search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT PHILCO PHSM 9100 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ**(7003699168)

addProdat zboží v této kategorii
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT PHILCO PHSM 9100 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ**
visibility
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT PHILCO PHSM 9100 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Malé kuchyňské spotřebiče
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT PHILCO PHSM 9100 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Malé kuchyňské spotřebiče
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT PHILCO PHSM 9100 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Malé kuchyňské spotřebiče
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT PHILCO PHSM 9100 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Malé kuchyňské spotřebiče
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT PHILCO PHSM 9100 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Malé kuchyňské spotřebiče
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT PHILCO PHSM 9100 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Malé kuchyňské spotřebiče
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT PHILCO PHSM 9100 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Malé kuchyňské spotřebiče
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT PHILCO PHSM 9100 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Malé kuchyňské spotřebiče
1 z 8
Prodáno za
4 283 Kč
Vyhráno uživatelem v...6
update
Ukončeno čtvrtek, 27. 1. 2022, 20:30:00
update
Ukončeno čtvrtek, 27. 1. 2022, 20:30:00
11  přihazovalo
45  sledovalo
11  přihazovalo
Prodejce favorite
  • Přeprava zdarma

   Při nákupu nad 0 Kč od Corticoid32

  Nabízím

  ŠPIČKOVÝ DESIGNOVÝ MULTIFUNKČNÍ HiENDOVÝ VÝKONNÝ 1.500W ROBOT PHILCO PHSM 9100 SE DVĚMA MOTORY A CELOKOVOVÝM TĚLEM I PŘEVODY

  **extra třída multifunkčních designových robotů za naprosto super cenu**

  KVALITNÍ ROBOT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

  PHILCO - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

  MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

  ROBOT JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ

  POPIS VÝROBCE :

  Jestli vám v kuchyni doposud něco scházelo, pak je to tento kuchyňský robot, který Vás nadchne celou škálou funkcí.Multifunkční kuchyňský robot PHILCO PHSM 9100 vám pomůže zvítězit i ty nejnáročnější kuchyňské bitvy. Zvládá toho opravdu hodně. Připravit krém, vyšlehat bílek, namlít maso, udělat lahodné smoothie, připravit domácí špagety nebo nastrouhat zeleninu.

  Nic není pro něj problém. Je to opravdový pomocník. Za jeho extrémní sílou a spolehlivým výkonem jsou hned dva dobré důvody. Má totiž zcela unikátní systém 2 motorů. Jedná se o 2 různé typy motoru a každý je pro své vlastnosti využíván k jinému účelu. Proto můžeme mluvit o opravdu efektivní distribuci síly.

  Budete velmi mile překvapení, s jakou lehkostí zvládá i ty opravdu tuhá těsta

  Balónová metla Ušlehám s ní osm vajec nebo dvanáct bílků pro výrobu skvělé šlehačky nebo jemného krému.

  Hnětací hák Uhnětu jakýkoliv druh těžkého těsta pro přípravu chleba, pizzy, těstovin.

  Míchací metla Míchací metla Ideální pro lehká těsta, která opatrně promíchám a ponechám v nich dostatek vzduchu, jako při ručním míchání.

  Nerezová nádoba Důležitou součástí spotřebiče tvoří nerezová nádoba o objemu 5,5 l. Mísa je opatřena madlem a plastovým krytem s otvorem pro přidávání surovin.

  Skleněný mixér K výbavě náleží také skleněný mixér o objemu 1,5 l. Skleněné provedení je odolné proti teplotním šokům a lze v něm mixovat také horké pokrmy nebo led.

  Vaší pravou rukou v kuchyni, která dovede zastat spoustu úkonů, se stane propracovaný kuchyňský robot PHILCO PHSM 9100. Není vybaven jen jedním, ale hned dvěma výkonnými motory s příkonem 1500 W, takže se robot nezalekne ani velmi hutných surovin. O rozložení výkonu mezi oba motory se stará planetová převodovka.

  Intenzita výkonu se dá komfortně korigovat dle potřeby v rozsahu 8 úrovní. V nerezové míse o objemu 5,5 l dokáže robot s pomocí planetárního pohybu precizně promíchat všechny typy těst.

  Určitě přijde vhod, že robot PHILCO PHSM 9100 vsadil na převodní díly z pevného kovu, které jsou odolné a snadno udržovatelné, do které patří např. míchací metla, mlýnek na maso, krouhač na zeleninu či skleněná mixérová hlava o objemu 1,5 l.

  Čím vás mile překvapí tento robot je jeho velmi tichý chod a to i při jeho obrovské síle. Co rozhodně ocení každý na tomto robotu je jeho technická dokonalost.

  Jedná se o celokovové provedení a to i vnitřní konstrukce, která navíc používá velmi spolehlivou planetovou převodovku. Takže si můžete být jistí, že tento robot opravdu vydrží hodně. Celá manipulace s robotem je pak velmi jednoduchá. Výměna jednotlivých příslušenství nezabere ani minutu.

  Díky protiskluzovým nožkám bude veškerá práce bezpečnější a s tepelnou pojistkou budete mít jistotu, že robot nikdy nepřetížíte.

  Dva různé motory Kuchyňský robot Philco je vybaven unikátním systémem 2 motorů různých typů, jenž jsou využívány k jinému účelu. Díky tomu získává spolehlivý výkon a efektivní sílu pro zpracování i tuhých těst.

  Multifunkční kuchyňský robot Philco PHSM 9100 se umí v kuchyni opravdu ohánět. S jeho pomocí připravíte krém, vyšleháte bílek, namelete maso, umixujete lahodné smoothie a zvládne také připravit domácí špagety nebo nastrouhat zeleninu. To vše za pomocí unikátního systému 2 různých motorů.

  Celkový příkon dosahuje 1 500 W. Pomocí ovladače s modrým osvětlením nastavíte až 8 rychlostí. I přes obrovskou sílu robota je milým překvapením velmi tichý chod. Protiskluzové nožky se postarají o bezpečnou práci. Přetížení předejdete s tepelnou pojistkou.

  Robustní konstrukce Oceníte také celokovové provedení nejenom vnější, ale také vnitřní konstrukce. Využívá spolehlivou planetovou převodovku. Jednoduchá je také manipulace se spotřebičem a výměna příslušenství vám nezabere ani minutu.

  Suroviny lze zpracovávat ve velké nádobě o objemu 5,5 litru. Planetární systém míchání, šlehací metla, hnětací hák a plochá metla dokonale promísí všechny ingredience. K dispozici je také 1,5l skleněný mixér.

  TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

  Kuchyňský robot s 1500W motorem a mísou o objemu 5,5 litru. Philco PHSM 9100 disponuje systémem dvou motorů, díky kterým zvládá i tuhá těsta a zároveň si zachovává tichý chod. Součástí balení je bohaté příslušenství, které se snadno vyměňuje

  Objem kovové nádoby: 5,5 l Objem skleněného mixéru: 1,5 l Počet rychlostních stupňů: 8 + ovládání mixéru Počet nástavců struhadla: 3 (jemné, hrubé, plátky) Počet nástavců na těstoviny: 4 Počet mlecích disků: 3 Materiál: kov Příkon: 1 500 W Barva: Broušený hliník Délka přívodního kabelu: 105 cm Rozměry: 495 x 270 x 552 mm Hmotnost: 11,4 kg Regulace rychlosti / Počet rychlostí / 8Délka přípojovacího kabelu1.05 m / Planetární systém míchání / Ovládání pomocí knoflíku / Hnětení ano / Mlýnek na maso ano / Šlehání ano / Mixování ano / Strouhání anoVelká škála příslušenství 8 v1Unikátní systém 2 různých motorůCelokovová konstrukce včetně převodů (robustní konstrukce)Planetární míchání pro dokonalé promísení ingrediencíNerezová nádoba s madlem o objemu 5,5 l8 rychlostí + ovládání mixéruModré osvětlení kolem ovladače rychlostiOdklopné ramenoNožky s přísavkamiKovová platforma držení mísyPříslušenství: Šlehací metla Plochá metla Hnětací hák Mlýnek na maso (s nástavci pro plnění klobás a párků a nástavce na těstoviny) Skleněný mixér 1,5 l Struhadlo (3 nástavce)

  K robotu nemám bohužel záruční list. Robot je nový, nepoužitý, z výstavy z markertu. Originální balení. Drobné povrchové škrábanečky. Garantuji plnou funkčnost.

  Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

  Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

  Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

  V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

  Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.