Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
*ŠIKOVNÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707A - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707A - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707A - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707A - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707A - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707A - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707A - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707A - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707A - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
1 z 8
Nové

*ŠIKOVNÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707A - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ*

(7046252611)
9 přihazovalo
1 050 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 28. 9. 2023, 21:30:00
Vyhráno uživatelem b...8
22 sledovalo
9 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Pro krájení
Doba dodání (od obdržení platby)
Značka
Vlastnosti
Příkon

Nabízím

ŠPIČKOVÝ VÝKONNÝ DESIGNOVÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707 S NOŽEM Z UŠLECHTILÉ NEREZOVÉ OCELI ZNAČKY SOLINGEN, CELOKOVOVÝM TĚLEM, NASTAVITELNOSTÍ PLÁTKŮ AŽ DO 15mm A MNOHA DALŠÍMI ŠIKOVNÝMI VYCHYTÁVKAMI

*** kvalitní spolehlivý kuchyňský kráječ za naprosto super cenu ***

KVALITNÍ KRÁJEČ SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

PHILCO - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

KRÁJEČ JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE

Chcete, aby vámi servírované pokrmy vypadaly vždy perfektně? V tom případě ve vaší kuchyni nesmí chybět celokovový elektrický kráječ potravin GORENJE R707A

Tento všestranný pomocník vám při krájení plátků různých druhů potravin nejen zajistí dokonalý výsledek, ale také vám ušetří spoustu času a námahy. Navíc díky kovovému černo-šedému provedení i dobře vypadá.

Elektrický kráječ vhodný do domácnosti. GORENJE R707A užitečný pro krájení potravin v domácích podmínkách. GORENJE R707A s příkonem 120 W zajistí, aby byly všechny plátky precizně a stejně nakrájeny. Dosahuje maximální tloušťky řezu 15 mm. 

Elektrický kráječ vybavený kotoučem z nerezové oceli od renomované firmy Solingen s průměrem 170 mm je ostrý, odolný proti poškození a nakrájí kteroukoliv potravinu, kterou máte doma. Krájení vám půjde od ruky s držákem na potraviny, díky kterému nebude nutné, abyste při krájení potravinu drželi. Elektrický kráječ také disponuje úložným prostorem na kabel. Pro bezpečnější čištění je možné nůž odejmout a dostat se tak do těžko přístupných míst. Pro větší bezpečí je opatřen protiskluzovým povrchem

Kvalitní provedení Velmi užitečnou vlastností tohoto kráječe je ovládání rychlosti otáček. Možnost volby pomalejších otáček oceníte především při krájení měkkých potravin, jako je například šunka, díky čemuž docílíte i velmi tenkých plátků bez potrhání.

Kvalitní nůž z nerezové oceli Solingen je perfektní nejen na krájení pečiva, ale i na uzeniny a sýry. Nůž je vyroben z kvalitní tvrzené ušlechtilé oceli a je velmi ostrý. Opatrnost je tedy při manipulaci s nožem jistě na místě.

Při samotném krájení však k bezpečnosti přispívá podavač s chráničem prstů, protiskluzové nožky.

Precizní a bezpečná práce. Díky odolným kovovým materiálům a perfektnímu dílenskému zpracování je kráječ pevný a stabilní, čímž je zaručeno přesné krájení potravin podle nastavené šířky. Tu si můžete zvolit v rozmezí 0–15 mm pomocí velkého otočného knoflíku. Ani ten nejtenčí milimetrový plátek tedy není problémem.

Nabídka společnosti Gorenje je mimořádně pestrá. Produkuje spotřební elektroniku, tablety a telefony, kancelářskou techniku, elektroniku do aut a produkty pro domácnost a kuchyň. Heslo Gorenje je kvalita a líbivý design za rozumnou cenu.

Nerezový kráječ od Gorenje má plynule nastavitelnou šířkou řezu od 1 do 15 mm. Velmi ostrý nerezový nůž se postará o jednoduché a přesné nakrájení jakýchkoliv surovin. S kráječem docílíte velmi tenkých i tlustých plátků, což oceníte zejména při přípravě sýrů, salámů nebo krajíců chleba.

Přístroj má přítlačný podavač a chránič palce, který vás ochrání před nechtěným říznutím. Zajisté také oceníte odnímatelný pojezd s dorazem v obou směrech, dále možnost úplného vysunutí přítlačného podavače pro krájení rozměrnějších potravin, prostor pro uskladnění síťového kabelu a protiskluzové nožičky pro bezpečnou stabilitu na stole. Krájejte s tímto skvělým pomocníkem od známé značky Sencor jako profesionální kuchaři.

Všestranný pomocník při krájení plátků různých potravin. To je kráječ značk yGORENJE . Jeho výjimečnost je postavena na zásadních vlastnostech.

Velmi důležitou vlastností je jeho pevnost a stabilita, díky které bude krájet plátky od začátku do konce ve stejné tloušťce a to klidně 1 mm. Za touto vlastností stojí zejména použité odolné kovové materiály a perfektní dílenské zpracování.Velikost plátků je možné nastavovat v šířce od 0 – 15 mm pomocí velkého otočného knoflíku. K bezpečnosti pak přispívá podavač s chráničem prstů, protiskluzové nožky, nebo pulzní chod.

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Všestranný pomocník při krájení plátků různých potravin. Celokovové provedení. Odnímatelný pojezd  s dorazem v obou směrech. Přítlačný podavač se záchytnými trny proti nechtěnému posunu potravin při krájení. Možnost úplného vysunutí přítlačného podavače pro krájení rozměrnějších potravin. Odnímatelné části pro snadné čištění a mytí, pojezd, přítlačný podavač, krájecí kotouč.

Přístroj má přítlačný podavač a chránič palce, který vás ochrání před nechtěným říznutím. Zajisté také oceníte odnímatelný pojezd s dorazem v obou směrech, dále možnost úplného vysunutí přítlačného podavače pro krájení rozměrnějších potravin, prostor pro uskladnění síťového kabelu a protiskluzové nožičky pro bezpečnou stabilitu na stole. Krájejte s tímto skvělým pomocníkem od známé značky Gorenje jako profesionální kuchaři.

Precizní nastavení šířky (0 – 15 mm) / Podavač s chráničem prstů

Stálý i pulzní chod / Vyjímatelný kryt nože / Barva Stříbrná

Protiskluzové nožky / Materiál: Kov / Barva: Černá/šedá

Max. šířka plátku 15 mm / Ochrana prstůMomentový provoz /

Materiál Celokovový / Hloubka 26 cm

Možnost sklopení / Příkon (W) 120 W / Výška 23 cm / Šířka 36 cm

Hmotnost 2,9 kg / Délka kabelu: 120 cm /Napětí a frekvence: 220 – 240 V

Ke kráječi nemám bohužel záruční list. Kráječ je nový, nepoužitý z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Originální balení.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

NabízímŠPIČKOVÝ VÝKONNÝ DESIGNOVÝ ELEKTRICKÝ KRÁJEČ GORENJE R707 S NOŽEM Z UŠLECHTILÉ NEREZOVÉ OCELI ZNAČKY SOLINGEN, CELOKOVOVÝM TĚLEM, NASTAVITELNOSTÍ PLÁTKŮ AŽ DO 15mm A MNOHA DALŠÍMI ŠIKOVNÝMI VYCHYTÁVKAMI*** kvalitní spolehlivý kuchyňský kráječ za naprosto super cenu ***KVALITNÍ KRÁJEČ SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEMPHILCO - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITYMODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBAKRÁJEČ JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍPOPIS VÝROBCEChcete, aby vámi servírované pokrmy vypadaly vždy perfektně?V tom případě ve vaší kuchyni nesmí chybět celokovový elektrický kráječ potravin GORENJE R707ATento všestranný pomocník vám při krájení plátků různých druhů potravinnejen zajistí dokonalý výsledek, ale také vám ušetří spoustu času a námahy. Navíc díky kovovému černo-šedému provedení i dobře vypadá.Elektrický kráječ vhodný do domácnosti. GORENJE R707A užitečný pro krájení potravin v domácích podmínkách.GORENJE R707A s příkonem 120 W zajistí, aby byly všechny plátky precizně a stejně nakrájeny. Dosahuje maximální tloušťky řezu 15 mm.Elektrický kráječ vybavený kotoučem z nerezové oceli od renomované firmy Solingens průměrem170 mmje ostrý, odolný proti poškození a nakrájí kteroukoliv potravinu, kterou máte doma.Krájení vám půjde od ruky s držákem na potraviny, díky kterému nebude nutné, abyste při krájení potravinu drželi. Elektrický kráječ také disponuje úložným prostorem na kabel. Pro bezpečnější čištění je možné nůž odejmout a dostat se tak do těžko přístupných míst. Pro větší bezpečí je opatřen protiskluzovým povrchemKvalitní provedeníVelmi užitečnou vlastností tohoto kráječe je ovládání rychlosti otáček. Možnost volby pomalejších otáček oceníte především při krájení měkkých potravin, jako je například šunka, díky čemuž docílíte i velmi tenkých plátků bez potrhání.Kvalitní nůž z nerezové oceli Solingen je perfektní nejen na krájení pečiva,ale i na uzeniny a sýry. Nůž je vyroben z kvalitní tvrzené ušlechtilé oceli a je velmi ostrý. Opatrnost je tedy při manipulaci s nožem jistě na místě.Při samotném krájení však k bezpečnosti přispívá podavačs chráničem prstů, protiskluzové nožky.Precizní a bezpečná práce.Díky odolným kovovým materiálům a perfektnímu dílenskému zpracování je kráječ pevný a stabilní, čímž je zaručeno přesné krájení potravin podle nastavené šířky. Tu si můžete zvolit v rozmezí 0–15 mm pomocí velkého otočného knoflíku. Ani ten nejtenčí milimetrový plátek tedy není problémem.Nabídka společnosti Gorenje je mimořádně pestrá. Produkuje spotřební elektroniku, tablety a telefony, kancelářskou techniku, elektroniku do aut a produkty pro domácnost a kuchyň. Heslo Gorenje je kvalita a líbivý design za rozumnou cenu.Nerezový kráječ od Gorenje má plynule nastavitelnou šířkou řezu od 1 do 15 mm. Velmi ostrý nerezový nůž se postará o jednoduché a přesné nakrájení jakýchkoliv surovin.S kráječem docílíte velmi tenkých i tlustých plátků, což oceníte zejména při přípravě sýrů, salámů nebo krajíců chleba.Přístroj má přítlačný podavač a chránič palce, který vás ochrání před nechtěným říznutím. Zajisté také oceníte odnímatelný pojezd s dorazem v obou směrech, dále možnost úplného vysunutí přítlačného podavače pro krájení rozměrnějších potravin, prostor pro uskladnění síťového kabelu a protiskluzové nožičky pro bezpečnou stabilitu na stole. Krájejte s tímto skvělým pomocníkem od známé značky Sencor jako profesionální kuchaři.Všestranný pomocník při krájení plátků různých potravin.To je kráječ značk yGORENJE . Jeho výjimečnost je postavena na zásadních vlastnostech.Velmi důležitou vlastností je jeho pevnost a stabilita,díky které bude krájet plátky od začátku do konce ve stejné tloušťce a to klidně 1 mm. Za touto vlastností stojí zejména použité odolné kovové materiály a perfektní dílenské zpracování.Velikost plátků je možné nastavovat v šířce od 0 – 15 mmpomocí velkého otočného knoflíku. K bezpečnosti pak přispívá podavač s chráničem prstů, protiskluzové nožky, nebo pulzní chod.TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJEVšestranný pomocník při krájení plátků různých potravin. Celokovové provedení. Odnímatelný pojezd s dorazem v obou směrech. Přítlačný podavačse záchytnými trny proti nechtěnému posunu potravin při krájení. Možnost úplného vysunutípřítlačného podavače pro krájení rozměrnějších potravin. Odnímatelné části pro snadné čištění a mytí, pojezd, přítlačný podavač, krájecí kotouč.Přístroj má přítlačný podavač a chránič palce, který vás ochrání před nechtěným říznutím. Zajisté také oceníte odnímatelný pojezd s dorazem v obou směrech, dále možnost úplného vysunutí přítlačného podavače pro krájení rozměrnějších potravin, prostor pro uskladnění síťového kabelu a protiskluzové nožičky pro bezpečnou stabilitu na stole. Krájejte s tímto skvělým pomocníkem od známé značky Gorenje jako profesionální kuchaři.Preciznínastavení šířky (0 – 15 mm) / Podavač s chráničem prstůStálý i pulzníchod / Vyjímatelný kryt nože / Barva StříbrnáProtiskluzovénožky / Materiál: Kov / Barva: Černá/šedáMax. šířkaplátku 15 mm / Ochrana prstůMomentovýprovoz /Materiál Celokovový / Hloubka 26 cmMožnost sklopení/ Příkon (W) 120 W / Výška23 cm / Šířka 36 cmHmotnost2,9 kg / Délka kabelu: 120 cm /Napětía frekvence: 220 – 240 VKe kráječi nemám bohužel záruční list. Kráječ je nový, nepoužitý z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Originální balení.Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7046252611Zobrazení: 190