typu trávníku si můžete centrálně nastavit výšku sečení, a to do 8 poloh v rozmezí 30 - 80 mm. Výšku nastavíte přesunutím páčky do požadované pozice.

Pro pohodlné sečení si snadno přizpůsobíte výšku výšce vaší postavy a pro lepší skladování a převoz lze madlo úplně sklopit.

Tento výkonný model je osazen motorem s výkonem 2,5kW Má záběr sečení 46 cm a zvládne tak plochu až 1.200 m2.

Centrální nastavení výšky sečení (jednou páčkou pro všechna kolečka současně) umožňuje až 8 pozic od 30 mm do 80 mm.

Tato benzínová sekačka je efektivním pomocníkem pro sečení rozsáhlých travnatých ploch až do 1.200 m2. Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou a umožní výběr až z 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm, záběr nože je 46 cm. 

Samozřejmostí této benzínové sekačky je systém 4 v 1, který umožní kromě sběru trávy (objem koše je 60 l) či mulčování ještě zadní a stranový odhoz trávy.

Přední ochranný rám poslouží také jako madlo, za které zle sekačku držet při čištění.

Kola jsou uložena na kuličkových ložiscích pro delší životnost.

Sklopné madlo je pro vyšší komfort při práci opatřeno měkčeným potahem.

Sekačka má záběr 460 mm a v kombinaci s motorem OHV o objemu 145 cm3 s ní pohodlně posečete i velké travnaté plochy.Výšku sečení je možné nastavit centrálně v rozmezní 30 – 80 mm. 

Sklopné madlo je potaženo měkčeným potahem, který tlumí vibrace a zvyšuje pohodlí obsluhy.

Pro snazší manipulaci při čištění má sekačka v přední části madlo, za které lze přizvednout. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky.

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Benzínová rotační sekačka s motorem OHV o výkonu 2,5 kW a záběrem sečení 46 cm. Fieldmann FZR 4616-144B nabízí centrální nastavení výšky střihu do 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm a odolné ocelové šasi. Nechybí pojezd a sklopné madlo pro jednoduchou manipulaci.

Benzínová rotační sekačka s motorem OHV o výkonu 2,5 kW a záběrem 46 cm

Centrální nastavení výšky střihu do 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm

Odolné ocelové šasi a kola uložená na kuličkových ložiskách

Sklopné madlo pro jednoduchou manipulaci

Typ sekačky Rotační / Max. výkon motoru 2,5 kW

Objem motoru 145 cm3 / Šasi Ocel / Záběr 46 cm

Průměr přední / zadní kola 178 / 254 mm / Objem koše 60 l / Nádrž 1.500 ml

Deklarovaná úroveň hluku 96 dB(A) / Hmotnost 33 kg / Pojezd Ano

Centrální nastavení střihu Ano / Kuličková ložiska Ano

Přední kola 178 mm, zadní kola 254 mm / Kapacita benzínové nádrže: 1.500 ml

Deklarovaná úroveň hluku: 96 dB(A)

K sekačce nemám bohužel záruční list. Garantuji plnou funkčnost. Sekačka je nová nepoužitá, z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku a funkční. Originální balení.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím SKVĚLOU VÝKONNOU KVALITNÍ BENZÍNOVOU SEKAČKU NA TRÁVU S POJEZDEM FIELDMANN FZR 4614-144B **nenahraditelný pomocník pro péči o trávník za naprosto super cenu** KVALITNÍ SEKAČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM FIELDMANN - SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA SEKAČKA JE V NAPROSTÉM POŘÁDKU,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE : Proměňte sny o nádherné zahradě v realitu. Základem je samozřejmě hustý, zelený trávník, jenž bude vzbuzovat obdiv u sousedů i každé návštěvy. Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 4614-144B nabízí kvalitní stroj, který se vám nejlépe odvděčí na všech travnatých plochách nebo zahrádkách. Nízká pořizovací cena, ekologický a tichý provoz, malá hmotnost a snadná manipulace jsou hlavními přednostmi této benzínové sekačky. Výšku seče můžete nastavit v rozsahu 30-80 mm. Kvalitní šasi z odolného plastu zvyšuje odolnost i životnost stejně jako kola uložená v kuličkových ložiscích. Chtěli byste sekačku, která má tichý a ekologický provoz, nízkou hmotnost, snadnou ovladatelnost, je spolehlivá a téměř bezúdržbová? Pak pro vás bude jasnou volbou benzínová sekačka Fieldmann. Sekačka na trávu Fieldmann je ideální na sečení středně velkých zahrad. Nemusíte s ní sekat pouze rovné plochy. Zvládne také svažitý terén, nerovnosti i členitou zahradu se stromy a keři. Na jeden záběr poseká pruh široký 40 cm, proto s ní bude sekání snadné a efektivní. Ať už máte malou, nebo velkou zahradu do tisíc osm set metrů čtverečních, na jaře a v létě se neobejdete bez kvalitní sekačky s pojezdem. Benzínová sekačka je praktická a čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů, ocelové šasi, možnost nastavení výšky sečení, dělený koš s ukazatelem zaplnění pro 60 litrů, sběr posekané trávy, zadní a boční odhoz, mulčování. Samozřejmě nechybí ani polohovatelné madlo s měkčeným potahem tlumícím vibrace. Jistě oceníte i panel s přihrádkou na drobnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť. Sekačka se snadno sestaví, ovládá a jezdí. Práce s ní je doslova potěšením. Odměnou vám bude pěkně posekaná a dokonale upravená zahrada. Čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon pro dokonalé udržování zahrady s doporučenou výměrou do 1.200 metrů čtverečních. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů a možnost nastavení výšky sečení. Sekačka má odolné ocelové šasi, kola uložená na kuličkových ložiscích a kvalitní zpracování. U sekání trávy můžete i relaxovat Se sekačkou se dobře manipuluje a pěkně jezdí díky pojezdu, který se ovládá pomocí páky hned poblíž polohovatelného madla. Pro automatický sběr trávy má sekačka dělený koš s ukazatelem zaplnění pro 60 litrů. Praktické drobnosti Jistě oceníte i příjemný měkčený potah na madle, který tlumí vibrace, panel s přihrádkou na nezbytnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť a navíc je snadno omyvatelný. Velký sběrný košDo sběrného děleného koše z kombinace plastu a textilu posekáte trávu do objemu 60 litrů na jednu výměnu. Sekačku lze použít i bez sběrného koše. Při tomto provozu funguje bezpečnostní kryt jako usměrňovač posekané trávy, kterou vyřádkovává za sekačkou. Nastavte si správnou výšku sečeníPřesně podle vašich preferencí a typu trávníku si můžete centrálně nastavit výšku sečení, a to do 8 poloh v rozmezí 30 - 80 mm. Výšku nastavíte přesunutím páčky do požadované pozice. Pro pohodlné sečení si snadno přizpůsobíte výšku výšce vaší postavy a pro lepší skladování a převoz lze madlo úplně sklopit. Tento výkonný model je osazen motorem s výkonem 2,5kW Má záběr sečení 46 cm a zvládne tak plochu až 1.200 m2. Centrální nastavení výšky sečení (jednou páčkou pro všechna kolečka současně) umožňuje až 8 pozic od 30 mm do 80 mm. Tato benzínová sekačka je efektivním pomocníkem pro sečení rozsáhlých travnatých ploch až do 1.200 m2.Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou a umožní výběr až z 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm, záběr nože je 46 cm. Samozřejmostí této benzínové sekačky je systém 4 v 1,který umožní kromě sběru trávy (objem koše je 60 l) či mulčování ještě zadní a stranový odhoz trávy. Přední ochranný rám poslouží také jako madlo,za které zle sekačku držet při čištění. Kola jsou uložena na kuličkových ložiscích pro delší životnost. Sklopné madlo je pro vyšší komfort při práci opatřeno měkčeným potahem. Sekačka má záběr 460 mm a v kombinaci s motorem OHV o objemu 145 cm3s ní pohodlně posečete i velké travnaté plochy.Výšku sečení je možné nastavit centrálně v rozmezní 30 – 80 mm. Sklopné madlo je potaženo měkčeným potahem, který tlumí vibrace a zvyšuje pohodlí obsluhy. Pro snazší manipulaci při čištění má sekačka v přední části madlo, za které lze přizvednout. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky. TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE Benzínová rotační sekačka s motorem OHV o výkonu 2,5 kW a záběrem sečení 46 cm. Fieldmann FZR 4616-144B nabízí centrální nastavení výšky střihu do 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm a odolné ocelové šasi. Nechybí pojezd a sklopné madlo pro jednoduchou manipulaci. Benzínová rotační sekačka s motorem OHV o výkonu 2,5 kW a záběrem 46 cm Centrální nastavení výšky střihu do 8 pozic v rozmezí 30 - 80 mm Odolné ocelové šasi a kola uložená na kuličkových ložiskách Sklopné madlo pro jednoduchou manipulaci Typ sekačky Rotační / Max. výkon motoru 2,5 kW Objem motoru 145 cm3 / Šasi Ocel / Záběr 46 cm Průměr přední / zadní kola 178 / 254 mm / Objem koše 60 l / Nádrž 1.500 ml Deklarovaná úroveň hluku 96 dB(A) / Hmotnost 33 kg / Pojezd Ano Centrální nastavení střihu Ano / Kuličková ložiska Ano Přední kola 178 mm, zadní kola 254 mm / Kapacita benzínové nádrže: 1.500 ml Deklarovaná úroveň hluku: 96 dB(A) K sekačce nemám bohužel záruční list. Garantuji plnou funkčnost. Sekačka je nová nepoužitá, z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku a funkční. Originální balení. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování. Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7022415223Zobrazení: 174