Kategorieclose
Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 5115-170B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ (7034961562)

ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 5115-170B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 5115-170B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 5115-170B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 5115-170B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 5115-170B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 5115-170B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 5115-170B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 5115-170B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
ŠIKOVNÁ VÝKONNÁ SEKAČKA FIELDMANN FZR 5115-170B - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
1 z 8
Prodáno za
5 700 Kč
Vyhráno uživatelem r...2
Ukončeno čtvrtek 6. 4. 2023, 19:30:00
46 sledovalo
14 přihazovalo
Prodejce
account_circlecamera_alt
93
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
  • Stav zboží
  • Doba dodání (od obdržení platby)

Nabízím

SKVĚLOU KVALITNÍ BENZÍNOVOU SEKAČKU NA TRÁVU FIELDMANN FZR 5115-170B SE SYSTÉMEM 4v1, VELKÝM VÝKONEM 2,8kW, VELMI DOBRÝM VYVÁŽENÍM, CENTRÁLNÍM NASTAVENÍM VÝŠKY SEČENÍ A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI

** nenahraditelný pomocník pro péči o zahradu za super cenu **

KVALITNÍ SEKAČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

FIELDMAN -SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

SEKAČKA JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

Proměňte sny o nádherné zahradě v realitu. Základem je samozřejmě hustý, zelený trávník, jenž bude vzbuzovat obdiv u sousedů i každé návštěvy.

Nečekejte s nákupem do doby, kdy Vám u Bédů Trávnčků zvednou ceny o 50% a budou Vám vyprávět pohádky o tom, že oni nic, to inflace, drahé energie a drahá nafta..

Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 5115-170B nabízí kvalitní stroj, který se vám nejlépe odvděčí na všech travnatých plochách nebo zahrádkách. 

Nízká pořizovací cena, ekologický a tichý provoz, malá hmotnost a snadná manipulace jsou hlavními přednostmi této benzínové sekačky.

Výšku seče můžete nastavit v rozsahu 25-70 mm. Kvalitní šasi z odolného plastu zvyšuje odolnost i životnost stejně jako kola uložená v kuličkových ložiscích.

Chtěli byste sekačku, která má tichý a ekologický provoz, nízkou hmotnost, snadnou ovladatelnost, je spolehlivá a téměř bezúdržbová? Pak pro vás bude jasnou volbou benzínová sekačka Fieldmann.

Sekačka na trávu Fieldmann je ideální na sečení středně velkých zahrad. Nemusíte s ní sekat pouze rovné plochy. Zvládne také svažitý terén, nerovnosti i členitou zahradu se stromy a keři. Na jeden záběr poseká pruh široký 40 cm, proto s ní bude sekání snadné a efektivní.

Ať už máte malou, nebo velkou zahradu do tisíc osm set metrů čtverečních, na jaře a v létě se neobejdete bez kvalitní sekačky s pojezdem. Benzínová sekačka je praktická a čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon. Tento model nabídne záběr sečení padesát jedna centimetrů, ocelové šasi, možnost nastavení výšky sečení, dělený koš s ukazatelem zaplnění pro šedesát dva litrů, sběr posekané trávy, zadní a boční odhoz, mulčování.

Samozřejmě nechybí ani polohovatelné madlo s měkčeným potahem tlumícím vibrace. Jistě oceníte i panel s přihrádkou na drobnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť. Sekačka se snadno sestaví, ovládá a jezdí. Práce s ní je doslova potěšením. Odměnou vám bude pěkně posekaná a dokonale upravená zahrada.

Čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon pro dokonalé udržování zahrady s doporučenou výměrou do 1.800 metrů čtverečních. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů a možnost nastavení výšky sečení. Sekačka má odolné ocelové šasi, kola uložená na kuličkových ložiscích a kvalitní zpracování.

U sekání trávy můžete i relaxovat Se sekačkou se dobře manipuluje a pěkně jezdí díky pojezdu, který se ovládá pomocí páky hned poblíž polohovatelného madla.

Praktické drobnosti. Jistě oceníte i příjemný měkčený potah na madle, který tlumí vibrace, panel s přihrádkou na nezbytnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť a navíc je snadno omyvatelný.

Nastavte si správnou výšku sečení Přesně podle vašich preferencí a typu trávníku si můžete centrálně nastavit výšku sečení, a to v rozmezí 25 - 70 mm. Výšku nastavíte přesunutím páčky do požadované pozice. Pro pohodlné sečení si snadno přizpůsobíte výšku výšce vaší postavy a pro lepší skladování a převoz lze madlo úplně sklopit.

Velký sběrný koš. Do sběrného děleného koše z kombinace plastu a textilu posekáte trávu do objemu 65 litrů na jednu výměnu. Sekačku lze použít i bez sběrného koše. Při tomto provozu funguje bezpečnostní kryt jako usměrňovač posekané trávy, kterou vyřádkovává za sekačkou.

S pomocí této benzínové sekačky od výrobce Fieldmann se vám podaří mít zahradu neustále v perfektním stavu a precizně střižený trávník se zalíbí každému kolemjdoucímu. FIELDMANN FZR 5115-170B ve své výbavě samozřejmě zahrnuje pojezd. Objem koše na trávu je celkem 65 l. Benzínová sekačka dovede zastřihnout trávu v jednom pruhu o šířce 510 mm.

Kuličkové ložisko má na starosti snížení odporu v pojezdových kolečkách. Výšku sečení si můžete nastavit. Při sečení bez koše nehrozí, že vám tráva bude překážet pod nohama, protože vám poslouží boční výhoz. Minimální výška sečení odpovídá 25 mm, maximální je pak 70 mm.

Tento výkonný model je osazen motorem OHV o výkonu 2,8kW. Má záběr sečení 51 cm a zvládne tak plochu i velkých velkých zahrad. Centrální nastavení výšky sečení (jednou páčkou pro všechna kolečka současně) umožňuje až pozice od 25 mm do 70 mm.

Tato benzínová sekačka je efektivním pomocníkem pro sečení rozsáhlých travnatých ploch až do 1.800 m2. Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou a umožní výběr až z 8 pozic v rozmezí 25 - 70 mm, záběr nože je 51 cm. 

Samozřejmostí této benzínové sekačky je systém 4 v 1, který umožní kromě sběru trávy (objem koše je 65 l) či mulčování ještě zadní a stranový odhoz trávy.

Přední ochranný rám poslouží také jako madlo, za které zle sekačku držet při čištění.Kola jsou uložena na kuličkových ložiscích pro delší životnost.

Sklopné madlo je pro vyšší komfort při práci opatřeno měkčeným potahem.

Sekačka má záběr 510 mm a v kombinaci s motorem OHV o objemu 170 cm3 s ní pohodlně posečete i velké travnaté plochy.

Výšku sečení je možné nastavit centrálně v rozmezní 25 – 70 mm. Sklopné madlo je potaženo měkčeným potahem, který tlumí vibrace a zvyšuje pohodlí obsluhy.

Pro snazší manipulaci při čištění má sekačka v přední části madlo, za které lze přizvednout. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky.

TECHNICKÁ DATA

Benzínová rotační sekačka s motorem OHV  o výkonu 2,8 kW a záběrem sečení 51 cm. Fieldmann FZR 5115–170B nabízí luxusní systém sečení 4v1 – sběr, zadní a boční odhoz, mulčování. Nechybí centrální nastavení výšky střihu v rozmezí 25 – 70 mm a odolné ocelové šasi. Benzínová rotační sekačka s motorem OHV SV 170-S o výkonu 2,8 kW a záběrem sečení 51 cm.

Luxusní systém sečení 4v1 – sběr, zadní a boční odhoz, mulčování

Centrální nastavení výšky střihu v rozmezí 25 – 75 mm

Odolné ocelové šasi a kola uložená na kuličkových ložiscích

Polohovatelné madlo s měkčeným potahem tlumícím vibrace

Snadno omyvatelný přední ochranný rám využitelný jako rukojeť

Dělený koš s ukazatelem naplnění

Panel s praktickou přihrádkou na drobnosti / Typ sekačky Rotační

Typ motoru 4-taktní / Max. výkon motoru 2,8 kW / Šasi Ocel

Záběr 51 cm / Objem koše 65 l / Doporučená plocha 1800 m2

Hmotnost 28 kg / Pojezd Ano / Centrální nastavení střihu Ano

Mulčování Ano / Boční výhoz Ano / Kuličková ložiska Ano

K sekačce nemám bohužel záruční list. Originální balení Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Sekačka je nová, nepoužitá, z výstavy z marketu.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím SKVĚLOU KVALITNÍ BENZÍNOVOU SEKAČKU NA TRÁVU FIELDMANN FZR 5115-170B SE SYSTÉMEM 4v1, VELKÝM VÝKONEM 2,8kW, VELMI DOBRÝM VYVÁŽENÍM, CENTRÁLNÍM NASTAVENÍM VÝŠKY SEČENÍ A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI ** nenahraditelný pomocník pro péči o zahraduza super cenu ** KVALITNÍ SEKAČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM FIELDMAN -SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA SEKAČKA JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE : Proměňte sny o nádherné zahradě v realitu.Základem je samozřejmě hustý, zelený trávník, jenž bude vzbuzovat obdiv u sousedů i každé návštěvy. Nečekejte s nákupem do doby, kdy Vám u Bédů Trávnčků zvednou ceny o 50% a budou Vám vyprávět pohádky o tom, že oni nic, to inflace, drahé energie a drahá nafta.. Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 5115-170B nabízí kvalitní stroj, který se vám nejlépe odvděčí na všech travnatých plochách nebo zahrádkách. Nízká pořizovací cena, ekologický a tichý provoz, malá hmotnost a snadná manipulace jsou hlavními přednostmi této benzínové sekačky. Výšku seče můžete nastavit v rozsahu 25-70 mm.Kvalitní šasi z odolného plastu zvyšuje odolnost i životnost stejně jako kola uložená v kuličkových ložiscích. Chtěli byste sekačku, která má tichý a ekologický provoz, nízkou hmotnost, snadnou ovladatelnost, je spolehlivá a téměř bezúdržbová?Pak pro vás bude jasnou volbou benzínová sekačka Fieldmann. Sekačka na trávu Fieldmann je ideální na sečení středně velkých zahrad. Nemusíte s ní sekat pouze rovné plochy. Zvládne také svažitý terén,nerovnosti i členitou zahradu se stromy a keři. Na jeden záběr poseká pruh široký 40 cm, proto s ní bude sekání snadné a efektivní. Ať už máte malou, nebo velkou zahradu do tisíc osm set metrů čtverečních, na jaře a v létě se neobejdete bez kvalitní sekačky s pojezdem.Benzínová sekačka je praktická a čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon. Tento model nabídne záběr sečení padesát jedna centimetrů, ocelové šasi, možnost nastavení výšky sečení, dělený koš s ukazatelem zaplnění pro šedesát dva litrů, sběr posekané trávy, zadní a boční odhoz, mulčování. Samozřejmě nechybí ani polohovatelné madlo s měkčeným potahem tlumícím vibrace. Jistě oceníte i panel s přihrádkou na drobnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť. Sekačka se snadno sestaví, ovládá a jezdí. Práce s ní je doslova potěšením. Odměnou vám bude pěkně posekaná a dokonale upravená zahrada. Čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon pro dokonalé udržování zahradys doporučenou výměrou do 1.800 metrů čtverečních. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů a možnost nastavení výšky sečení. Sekačka má odolné ocelové šasi, kola uložená na kuličkových ložiscích a kvalitní zpracování. U sekání trávy můžete i relaxovatSe sekačkou se dobře manipuluje a pěkně jezdí díky pojezdu, který se ovládá pomocí páky hned poblíž polohovatelného madla. Praktické drobnosti.Jistě oceníte i příjemný měkčený potah na madle, který tlumí vibrace, panel s přihrádkou na nezbytnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť a navíc je snadno omyvatelný. Nastavte si správnou výšku sečeníPřesně podle vašich preferencí a typu trávníku si můžete centrálně nastavit výšku sečení, a to v rozmezí 25 - 70 mm. Výšku nastavíte přesunutím páčky do požadované pozice. Pro pohodlné sečení si snadno přizpůsobíte výšku výšce vaší postavy a pro lepší skladování a převoz lze madlo úplně sklopit. Velký sběrný koš.Do sběrného děleného koše z kombinace plastu a textilu posekáte trávu do objemu 65 litrů na jednu výměnu. Sekačku lze použít i bez sběrného koše. Při tomto provozu funguje bezpečnostní kryt jako usměrňovač posekané trávy, kterou vyřádkovává za sekačkou. S pomocí této benzínové sekačky od výrobceFieldmann se vám podaří mít zahradu neustále v perfektním stavua precizně střižený trávník se zalíbí každému kolemjdoucímu. FIELDMANN FZR 5115-170B ve své výbavě samozřejmě zahrnuje pojezd. Objem koše na trávu je celkem 65 l. Benzínová sekačka dovede zastřihnout trávu v jednom pruhu o šířce 510 mm. Kuličkové ložisko má na starosti snížení odporu v pojezdových kolečkách. Výšku sečení si můžete nastavit. Při sečení bez koše nehrozí, že vám tráva bude překážet pod nohama, protože vám poslouží boční výhoz. Minimální výška sečení odpovídá 25 mm, maximální je pak 70 mm. Tento výkonný modelje osazen motorem OHV o výkonu 2,8kW.Má záběr sečení 51 cma zvládne tak plochu i velkých velkých zahrad. Centrální nastavení výškysečení (jednou páčkou pro všechna kolečka současně) umožňuje až pozice od 25 mm do 70 mm. Tato benzínová sekačka je efektivním pomocníkem pro sečení rozsáhlých travnatých ploch až do 1.800 m2.Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou a umožní výběr až z 8 pozic v rozmezí 25 - 70 mm, záběr nože je 51 cm. Samozřejmostí této benzínové sekačky je systém 4 v 1,který umožní kromě sběru trávy (objem koše je 65 l) či mulčování ještě zadní a stranový odhoz trávy. Přední ochranný rám poslouží také jako madlo,za které zle sekačku držet při čištění.Kola jsou uložena na kuličkových ložiscíchpro delší životnost. Sklopné madlo je pro vyšší komfortpři práci opatřeno měkčeným potahem. Sekačka má záběr 510 mm a v kombinaci s motorem OHV o objemu 170 cm3s ní pohodlně posečete i velké travnaté plochy. Výšku sečení je možné nastavit centrálně v rozmezní 25 – 70 mm.Sklopné madlo je potaženo měkčeným potahem, který tlumí vibracea zvyšuje pohodlí obsluhy. Pro snazší manipulaci při čištění má sekačka v přední části madlo, za které lze přizvednout. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky. TECHNICKÁ DATA Benzínová rotační sekačka s motorem OHV o výkonu 2,8 kW a záběrem sečení 51 cm. Fieldmann FZR 5115–170B nabízí luxusní systém sečení 4v1 – sběr, zadní a boční odhoz, mulčování. Nechybí centrální nastavení výšky střihu v rozmezí 25 – 70 mm a odolné ocelové šasi. Benzínovárotační sekačkas motorem OHV SV 170-S o výkonu 2,8 kW a záběrem sečení 51 cm. Luxusnísystémsečení 4v1– sběr, zadní a boční odhoz, mulčování Centrálnínastavenívýšky střihu v rozmezí 25 – 75 mm Odolnéocelové šasia kola uložená na kuličkových ložiscích Polohovatelnémadlos měkčeným potahem tlumícím vibrace Snadnoomyvatelnýpředníochranný rám využitelný jako rukojeť Dělenýkošs ukazatelem naplnění Panels praktickou přihrádkouna drobnosti / Typ sekačky Rotační Typ motoru4-taktní/ Max. výkon motoru 2,8 kW / Šasi Ocel Záběr51 cm/ Objem koše 65 l / Doporučená plocha 1800 m2 Hmotnost 28 kg/ Pojezd Ano / Centrální nastavení střihu Ano MulčováníAno/ Boční výhoz Ano / Kuličková ložiska Ano K sekačce nemám bohužel záruční list. Originální balení Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Sekačka je nová, nepoužitá, z výstavy z marketu. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7034961562Zobrazení: 664
Popis předmětu
  • Stav zboží
  • Doba dodání (od obdržení platby)

Nabízím

SKVĚLOU KVALITNÍ BENZÍNOVOU SEKAČKU NA TRÁVU FIELDMANN FZR 5115-170B SE SYSTÉMEM 4v1, VELKÝM VÝKONEM 2,8kW, VELMI DOBRÝM VYVÁŽENÍM, CENTRÁLNÍM NASTAVENÍM VÝŠKY SEČENÍ A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI

** nenahraditelný pomocník pro péči o zahradu za super cenu **

KVALITNÍ SEKAČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

FIELDMAN -SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

SEKAČKA JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

Proměňte sny o nádherné zahradě v realitu. Základem je samozřejmě hustý, zelený trávník, jenž bude vzbuzovat obdiv u sousedů i každé návštěvy.

Nečekejte s nákupem do doby, kdy Vám u Bédů Trávnčků zvednou ceny o 50% a budou Vám vyprávět pohádky o tom, že oni nic, to inflace, drahé energie a drahá nafta..

Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 5115-170B nabízí kvalitní stroj, který se vám nejlépe odvděčí na všech travnatých plochách nebo zahrádkách. 

Nízká pořizovací cena, ekologický a tichý provoz, malá hmotnost a snadná manipulace jsou hlavními přednostmi této benzínové sekačky.

Výšku seče můžete nastavit v rozsahu 25-70 mm. Kvalitní šasi z odolného plastu zvyšuje odolnost i životnost stejně jako kola uložená v kuličkových ložiscích.

Chtěli byste sekačku, která má tichý a ekologický provoz, nízkou hmotnost, snadnou ovladatelnost, je spolehlivá a téměř bezúdržbová? Pak pro vás bude jasnou volbou benzínová sekačka Fieldmann.

Sekačka na trávu Fieldmann je ideální na sečení středně velkých zahrad. Nemusíte s ní sekat pouze rovné plochy. Zvládne také svažitý terén, nerovnosti i členitou zahradu se stromy a keři. Na jeden záběr poseká pruh široký 40 cm, proto s ní bude sekání snadné a efektivní.

Ať už máte malou, nebo velkou zahradu do tisíc osm set metrů čtverečních, na jaře a v létě se neobejdete bez kvalitní sekačky s pojezdem. Benzínová sekačka je praktická a čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon. Tento model nabídne záběr sečení padesát jedna centimetrů, ocelové šasi, možnost nastavení výšky sečení, dělený koš s ukazatelem zaplnění pro šedesát dva litrů, sběr posekané trávy, zadní a boční odhoz, mulčování.

Samozřejmě nechybí ani polohovatelné madlo s měkčeným potahem tlumícím vibrace. Jistě oceníte i panel s přihrádkou na drobnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť. Sekačka se snadno sestaví, ovládá a jezdí. Práce s ní je doslova potěšením. Odměnou vám bude pěkně posekaná a dokonale upravená zahrada.

Čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon pro dokonalé udržování zahrady s doporučenou výměrou do 1.800 metrů čtverečních. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů a možnost nastavení výšky sečení. Sekačka má odolné ocelové šasi, kola uložená na kuličkových ložiscích a kvalitní zpracování.

U sekání trávy můžete i relaxovat Se sekačkou se dobře manipuluje a pěkně jezdí díky pojezdu, který se ovládá pomocí páky hned poblíž polohovatelného madla.

Praktické drobnosti. Jistě oceníte i příjemný měkčený potah na madle, který tlumí vibrace, panel s přihrádkou na nezbytnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť a navíc je snadno omyvatelný.

Nastavte si správnou výšku sečení Přesně podle vašich preferencí a typu trávníku si můžete centrálně nastavit výšku sečení, a to v rozmezí 25 - 70 mm. Výšku nastavíte přesunutím páčky do požadované pozice. Pro pohodlné sečení si snadno přizpůsobíte výšku výšce vaší postavy a pro lepší skladování a převoz lze madlo úplně sklopit.

Velký sběrný koš. Do sběrného děleného koše z kombinace plastu a textilu posekáte trávu do objemu 65 litrů na jednu výměnu. Sekačku lze použít i bez sběrného koše. Při tomto provozu funguje bezpečnostní kryt jako usměrňovač posekané trávy, kterou vyřádkovává za sekačkou.

S pomocí této benzínové sekačky od výrobce Fieldmann se vám podaří mít zahradu neustále v perfektním stavu a precizně střižený trávník se zalíbí každému kolemjdoucímu. FIELDMANN FZR 5115-170B ve své výbavě samozřejmě zahrnuje pojezd. Objem koše na trávu je celkem 65 l. Benzínová sekačka dovede zastřihnout trávu v jednom pruhu o šířce 510 mm.

Kuličkové ložisko má na starosti snížení odporu v pojezdových kolečkách. Výšku sečení si můžete nastavit. Při sečení bez koše nehrozí, že vám tráva bude překážet pod nohama, protože vám poslouží boční výhoz. Minimální výška sečení odpovídá 25 mm, maximální je pak 70 mm.

Tento výkonný model je osazen motorem OHV o výkonu 2,8kW. Má záběr sečení 51 cm a zvládne tak plochu i velkých velkých zahrad. Centrální nastavení výšky sečení (jednou páčkou pro všechna kolečka současně) umožňuje až pozice od 25 mm do 70 mm.

Tato benzínová sekačka je efektivním pomocníkem pro sečení rozsáhlých travnatých ploch až do 1.800 m2. Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou a umožní výběr až z 8 pozic v rozmezí 25 - 70 mm, záběr nože je 51 cm. 

Samozřejmostí této benzínové sekačky je systém 4 v 1, který umožní kromě sběru trávy (objem koše je 65 l) či mulčování ještě zadní a stranový odhoz trávy.

Přední ochranný rám poslouží také jako madlo, za které zle sekačku držet při čištění.Kola jsou uložena na kuličkových ložiscích pro delší životnost.

Sklopné madlo je pro vyšší komfort při práci opatřeno měkčeným potahem.

Sekačka má záběr 510 mm a v kombinaci s motorem OHV o objemu 170 cm3 s ní pohodlně posečete i velké travnaté plochy.

Výšku sečení je možné nastavit centrálně v rozmezní 25 – 70 mm. Sklopné madlo je potaženo měkčeným potahem, který tlumí vibrace a zvyšuje pohodlí obsluhy.

Pro snazší manipulaci při čištění má sekačka v přední části madlo, za které lze přizvednout. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky.

TECHNICKÁ DATA

Benzínová rotační sekačka s motorem OHV  o výkonu 2,8 kW a záběrem sečení 51 cm. Fieldmann FZR 5115–170B nabízí luxusní systém sečení 4v1 – sběr, zadní a boční odhoz, mulčování. Nechybí centrální nastavení výšky střihu v rozmezí 25 – 70 mm a odolné ocelové šasi. Benzínová rotační sekačka s motorem OHV SV 170-S o výkonu 2,8 kW a záběrem sečení 51 cm.

Luxusní systém sečení 4v1 – sběr, zadní a boční odhoz, mulčování

Centrální nastavení výšky střihu v rozmezí 25 – 75 mm

Odolné ocelové šasi a kola uložená na kuličkových ložiscích

Polohovatelné madlo s měkčeným potahem tlumícím vibrace

Snadno omyvatelný přední ochranný rám využitelný jako rukojeť

Dělený koš s ukazatelem naplnění

Panel s praktickou přihrádkou na drobnosti / Typ sekačky Rotační

Typ motoru 4-taktní / Max. výkon motoru 2,8 kW / Šasi Ocel

Záběr 51 cm / Objem koše 65 l / Doporučená plocha 1800 m2

Hmotnost 28 kg / Pojezd Ano / Centrální nastavení střihu Ano

Mulčování Ano / Boční výhoz Ano / Kuličková ložiska Ano

K sekačce nemám bohužel záruční list. Originální balení Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Sekačka je nová, nepoužitá, z výstavy z marketu.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím SKVĚLOU KVALITNÍ BENZÍNOVOU SEKAČKU NA TRÁVU FIELDMANN FZR 5115-170B SE SYSTÉMEM 4v1, VELKÝM VÝKONEM 2,8kW, VELMI DOBRÝM VYVÁŽENÍM, CENTRÁLNÍM NASTAVENÍM VÝŠKY SEČENÍ A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI ** nenahraditelný pomocník pro péči o zahraduza super cenu ** KVALITNÍ SEKAČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM FIELDMAN -SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA SEKAČKA JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE : Proměňte sny o nádherné zahradě v realitu.Základem je samozřejmě hustý, zelený trávník, jenž bude vzbuzovat obdiv u sousedů i každé návštěvy. Nečekejte s nákupem do doby, kdy Vám u Bédů Trávnčků zvednou ceny o 50% a budou Vám vyprávět pohádky o tom, že oni nic, to inflace, drahé energie a drahá nafta.. Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 5115-170B nabízí kvalitní stroj, který se vám nejlépe odvděčí na všech travnatých plochách nebo zahrádkách. Nízká pořizovací cena, ekologický a tichý provoz, malá hmotnost a snadná manipulace jsou hlavními přednostmi této benzínové sekačky. Výšku seče můžete nastavit v rozsahu 25-70 mm.Kvalitní šasi z odolného plastu zvyšuje odolnost i životnost stejně jako kola uložená v kuličkových ložiscích. Chtěli byste sekačku, která má tichý a ekologický provoz, nízkou hmotnost, snadnou ovladatelnost, je spolehlivá a téměř bezúdržbová?Pak pro vás bude jasnou volbou benzínová sekačka Fieldmann. Sekačka na trávu Fieldmann je ideální na sečení středně velkých zahrad. Nemusíte s ní sekat pouze rovné plochy. Zvládne také svažitý terén,nerovnosti i členitou zahradu se stromy a keři. Na jeden záběr poseká pruh široký 40 cm, proto s ní bude sekání snadné a efektivní. Ať už máte malou, nebo velkou zahradu do tisíc osm set metrů čtverečních, na jaře a v létě se neobejdete bez kvalitní sekačky s pojezdem.Benzínová sekačka je praktická a čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon. Tento model nabídne záběr sečení padesát jedna centimetrů, ocelové šasi, možnost nastavení výšky sečení, dělený koš s ukazatelem zaplnění pro šedesát dva litrů, sběr posekané trávy, zadní a boční odhoz, mulčování. Samozřejmě nechybí ani polohovatelné madlo s měkčeným potahem tlumícím vibrace. Jistě oceníte i panel s přihrádkou na drobnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť. Sekačka se snadno sestaví, ovládá a jezdí. Práce s ní je doslova potěšením. Odměnou vám bude pěkně posekaná a dokonale upravená zahrada. Čtyřtaktní motor zajistí dostatečný výkon pro dokonalé udržování zahradys doporučenou výměrou do 1.800 metrů čtverečních. Tento model nabídne záběr sečení 46 centimetrů a možnost nastavení výšky sečení. Sekačka má odolné ocelové šasi, kola uložená na kuličkových ložiscích a kvalitní zpracování. U sekání trávy můžete i relaxovatSe sekačkou se dobře manipuluje a pěkně jezdí díky pojezdu, který se ovládá pomocí páky hned poblíž polohovatelného madla. Praktické drobnosti.Jistě oceníte i příjemný měkčený potah na madle, který tlumí vibrace, panel s přihrádkou na nezbytnosti a přední ochranný rám, který je využitelný i jako rukojeť a navíc je snadno omyvatelný. Nastavte si správnou výšku sečeníPřesně podle vašich preferencí a typu trávníku si můžete centrálně nastavit výšku sečení, a to v rozmezí 25 - 70 mm. Výšku nastavíte přesunutím páčky do požadované pozice. Pro pohodlné sečení si snadno přizpůsobíte výšku výšce vaší postavy a pro lepší skladování a převoz lze madlo úplně sklopit. Velký sběrný koš.Do sběrného děleného koše z kombinace plastu a textilu posekáte trávu do objemu 65 litrů na jednu výměnu. Sekačku lze použít i bez sběrného koše. Při tomto provozu funguje bezpečnostní kryt jako usměrňovač posekané trávy, kterou vyřádkovává za sekačkou. S pomocí této benzínové sekačky od výrobceFieldmann se vám podaří mít zahradu neustále v perfektním stavua precizně střižený trávník se zalíbí každému kolemjdoucímu. FIELDMANN FZR 5115-170B ve své výbavě samozřejmě zahrnuje pojezd. Objem koše na trávu je celkem 65 l. Benzínová sekačka dovede zastřihnout trávu v jednom pruhu o šířce 510 mm. Kuličkové ložisko má na starosti snížení odporu v pojezdových kolečkách. Výšku sečení si můžete nastavit. Při sečení bez koše nehrozí, že vám tráva bude překážet pod nohama, protože vám poslouží boční výhoz. Minimální výška sečení odpovídá 25 mm, maximální je pak 70 mm. Tento výkonný modelje osazen motorem OHV o výkonu 2,8kW.Má záběr sečení 51 cma zvládne tak plochu i velkých velkých zahrad. Centrální nastavení výškysečení (jednou páčkou pro všechna kolečka současně) umožňuje až pozice od 25 mm do 70 mm. Tato benzínová sekačka je efektivním pomocníkem pro sečení rozsáhlých travnatých ploch až do 1.800 m2.Výška sečení se provádí centrálně jednou páčkou a umožní výběr až z 8 pozic v rozmezí 25 - 70 mm, záběr nože je 51 cm. Samozřejmostí této benzínové sekačky je systém 4 v 1,který umožní kromě sběru trávy (objem koše je 65 l) či mulčování ještě zadní a stranový odhoz trávy. Přední ochranný rám poslouží také jako madlo,za které zle sekačku držet při čištění.Kola jsou uložena na kuličkových ložiscíchpro delší životnost. Sklopné madlo je pro vyšší komfortpři práci opatřeno měkčeným potahem. Sekačka má záběr 510 mm a v kombinaci s motorem OHV o objemu 170 cm3s ní pohodlně posečete i velké travnaté plochy. Výšku sečení je možné nastavit centrálně v rozmezní 25 – 70 mm.Sklopné madlo je potaženo měkčeným potahem, který tlumí vibracea zvyšuje pohodlí obsluhy. Pro snazší manipulaci při čištění má sekačka v přední části madlo, za které lze přizvednout. Kola jsou osazena kuličkovými ložisky. TECHNICKÁ DATA Benzínová rotační sekačka s motorem OHV o výkonu 2,8 kW a záběrem sečení 51 cm. Fieldmann FZR 5115–170B nabízí luxusní systém sečení 4v1 – sběr, zadní a boční odhoz, mulčování. Nechybí centrální nastavení výšky střihu v rozmezí 25 – 70 mm a odolné ocelové šasi. Benzínovárotační sekačkas motorem OHV SV 170-S o výkonu 2,8 kW a záběrem sečení 51 cm. Luxusnísystémsečení 4v1– sběr, zadní a boční odhoz, mulčování Centrálnínastavenívýšky střihu v rozmezí 25 – 75 mm Odolnéocelové šasia kola uložená na kuličkových ložiscích Polohovatelnémadlos měkčeným potahem tlumícím vibrace Snadnoomyvatelnýpředníochranný rám využitelný jako rukojeť Dělenýkošs ukazatelem naplnění Panels praktickou přihrádkouna drobnosti / Typ sekačky Rotační Typ motoru4-taktní/ Max. výkon motoru 2,8 kW / Šasi Ocel Záběr51 cm/ Objem koše 65 l / Doporučená plocha 1800 m2 Hmotnost 28 kg/ Pojezd Ano / Centrální nastavení střihu Ano MulčováníAno/ Boční výhoz Ano / Kuličková ložiska Ano K sekačce nemám bohužel záruční list. Originální balení Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Sekačka je nová, nepoužitá, z výstavy z marketu. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7034961562Zobrazení: 664