search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6357GG - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* (7017615807)

*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6357GG - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6357GG - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6357GG - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6357GG - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6357GG - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6357GG - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6357GG - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6357GG - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6357GG - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
1 z 8
Aktuální cena
1 748 Kč
Končí pondělí 26. 9. 2022, 19:30:00
Aukce má plovoucí konec
Kolik přihodit?
53 sleduje
16 přihazuje
Doprava
Kurýrní služba 130 Kč
Kurýrní služba s dobírkou 210 Kč
Osobní převzetí
Kladno
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Prodejce
account_circlecamera_alt

Uživatel má plně ověřený účet

  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování

Nabízím

ŠPIČKOVÝ MULTIFUNKČNÍ KUCHYŇSKÝ ROBOT SENCOR STM 6357GG KITCHEN CHAMPION

***designový multifunkční 1.000W robot za naprosto super cenu***

KVALITNÍ ROBOT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

SENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

ROBOT JE NOVÝ, Z VÝSTAVA Z MARKETU, VŠE OK, VŠE 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

Jestli vám v kuchyni doposud něco scházelo, pak je to tento kuchyňský robot, který Vás nadchne celou škálou funkcí. Například mixér, díky kterému si připravíte zdravé smoothie či lahodnou pomazánku. Všechny komponenty tohoto kuchyňského robota jsou z těch nejkvalitnějších materiálů jako je nerezová ocel nebo tritan a neobejde se ani bez LED osvětlení nebo planetárního systému hnětení.

Pokud milujete pečení, stane se ještě jednodušším. Takový výběr hnětacích metel a háků totiž zvládne jakékoliv těsto. Dokonce si poradí i s mletím masa a plněním klobásek. Při pečení cukroví pak použijte nástavec s tvořítkem a zjednodušte si tvarování. To vše díky jednomu šikovnému přístroji.

Jsem kuchyňský robot od Sencoru s motorem o síle 1000 W Se silným motorem umím udržovat nastavené otáčky i při nejvyšší rychlosti. Jelikož jsem kuchyňský robot, disponuji řadou funkcí, které si rychle oblíbíte. Navíc vás potěším devíti krásnými barvami, s nimiž dokonale zapadnu do každého interiéru.

Co je Planetární systém hnětení, míchání a šlehání? Tento systém mi zaručuje perfektně odvedenou práci! Hlavicí rotuji oběma směry zároveň pro bezezbytkové promíchání obsahu mísy bez hrudek, v kvalitní nerezové míse s objemem 4,5 l.

Sencor nabízí přesně to, co od kuchyňského robota očekáváte - extrémně výkonný 1.000 wattový motor, robustní celokovové tělo s kovovými převody i variabilní regulaci otáček s pozvolným startem a sedmi rychlostními stupni.

Planetární systém hnětení, míchání a šlehání zaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy a umožňuje zpracování 100 % obsahu mísy pomocí tří nástavců na hnětení, šlehání a lehká těsta.Příjemným překvapením je masomlýnek na hrubé i jemné mletí, nástavec na přípravu klobás a tvořítko na cukroví.

Balónová metla Ušlehám s ní osm vajec nebo dvanáct bílků pro výrobu skvělé šlehačky nebo jemného krému.

Hnětací hák Uhnětu jakýkoliv druh těžkého těsta pro přípravu chleba, pizzy, těstovin.

Míchací metla Míchací metla Ideální pro lehká těsta, která opatrně promíchám a ponechám v nich dostatek vzduchu, jako při ručním míchání.

Speciální flexi hnětací metla Uhnětu těsta jemné konzistence pro výrobu perfektních rolád, lahodných polev nebo pro dokonalý dort.

Mám tři výstupové konstrukce Výstupové konstrukce mi pomáhají uchytit všechny vyměnitelné nástavce velice snadno a rychle, díky důmyslnému bajonetovému systému. Právě s nimi mohu být skvělým společníkem a vykonávat jakoukoliv potřebnou funkci v kuchyni.

Hnětu, stírám, tvaruji, šlehám, míchám, melu a mixuji teplé či studené. S těmito všemi funkcemi nahradím několik kuchyňských přístrojů. Splním tak mnohá očekávání, zaberu jen jedno místo a k tomu jsem ozdobou každé kuchyně. Už nemusíte řešit prostor kam mě uklidíte, můžete mě mít přímo na kuchyňské lince.

Funkce Sencor Smart Power & Energy Tato skvělá funkce mi dodává optimální otáčky s pozvolným startem, které mohu individuálně nastavovat podle toho, co zrovna připravuji.

Můžu si nastavit až sedm rychlostních stupňů, díky nimž bez problému zvládnu i ta nejhustější těsta. S pulzním režimem dosáhnu nejvyšší rychlosti za velmi krátký čas, a to pro rychlé a efektivní mixování nebo drcení těžkých ingrediencí, jako je třeba led nebo ořechy.

Posvítím si na všechny suroviny Mám hned dvě chytré funkce, kterými uživateli usnadním celý proces přípravy, a tudíž ušetřím i jistý čas. Pod regulátorem rychlosti je umístěn LED displej, na něm zobrazuji čas, který začnu odpočítávat po mém spuštění, abyste vždy věděli, jak dlouho jsem v chodu. V případě, že děláte různá těsta, která mají určenou dobu šlehání, využijte funkci časovače, abyste nemuseli složitě hledat kuchyňský budík. U multifunkční hlavice mám LED osvětlení, které spustím pokaždé, když míchám, hnětu anebo šlehám, a to pro skvělou viditelnost v každém kroku.

Funkce Sencor Smart Power & Energy pro optimální otáčky S touto funkcí se skvěle doplňujeme! Pokud bych neměl ty nejlepší otáčky s pozvolným startem, nedokázal bych odvést špičkovou práci. Otáčky individuálně upravuji podle připravovaných ingrediencí v sedmi rychlostních stupních, s nimiž zvládnu vypracovat i ta nejhustější těsta nebo namlít maso. Pulzní spínač mi dodává maximální rychlost, které dosáhnu za zlomek času, abych pracoval efektivně, rychle a mohl rozmixovat i led.

PŘÍSLUŠENSTVÍ Odnímatelná mísa a příslušenství pro snadné mytí i v myčcearetační pojistka v horní poloze výkyvného ramenešlehání až 8 vaječných bílků /1,5 l skleněný mixer, masomlýnek na hrubé a jemné mletí /3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta / hnětací hák / míchací metla ve tvaru písmene A / šlehací balónová metla / speciální FLEXI hnětací metla vhodná pro jemná těsta / / nástavec na přípravu klobás ve 2 šířkáchtvořítko na cukroví / robustní celokovové tělo s kovovými převody výkon: 1 000W motor / 4,5 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí / hmotnost: 9,6kg / napětí a frekvence: 220 – 240 V, 50/60 Hz

Dokážu mixovat Vysoký výkon mi umožňuje umixovat až 1,5 l nejrůznějších druhů polévek, kaší, přesnídávek, smoothies, koktejlů nebo i ledových tříští. Pro nejefektivnější výsledky je nádoba vyrobena z kvalitního tritanu, extrémně odolného a kvalitního plastu, který neobsahuje BPA škodlivé látky a s titanovou nožovou jednotkou, zachovám v ovocných, zeleninových koktejlech hodnotné živiny.

Je libo čerstvě umleté maso? Jsem vybaven hned dvěma nástavci pro hrubé a jemné mletí. S mlýnkem zvládnu umlít masa na karbanátky, hamburgery i maso na boloňskou omáčku.

Voňavé domácí klobásky bych si dal Zjednodušuji celý proces přípravy domácích klobás. Pomocí mlýnku namelu potřebné maso a díky universálnímu nástavci jednoduše vyrobím skvělou domácí klobásu. Už teď se mi sbíhají sliny.

Vyrábím cukroví Příprava vánočního cukroví je rázem mnohem jednodušší. Jako dokonalý kuchyňský robot, zpracuji kvalitní těsto a pomocí tvořítka, vytvaruji hned čtyři druhy voňavého cukroví. S touto funkcí šetřím čas i energii.

Dbám na bezpečnost Aretační pojistka mi nedovolí, abych se samovolně spustil ve vyklopené pozici a protiskluzové nožky mi dodávají super stabilitu i při vysokém zatížení. V neposlední řadě mi nesmí chybět pojistka proti přehřátí.

Mám také dvě užitečná víka. První, průhledné s otvorem pro přidání surovin a druhé, které je určeno k uzavření mísy a uchování v chladničce.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

MÉ HLAVNÍ PŘEDNOSTI Extrémně výkonný 1 000W motor. Robustní celokovové tělo s kovovými převody LED display s indikací času chodu kuchyňského robota a funkcí odpočtu času FUNKCE A VLASTNOSTI Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou Robustní celokovové tělo s kovovými převody Vyroben v devíti designových metalických barvách 3 výstupové konstrukce Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu Sencor Smart Power & Energy – pro optimální otáčky

PLANETÁRNÍ SYSTÉM HNĚTENÍ, MÍCHÁNÍ A ŠLEHÁNÍ zaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky umožňuje zpracování 100% obsahu mísy garantuje dokonalé promíchání ingrediencí Variabilní regulace otáček s pozvolným startem a sedmi rychlostními stupni Funkce pulse LED display s indikací času chodu kuchyňského robota a funkcí odpočtu času LED osvětlení mixovací nádoby 3 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí 4,5 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí a držadlem 1,5 l mixer z BPA FREE TRITANU Transparentní víko mísy s plnícím otvorem pro snadné přidávání ingrediencí v průběhu mixování Plastové skladovací víko nerezové nádoby Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene Masomlýnek na hrubé a jemné mletí 3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta Speciální FLEXI hnětací metla vhodná pro jemná těsta Nástavec na přípravu klobás / Tvořítko na cukroví Šlehání až 8 vaječných bílků Disponuje skvělou stabilitou díky protiskluzovým nožkám

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Kuchyňský robot s výkonným 1000W motorem

Robustní celokovové tělo s kovovými převody 3 výstupová konstrukce

LED displej s indikací času chodu a funkcí odpočtu času

Variabilní regulace otáček s pozvolným startem

8 rychlostních stupňů + funkce Pulse LED osvětlení mixovací nádoby

Planetární systém hnětení, míchání a šlehání

Bajonetový systém uchycení nástavců – rychlé sestavení i výměna

Odnímatelná mísa a příslušenství je vhodné pro mytí v myčce nádobí

Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene

4,5 l nerezová nádoba s rukojetí

1,5 l mixér vyrobený z kvalitního skla / Masomlýnek na hrubé a jemné mletí

Hnětací hák Míchací metla ve tvaru A Šlehací balónová metla FLEXI hnětací metla

Nástavec na přípravu klobás

Tvořítko na cukroví Transparentní víko mísy s plnícím otvorem

Plastové skladovací víko nerezové nádoby

K robotu nemám bohužel záruční list. Robot je nový, nepoužitý v originálním balení, z výstavy z marketu. Garantuji plnou funkčnost.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím ŠPIČKOVÝ MULTIFUNKČNÍ KUCHYŇSKÝ ROBOT SENCOR STM 6357GG KITCHEN CHAMPION ***designový multifunkční 1.000W robot za naprosto super cenu*** KVALITNÍ ROBOT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM SENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA ROBOT JE NOVÝ, Z VÝSTAVA Z MARKETU, VŠE OK, VŠE 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE : Jestli vám v kuchyni doposud něco scházelo, pak je to tento kuchyňský robot, který Vás nadchnecelou škálou funkcí. Například mixér, díky kterému si připravíte zdravé smoothie či lahodnou pomazánku. Všechny komponenty tohoto kuchyňského robota jsou z těch nejkvalitnějších materiálů jako je nerezová ocel nebo tritan a neobejde se ani bez LED osvětlení nebo planetárního systému hnětení. Pokud milujete pečení, stane se ještě jednodušším. Takový výběr hnětacích metel a háků totiž zvládne jakékoliv těsto. Dokonce si poradí i s mletím masa a plněním klobásek. Při pečení cukroví pak použijte nástavec s tvořítkem a zjednodušte si tvarování. To vše díky jednomu šikovnému přístroji. Jsem kuchyňský robot od Sencoru s motorem o síle 1000 WSe silným motorem umím udržovat nastavené otáčky i při nejvyšší rychlosti. Jelikož jsem kuchyňský robot, disponuji řadou funkcí, které si rychle oblíbíte. Navíc vás potěším devíti krásnými barvami, s nimiž dokonale zapadnu do každého interiéru. Co je Planetární systém hnětení, míchání a šlehání?Tento systém mi zaručuje perfektně odvedenou práci! Hlavicí rotuji oběma směry zároveň pro bezezbytkové promíchání obsahu mísy bez hrudek, v kvalitní nerezové míse s objemem 4,5 l. Sencor nabízí přesně to, co od kuchyňského robota očekáváte- extrémně výkonný 1.000 wattový motor, robustní celokovové tělo s kovovými převody i variabilní regulaci otáček s pozvolným startem a sedmi rychlostními stupni. Planetární systém hnětení, míchání a šlehání zaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy a umožňuje zpracování 100 % obsahu mísypomocí tří nástavců na hnětení, šlehání a lehká těsta.Příjemným překvapením je masomlýnek na hrubé i jemné mletí, nástavec na přípravu klobás a tvořítko na cukroví. Balónová metlaUšlehám s ní osm vajec nebo dvanáct bílků pro výrobu skvělé šlehačky nebo jemného krému. Hnětací hákUhnětu jakýkoliv druh těžkého těsta pro přípravu chleba, pizzy, těstovin. Míchací metlaMíchací metla Ideální pro lehká těsta, která opatrně promíchám a ponechám v nich dostatek vzduchu, jako při ručním míchání. Speciální flexi hnětací metlaUhnětu těsta jemné konzistence pro výrobu perfektních rolád, lahodných polev nebo pro dokonalý dort. Mám tři výstupové konstrukceVýstupové konstrukce mi pomáhají uchytit všechny vyměnitelné nástavce velice snadno a rychle, díky důmyslnému bajonetovému systému. Právě s nimi mohu být skvělým společníkem a vykonávat jakoukoliv potřebnou funkci v kuchyni. Hnětu, stírám, tvaruji, šlehám, míchám, melu a mixuji teplé či studené. S těmito všemi funkcemi nahradím několik kuchyňských přístrojů. Splním tak mnohá očekávání, zaberu jen jedno místo a k tomu jsem ozdobou každé kuchyně. Už nemusíte řešit prostor kam mě uklidíte, můžete mě mít přímo na kuchyňské lince. Funkce Sencor Smart Power & EnergyTato skvělá funkce mi dodává optimální otáčky s pozvolným startem, které mohu individuálně nastavovat podle toho, co zrovna připravuji. Můžu si nastavit až sedm rychlostních stupňů,díky nimž bez problému zvládnu i ta nejhustější těsta. S pulzním režimem dosáhnu nejvyšší rychlosti za velmi krátký čas, a to pro rychlé a efektivní mixování nebo drcení těžkých ingrediencí, jako je třeba led nebo ořechy. Posvítím si na všechny surovinyMám hned dvě chytré funkce, kterými uživateli usnadním celý proces přípravy, a tudíž ušetřím i jistý čas. Pod regulátorem rychlosti je umístěn LED displej, na něm zobrazuji čas, který začnu odpočítávat po mém spuštění, abyste vždy věděli, jak dlouho jsem v chodu. V případě, že děláte různá těsta, která mají určenou dobu šlehání, využijte funkci časovače, abyste nemuseli složitě hledat kuchyňský budík. U multifunkční hlavice mám LED osvětlení, které spustím pokaždé, když míchám, hnětu anebo šlehám, a to pro skvělou viditelnost v každém kroku. Funkce Sencor Smart Power & Energy pro optimální otáčkyS touto funkcí se skvěle doplňujeme! Pokud bych neměl ty nejlepší otáčky s pozvolným startem, nedokázal bych odvést špičkovou práci. Otáčky individuálně upravuji podle připravovaných ingrediencí v sedmi rychlostních stupních, s nimiž zvládnu vypracovat i ta nejhustější těsta nebo namlít maso. Pulzní spínač mi dodává maximální rychlost, které dosáhnu za zlomek času, abych pracoval efektivně, rychle a mohl rozmixovat i led. PŘÍSLUŠENSTVÍOdnímatelná mísa a příslušenstvípro snadné mytí i v myčcearetační pojistka v horní poloze výkyvného ramenešlehání až 8 vaječných bílků /1,5 l skleněný mixer,masomlýnek na hrubé a jemné mletí /3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta / hnětací hák/ míchací metla ve tvaru písmene A / šlehací balónová metla / speciální FLEXIhnětací metla vhodná pro jemná těsta / / nástavec na přípravu klobásve 2 šířkáchtvořítko na cukroví / robustní celokovové tělo s kovovými převodyvýkon: 1 000W motor / 4,5 l nerezová nádobas měrnou stupnicí / hmotnost: 9,6kg / napětí a frekvence: 220 – 240 V, 50/60 Hz Dokážu mixovatVysoký výkon mi umožňuje umixovat až 1,5 l nejrůznějších druhů polévek, kaší, přesnídávek, smoothies, koktejlů nebo i ledových tříští. Pro nejefektivnější výsledky je nádoba vyrobena z kvalitního tritanu, extrémně odolného a kvalitního plastu, který neobsahuje BPA škodlivé látky a s titanovou nožovou jednotkou, zachovám v ovocných, zeleninových koktejlech hodnotné živiny. Je libo čerstvě umleté maso?Jsem vybaven hned dvěma nástavci pro hrubé a jemné mletí. S mlýnkem zvládnu umlít masa na karbanátky, hamburgery i maso na boloňskou omáčku. Voňavé domácí klobásky bych si dalZjednodušuji celý proces přípravy domácích klobás. Pomocí mlýnku namelu potřebné maso a díky universálnímu nástavci jednoduše vyrobím skvělou domácí klobásu. Už teď se mi sbíhají sliny. Vyrábím cukrovíPříprava vánočního cukroví je rázem mnohem jednodušší. Jako dokonalý kuchyňský robot, zpracuji kvalitní těsto a pomocí tvořítka, vytvaruji hned čtyři druhy voňavého cukroví. S touto funkcí šetřím čas i energii. Dbám na bezpečnostAretační pojistka mi nedovolí, abych se samovolně spustil ve vyklopené pozici a protiskluzové nožky mi dodávají super stabilitu i při vysokém zatížení. V neposlední řadě mi nesmí chybět pojistka proti přehřátí. Mám také dvě užitečná víka.První, průhledné s otvorem pro přidání surovin a druhé, které je určeno k uzavření mísy a uchování v chladničce. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI MÉ HLAVNÍ PŘEDNOSTIExtrémně výkonný 1 000W motor. Robustní celokovové tělo s kovovými převody LED display s indikací času chodu kuchyňského robota a funkcí odpočtu času FUNKCE A VLASTNOSTI Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou Robustní celokovové tělo s kovovými převody Vyroben v devíti designových metalických barvách 3 výstupové konstrukce Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu Sencor Smart Power & Energy – pro optimální otáčky PLANETÁRNÍ SYSTÉM HNĚTENÍ, MÍCHÁNÍ A ŠLEHÁNÍzaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky umožňuje zpracování 100% obsahu mísy garantuje dokonalé promíchání ingrediencí Variabilní regulace otáček s pozvolným startem a sedmi rychlostními stupni Funkce pulse LED display s indikací času chodu kuchyňského robota a funkcí odpočtu času LED osvětlení mixovací nádoby 3 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí 4,5 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí a držadlem 1,5 l mixer z BPA FREE TRITANU Transparentní víko mísy s plnícím otvorem pro snadné přidávání ingrediencí v průběhu mixování Plastové skladovací víko nerezové nádoby Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene Masomlýnek na hrubé a jemné mletí 3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta Speciální FLEXI hnětací metla vhodná pro jemná těsta Nástavec na přípravu klobás / Tvořítko na cukroví Šlehání až 8 vaječných bílků Disponuje skvělou stabilitou díky protiskluzovým nožkám TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE Kuchyňský robot s výkonným 1000W motorem Robustní celokovové tělo s kovovými převody 3 výstupová konstrukce LED displej s indikací času chodu a funkcí odpočtu času Variabilní regulace otáček s pozvolným startem 8 rychlostních stupňů + funkce Pulse LED osvětlení mixovací nádoby Planetární systém hnětení, míchání a šlehání Bajonetový systém uchycení nástavců – rychlé sestavení i výměna Odnímatelná mísa a příslušenství je vhodné pro mytí v myčce nádobí Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene 4,5 l nerezová nádoba s rukojetí 1,5 l mixér vyrobený z kvalitního skla / Masomlýnek na hrubé a jemné mletí Hnětací hák Míchací metla ve tvaru A Šlehací balónová metla FLEXI hnětací metla Nástavec na přípravu klobás Tvořítko na cukroví Transparentní víko mísy s plnícím otvorem Plastové skladovací víko nerezové nádoby K robotu nemám bohužel záruční list. Robot je nový, nepoužitý v originálním balení, z výstavy z marketu. Garantuji plnou funkčnost. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování. Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7017615807Zobrazení: 249
Popis předmětu

Nabízím

ŠPIČKOVÝ MULTIFUNKČNÍ KUCHYŇSKÝ ROBOT SENCOR STM 6357GG KITCHEN CHAMPION

***designový multifunkční 1.000W robot za naprosto super cenu***

KVALITNÍ ROBOT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

SENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

ROBOT JE NOVÝ, Z VÝSTAVA Z MARKETU, VŠE OK, VŠE 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

Jestli vám v kuchyni doposud něco scházelo, pak je to tento kuchyňský robot, který Vás nadchne celou škálou funkcí. Například mixér, díky kterému si připravíte zdravé smoothie či lahodnou pomazánku. Všechny komponenty tohoto kuchyňského robota jsou z těch nejkvalitnějších materiálů jako je nerezová ocel nebo tritan a neobejde se ani bez LED osvětlení nebo planetárního systému hnětení.

Pokud milujete pečení, stane se ještě jednodušším. Takový výběr hnětacích metel a háků totiž zvládne jakékoliv těsto. Dokonce si poradí i s mletím masa a plněním klobásek. Při pečení cukroví pak použijte nástavec s tvořítkem a zjednodušte si tvarování. To vše díky jednomu šikovnému přístroji.

Jsem kuchyňský robot od Sencoru s motorem o síle 1000 W Se silným motorem umím udržovat nastavené otáčky i při nejvyšší rychlosti. Jelikož jsem kuchyňský robot, disponuji řadou funkcí, které si rychle oblíbíte. Navíc vás potěším devíti krásnými barvami, s nimiž dokonale zapadnu do každého interiéru.

Co je Planetární systém hnětení, míchání a šlehání? Tento systém mi zaručuje perfektně odvedenou práci! Hlavicí rotuji oběma směry zároveň pro bezezbytkové promíchání obsahu mísy bez hrudek, v kvalitní nerezové míse s objemem 4,5 l.

Sencor nabízí přesně to, co od kuchyňského robota očekáváte - extrémně výkonný 1.000 wattový motor, robustní celokovové tělo s kovovými převody i variabilní regulaci otáček s pozvolným startem a sedmi rychlostními stupni.

Planetární systém hnětení, míchání a šlehání zaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy a umožňuje zpracování 100 % obsahu mísy pomocí tří nástavců na hnětení, šlehání a lehká těsta.Příjemným překvapením je masomlýnek na hrubé i jemné mletí, nástavec na přípravu klobás a tvořítko na cukroví.

Balónová metla Ušlehám s ní osm vajec nebo dvanáct bílků pro výrobu skvělé šlehačky nebo jemného krému.

Hnětací hák Uhnětu jakýkoliv druh těžkého těsta pro přípravu chleba, pizzy, těstovin.

Míchací metla Míchací metla Ideální pro lehká těsta, která opatrně promíchám a ponechám v nich dostatek vzduchu, jako při ručním míchání.

Speciální flexi hnětací metla Uhnětu těsta jemné konzistence pro výrobu perfektních rolád, lahodných polev nebo pro dokonalý dort.

Mám tři výstupové konstrukce Výstupové konstrukce mi pomáhají uchytit všechny vyměnitelné nástavce velice snadno a rychle, díky důmyslnému bajonetovému systému. Právě s nimi mohu být skvělým společníkem a vykonávat jakoukoliv potřebnou funkci v kuchyni.

Hnětu, stírám, tvaruji, šlehám, míchám, melu a mixuji teplé či studené. S těmito všemi funkcemi nahradím několik kuchyňských přístrojů. Splním tak mnohá očekávání, zaberu jen jedno místo a k tomu jsem ozdobou každé kuchyně. Už nemusíte řešit prostor kam mě uklidíte, můžete mě mít přímo na kuchyňské lince.

Funkce Sencor Smart Power & Energy Tato skvělá funkce mi dodává optimální otáčky s pozvolným startem, které mohu individuálně nastavovat podle toho, co zrovna připravuji.

Můžu si nastavit až sedm rychlostních stupňů, díky nimž bez problému zvládnu i ta nejhustější těsta. S pulzním režimem dosáhnu nejvyšší rychlosti za velmi krátký čas, a to pro rychlé a efektivní mixování nebo drcení těžkých ingrediencí, jako je třeba led nebo ořechy.

Posvítím si na všechny suroviny Mám hned dvě chytré funkce, kterými uživateli usnadním celý proces přípravy, a tudíž ušetřím i jistý čas. Pod regulátorem rychlosti je umístěn LED displej, na něm zobrazuji čas, který začnu odpočítávat po mém spuštění, abyste vždy věděli, jak dlouho jsem v chodu. V případě, že děláte různá těsta, která mají určenou dobu šlehání, využijte funkci časovače, abyste nemuseli složitě hledat kuchyňský budík. U multifunkční hlavice mám LED osvětlení, které spustím pokaždé, když míchám, hnětu anebo šlehám, a to pro skvělou viditelnost v každém kroku.

Funkce Sencor Smart Power & Energy pro optimální otáčky S touto funkcí se skvěle doplňujeme! Pokud bych neměl ty nejlepší otáčky s pozvolným startem, nedokázal bych odvést špičkovou práci. Otáčky individuálně upravuji podle připravovaných ingrediencí v sedmi rychlostních stupních, s nimiž zvládnu vypracovat i ta nejhustější těsta nebo namlít maso. Pulzní spínač mi dodává maximální rychlost, které dosáhnu za zlomek času, abych pracoval efektivně, rychle a mohl rozmixovat i led.

PŘÍSLUŠENSTVÍ Odnímatelná mísa a příslušenství pro snadné mytí i v myčcearetační pojistka v horní poloze výkyvného ramenešlehání až 8 vaječných bílků /1,5 l skleněný mixer, masomlýnek na hrubé a jemné mletí /3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta / hnětací hák / míchací metla ve tvaru písmene A / šlehací balónová metla / speciální FLEXI hnětací metla vhodná pro jemná těsta / / nástavec na přípravu klobás ve 2 šířkáchtvořítko na cukroví / robustní celokovové tělo s kovovými převody výkon: 1 000W motor / 4,5 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí / hmotnost: 9,6kg / napětí a frekvence: 220 – 240 V, 50/60 Hz

Dokážu mixovat Vysoký výkon mi umožňuje umixovat až 1,5 l nejrůznějších druhů polévek, kaší, přesnídávek, smoothies, koktejlů nebo i ledových tříští. Pro nejefektivnější výsledky je nádoba vyrobena z kvalitního tritanu, extrémně odolného a kvalitního plastu, který neobsahuje BPA škodlivé látky a s titanovou nožovou jednotkou, zachovám v ovocných, zeleninových koktejlech hodnotné živiny.

Je libo čerstvě umleté maso? Jsem vybaven hned dvěma nástavci pro hrubé a jemné mletí. S mlýnkem zvládnu umlít masa na karbanátky, hamburgery i maso na boloňskou omáčku.

Voňavé domácí klobásky bych si dal Zjednodušuji celý proces přípravy domácích klobás. Pomocí mlýnku namelu potřebné maso a díky universálnímu nástavci jednoduše vyrobím skvělou domácí klobásu. Už teď se mi sbíhají sliny.

Vyrábím cukroví Příprava vánočního cukroví je rázem mnohem jednodušší. Jako dokonalý kuchyňský robot, zpracuji kvalitní těsto a pomocí tvořítka, vytvaruji hned čtyři druhy voňavého cukroví. S touto funkcí šetřím čas i energii.

Dbám na bezpečnost Aretační pojistka mi nedovolí, abych se samovolně spustil ve vyklopené pozici a protiskluzové nožky mi dodávají super stabilitu i při vysokém zatížení. V neposlední řadě mi nesmí chybět pojistka proti přehřátí.

Mám také dvě užitečná víka. První, průhledné s otvorem pro přidání surovin a druhé, které je určeno k uzavření mísy a uchování v chladničce.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

MÉ HLAVNÍ PŘEDNOSTI Extrémně výkonný 1 000W motor. Robustní celokovové tělo s kovovými převody LED display s indikací času chodu kuchyňského robota a funkcí odpočtu času FUNKCE A VLASTNOSTI Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou Robustní celokovové tělo s kovovými převody Vyroben v devíti designových metalických barvách 3 výstupové konstrukce Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu Sencor Smart Power & Energy – pro optimální otáčky

PLANETÁRNÍ SYSTÉM HNĚTENÍ, MÍCHÁNÍ A ŠLEHÁNÍ zaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky umožňuje zpracování 100% obsahu mísy garantuje dokonalé promíchání ingrediencí Variabilní regulace otáček s pozvolným startem a sedmi rychlostními stupni Funkce pulse LED display s indikací času chodu kuchyňského robota a funkcí odpočtu času LED osvětlení mixovací nádoby 3 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí 4,5 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí a držadlem 1,5 l mixer z BPA FREE TRITANU Transparentní víko mísy s plnícím otvorem pro snadné přidávání ingrediencí v průběhu mixování Plastové skladovací víko nerezové nádoby Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene Masomlýnek na hrubé a jemné mletí 3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta Speciální FLEXI hnětací metla vhodná pro jemná těsta Nástavec na přípravu klobás / Tvořítko na cukroví Šlehání až 8 vaječných bílků Disponuje skvělou stabilitou díky protiskluzovým nožkám

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Kuchyňský robot s výkonným 1000W motorem

Robustní celokovové tělo s kovovými převody 3 výstupová konstrukce

LED displej s indikací času chodu a funkcí odpočtu času

Variabilní regulace otáček s pozvolným startem

8 rychlostních stupňů + funkce Pulse LED osvětlení mixovací nádoby

Planetární systém hnětení, míchání a šlehání

Bajonetový systém uchycení nástavců – rychlé sestavení i výměna

Odnímatelná mísa a příslušenství je vhodné pro mytí v myčce nádobí

Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene

4,5 l nerezová nádoba s rukojetí

1,5 l mixér vyrobený z kvalitního skla / Masomlýnek na hrubé a jemné mletí

Hnětací hák Míchací metla ve tvaru A Šlehací balónová metla FLEXI hnětací metla

Nástavec na přípravu klobás

Tvořítko na cukroví Transparentní víko mísy s plnícím otvorem

Plastové skladovací víko nerezové nádoby

K robotu nemám bohužel záruční list. Robot je nový, nepoužitý v originálním balení, z výstavy z marketu. Garantuji plnou funkčnost.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím ŠPIČKOVÝ MULTIFUNKČNÍ KUCHYŇSKÝ ROBOT SENCOR STM 6357GG KITCHEN CHAMPION ***designový multifunkční 1.000W robot za naprosto super cenu*** KVALITNÍ ROBOT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM SENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA ROBOT JE NOVÝ, Z VÝSTAVA Z MARKETU, VŠE OK, VŠE 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE : Jestli vám v kuchyni doposud něco scházelo, pak je to tento kuchyňský robot, který Vás nadchnecelou škálou funkcí. Například mixér, díky kterému si připravíte zdravé smoothie či lahodnou pomazánku. Všechny komponenty tohoto kuchyňského robota jsou z těch nejkvalitnějších materiálů jako je nerezová ocel nebo tritan a neobejde se ani bez LED osvětlení nebo planetárního systému hnětení. Pokud milujete pečení, stane se ještě jednodušším. Takový výběr hnětacích metel a háků totiž zvládne jakékoliv těsto. Dokonce si poradí i s mletím masa a plněním klobásek. Při pečení cukroví pak použijte nástavec s tvořítkem a zjednodušte si tvarování. To vše díky jednomu šikovnému přístroji. Jsem kuchyňský robot od Sencoru s motorem o síle 1000 WSe silným motorem umím udržovat nastavené otáčky i při nejvyšší rychlosti. Jelikož jsem kuchyňský robot, disponuji řadou funkcí, které si rychle oblíbíte. Navíc vás potěším devíti krásnými barvami, s nimiž dokonale zapadnu do každého interiéru. Co je Planetární systém hnětení, míchání a šlehání?Tento systém mi zaručuje perfektně odvedenou práci! Hlavicí rotuji oběma směry zároveň pro bezezbytkové promíchání obsahu mísy bez hrudek, v kvalitní nerezové míse s objemem 4,5 l. Sencor nabízí přesně to, co od kuchyňského robota očekáváte- extrémně výkonný 1.000 wattový motor, robustní celokovové tělo s kovovými převody i variabilní regulaci otáček s pozvolným startem a sedmi rychlostními stupni. Planetární systém hnětení, míchání a šlehání zaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy a umožňuje zpracování 100 % obsahu mísypomocí tří nástavců na hnětení, šlehání a lehká těsta.Příjemným překvapením je masomlýnek na hrubé i jemné mletí, nástavec na přípravu klobás a tvořítko na cukroví. Balónová metlaUšlehám s ní osm vajec nebo dvanáct bílků pro výrobu skvělé šlehačky nebo jemného krému. Hnětací hákUhnětu jakýkoliv druh těžkého těsta pro přípravu chleba, pizzy, těstovin. Míchací metlaMíchací metla Ideální pro lehká těsta, která opatrně promíchám a ponechám v nich dostatek vzduchu, jako při ručním míchání. Speciální flexi hnětací metlaUhnětu těsta jemné konzistence pro výrobu perfektních rolád, lahodných polev nebo pro dokonalý dort. Mám tři výstupové konstrukceVýstupové konstrukce mi pomáhají uchytit všechny vyměnitelné nástavce velice snadno a rychle, díky důmyslnému bajonetovému systému. Právě s nimi mohu být skvělým společníkem a vykonávat jakoukoliv potřebnou funkci v kuchyni. Hnětu, stírám, tvaruji, šlehám, míchám, melu a mixuji teplé či studené. S těmito všemi funkcemi nahradím několik kuchyňských přístrojů. Splním tak mnohá očekávání, zaberu jen jedno místo a k tomu jsem ozdobou každé kuchyně. Už nemusíte řešit prostor kam mě uklidíte, můžete mě mít přímo na kuchyňské lince. Funkce Sencor Smart Power & EnergyTato skvělá funkce mi dodává optimální otáčky s pozvolným startem, které mohu individuálně nastavovat podle toho, co zrovna připravuji. Můžu si nastavit až sedm rychlostních stupňů,díky nimž bez problému zvládnu i ta nejhustější těsta. S pulzním režimem dosáhnu nejvyšší rychlosti za velmi krátký čas, a to pro rychlé a efektivní mixování nebo drcení těžkých ingrediencí, jako je třeba led nebo ořechy. Posvítím si na všechny surovinyMám hned dvě chytré funkce, kterými uživateli usnadním celý proces přípravy, a tudíž ušetřím i jistý čas. Pod regulátorem rychlosti je umístěn LED displej, na něm zobrazuji čas, který začnu odpočítávat po mém spuštění, abyste vždy věděli, jak dlouho jsem v chodu. V případě, že děláte různá těsta, která mají určenou dobu šlehání, využijte funkci časovače, abyste nemuseli složitě hledat kuchyňský budík. U multifunkční hlavice mám LED osvětlení, které spustím pokaždé, když míchám, hnětu anebo šlehám, a to pro skvělou viditelnost v každém kroku. Funkce Sencor Smart Power & Energy pro optimální otáčkyS touto funkcí se skvěle doplňujeme! Pokud bych neměl ty nejlepší otáčky s pozvolným startem, nedokázal bych odvést špičkovou práci. Otáčky individuálně upravuji podle připravovaných ingrediencí v sedmi rychlostních stupních, s nimiž zvládnu vypracovat i ta nejhustější těsta nebo namlít maso. Pulzní spínač mi dodává maximální rychlost, které dosáhnu za zlomek času, abych pracoval efektivně, rychle a mohl rozmixovat i led. PŘÍSLUŠENSTVÍOdnímatelná mísa a příslušenstvípro snadné mytí i v myčcearetační pojistka v horní poloze výkyvného ramenešlehání až 8 vaječných bílků /1,5 l skleněný mixer,masomlýnek na hrubé a jemné mletí /3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta / hnětací hák/ míchací metla ve tvaru písmene A / šlehací balónová metla / speciální FLEXIhnětací metla vhodná pro jemná těsta / / nástavec na přípravu klobásve 2 šířkáchtvořítko na cukroví / robustní celokovové tělo s kovovými převodyvýkon: 1 000W motor / 4,5 l nerezová nádobas měrnou stupnicí / hmotnost: 9,6kg / napětí a frekvence: 220 – 240 V, 50/60 Hz Dokážu mixovatVysoký výkon mi umožňuje umixovat až 1,5 l nejrůznějších druhů polévek, kaší, přesnídávek, smoothies, koktejlů nebo i ledových tříští. Pro nejefektivnější výsledky je nádoba vyrobena z kvalitního tritanu, extrémně odolného a kvalitního plastu, který neobsahuje BPA škodlivé látky a s titanovou nožovou jednotkou, zachovám v ovocných, zeleninových koktejlech hodnotné živiny. Je libo čerstvě umleté maso?Jsem vybaven hned dvěma nástavci pro hrubé a jemné mletí. S mlýnkem zvládnu umlít masa na karbanátky, hamburgery i maso na boloňskou omáčku. Voňavé domácí klobásky bych si dalZjednodušuji celý proces přípravy domácích klobás. Pomocí mlýnku namelu potřebné maso a díky universálnímu nástavci jednoduše vyrobím skvělou domácí klobásu. Už teď se mi sbíhají sliny. Vyrábím cukrovíPříprava vánočního cukroví je rázem mnohem jednodušší. Jako dokonalý kuchyňský robot, zpracuji kvalitní těsto a pomocí tvořítka, vytvaruji hned čtyři druhy voňavého cukroví. S touto funkcí šetřím čas i energii. Dbám na bezpečnostAretační pojistka mi nedovolí, abych se samovolně spustil ve vyklopené pozici a protiskluzové nožky mi dodávají super stabilitu i při vysokém zatížení. V neposlední řadě mi nesmí chybět pojistka proti přehřátí. Mám také dvě užitečná víka.První, průhledné s otvorem pro přidání surovin a druhé, které je určeno k uzavření mísy a uchování v chladničce. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI MÉ HLAVNÍ PŘEDNOSTIExtrémně výkonný 1 000W motor. Robustní celokovové tělo s kovovými převody LED display s indikací času chodu kuchyňského robota a funkcí odpočtu času FUNKCE A VLASTNOSTI Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou Robustní celokovové tělo s kovovými převody Vyroben v devíti designových metalických barvách 3 výstupové konstrukce Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu Sencor Smart Power & Energy – pro optimální otáčky PLANETÁRNÍ SYSTÉM HNĚTENÍ, MÍCHÁNÍ A ŠLEHÁNÍzaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky umožňuje zpracování 100% obsahu mísy garantuje dokonalé promíchání ingrediencí Variabilní regulace otáček s pozvolným startem a sedmi rychlostními stupni Funkce pulse LED display s indikací času chodu kuchyňského robota a funkcí odpočtu času LED osvětlení mixovací nádoby 3 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí 4,5 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí a držadlem 1,5 l mixer z BPA FREE TRITANU Transparentní víko mísy s plnícím otvorem pro snadné přidávání ingrediencí v průběhu mixování Plastové skladovací víko nerezové nádoby Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene Masomlýnek na hrubé a jemné mletí 3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta Speciální FLEXI hnětací metla vhodná pro jemná těsta Nástavec na přípravu klobás / Tvořítko na cukroví Šlehání až 8 vaječných bílků Disponuje skvělou stabilitou díky protiskluzovým nožkám TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE Kuchyňský robot s výkonným 1000W motorem Robustní celokovové tělo s kovovými převody 3 výstupová konstrukce LED displej s indikací času chodu a funkcí odpočtu času Variabilní regulace otáček s pozvolným startem 8 rychlostních stupňů + funkce Pulse LED osvětlení mixovací nádoby Planetární systém hnětení, míchání a šlehání Bajonetový systém uchycení nástavců – rychlé sestavení i výměna Odnímatelná mísa a příslušenství je vhodné pro mytí v myčce nádobí Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene 4,5 l nerezová nádoba s rukojetí 1,5 l mixér vyrobený z kvalitního skla / Masomlýnek na hrubé a jemné mletí Hnětací hák Míchací metla ve tvaru A Šlehací balónová metla FLEXI hnětací metla Nástavec na přípravu klobás Tvořítko na cukroví Transparentní víko mísy s plnícím otvorem Plastové skladovací víko nerezové nádoby K robotu nemám bohužel záruční list. Robot je nový, nepoužitý v originálním balení, z výstavy z marketu. Garantuji plnou funkčnost. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování. Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7017615807Zobrazení: 249