Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6359BK- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6359BK- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6359BK- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6359BK- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6359BK- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6359BK- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6359BK- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6359BK- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6359BK- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ** - Elektro
1 z 8
Nové

**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6359BK- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ**

Skončeno
14 přihazovalo
2 986 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 20. 6. 2024, 21:30:00
Vyhráno uživatelem m...3
Doprava a platba
Kurýr 140 Kč
Kurýr s dobírkou 240 Kč
Osobní převzetí ( Kladno )
1 Kč
Doba dodání 1-2 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
**ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6359BK- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ**
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Značka
Vlastnosti
Vlastnosti
Vlastnosti
Vlastnosti
Objem nádoby

Nabízím

ŠPIČKOVÝ MULTIFUNKČNÍ KUCHYŇSKÝ ROBOT SENCOR STM 6359BK KITCHEN CHAMPION SE SKUTEČNĚ OBSÁHLÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM, VÝKONNÝM 1000W MOTOREM, CELOKOVOVÝM TĚLEM I KOVOVÝMI PŘEVODY, TECHNOLOGIÍ SmartPower&Energy PRO OPIMÁLNÍ OTÁČKY, LED OSVĚTLENÍM, OSMI RYCHLOSTMI A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI

***spolehlivý moderní designový robot za naprosto super cenu ***

KVALITNÍ ROBOT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

SENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

ROBOT JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ

Spolehlivý multifunkční kuchyňský robot Sencor STM 6359BK. Pečení a vaření se stane díky mně vaší novou vášní. Jsem kuchyňský robot Sencor STM 6359BK a mé robustní celokovové tělo v sobě ukrývá vychytávky usnadňující veškerou práci v kuchyni.Není žádným tajemstvím, že mi Sencor dal do vínku extrémně výkonný motor o 1000W. Máte proto jistotu, že vás nezklamu. Vlastním tři výstupy, abyste mohli maximálně využít mou kovovou základnu.

Patřím mezi chytré spotřebiče do domácnosti a poskytnu vám i funkci Sencor Smart Power & Energy pro optimalizaci otáček. V mé neskromné výbavě naleznete dále i osm rychlostních stupňů, několik promyšlených nástavců i mlýnek na maso. Právem se mohu nazývat nejlepší kuchyňský robot.

Jsem opatřen nepřekonatelnou sílou excelentního 1000W motoru. Jako nezastavitelný dříč se nezaleknu se ničeho. Jsem multifunkční robot, který díky svému velmi výkonnému motoru o 1000W odpracuje cokoli, co mu zadáte. 

Nezaleknu se těsta, krému, masa ani ledu, to vše mnou projde bez problému. K tomu vynikám funkcí od Sencor Smart Power & Energy, kdy dokážu optimalizovat otáčky a potřebnou energii pro vynikající výkony. Svou rychlost přizpůsobuji tak, aby výsledek byl přesně podle vašich představ.

Osm rychlostních režimů a maximální výkon s funkcí PULSE. Regulovat řádění mých otáček je možné pomocí osmi rychlostních stupňů. Zásluhou pozvolného startu se nemusíte obávat, že vás postříkají vložené ingredience do mé mísy. Své tempo navyšuji postupně.

V encyklopedii kuchyňských spotřebičů jsem pod názvem robot na těsto nebo robot kuchyňský celokovový, i mé doplňky a převody na rychlost ladil Sencor do kovu. Pokud do mě vložíte doslova nějaký oříšek, využijete bezesporu funkci PULSE, při níž mé otáčky jedou na maximum, a hladce si tak poradím i s tužším produktem nebo dokončením hutného těsta. Protiskluzové nožičky na mém podvozku zajistí, že se při práci nehnu z místa.

Hnětám, šlehám, melu, míchám, to vše hravě zvládám. Neexistuje pro mě těsto, které bych nedokázal zpracovat. Jsem skvělý robot na těsto a v jedné dávce ho zpracuji až 2,2 kg. Jako multifunkční robot jsem byl od Sencor příhodně vybaven třemi nástavci, které rotují kolem osy mísy a zároveň kolem své osy a poskytují vám bezezbytkové promíchání všech ingrediencí.

Ručím vám za 100% výsledek a dokonale hladké těsto. Během okamžiku se snadno a rychle proměním na experta na lehká těsta a krémy s pomocí míchací metly nebo hnětací metly FLEXI. Při nasazení balónové metly pak zpracuji bílky či pěnové krémy. Na pizzu s vůní Itálie nebo čerstvý kváskový chléb jistě oceníte hnětací hák. Ten si s hutnými ingrediencemi i těžkými těsty bez problému poradí.

Jsem bezpečný a má údržba zabere jen chvilku. Mou jednoznačnou předností je i to, že kromě nožů, mlýnků a kráječů můžete mé ostatní vybavení pohodlně vložit do myčky. Ostatní součástky mi prosím myjte čistou vodou s neutrálním saponátem co nejdříve po použití a osušte utěrkou nebo nechejte volně uschnout.Díky aretační pojistce není možné mé samovolné spuštění, pokud jsem ve vyklopené pozici, jsem tedy navíc i bezpečný a nemusíte se bát nehody. Budu vaše volba, váš multifunkční robot.

Maso jako od řezníka nebo voňavé cukroví? Jasná věc!Již jste se rozhodli si mě pořídit, ne Již jste se rozhodli si mě pořídit, nebo ještě váháte? Ať tak či tak, pojďme se podívat na mé další lákadlo. Pro kvalitní a dobře namleté maso již nemusíte chodit k řezníkovi, protože si jej snadno uděláte u sebe doma.

Jsem nejen kuchyňský robot, ale zvládnu být i masomlýnkem! Naskládejte do mě až pět kilogramů vybraného nakrájeného masa a vyberte si jednu ze čtyř destiček, kterými ovlivňujete hrubost namletí. Stačí přidat špetku koření a gurmánský zážitek je na světě. Kromě masa vám vytlačím pomocí tvořítka i vánoční cukroví. Se mnou nebude pečení vánočního cukroví stres, ale radost!

LED osvětlení. Nasazovací systém umožňuje snadnou výměnu nástavců. Nerezová nádoba o objemu 4,5 litru zpracuje bezezbytkově 100 % vloženého obsahu a za chodu je možné přidávat ingredience skrz transparentní víko s otvorem. Na celý proces si posvítí instalovaným LED osvětlením.

Masomlýnek. Během chvíle lze kuchyňský robot přestavět na masomlýnek. S jeho pomocí připravíte maso na karbanátky nebo boloňskou omáčku. Mlecími destičkami regulujete hrubost mletí masa. Tvořítko na cukroví udělá z vaší kuchyně malou cukrárnu a využijete jej především o Vánocích.

Posvítím si i na poslední kousek těsta a mám skutečně velkorysé příslušenství. Sencor mě doplnil velmi štědrým příslušenstvím. Usnadním vám různé činnosti v kuchyni. Pokud mě doplníte vhodným nástavcem nebo nástrojem, stane se ze mě prakticky kouzelná víla, protože vám splním, co vám na očích uvidím. V mé výbavě naleznete mísu o objemu 4,5 l s měrnou stupnic, transparentní víko, nástavce na klobásy a i 1,5litrový mixér.

Smoothie, krémová polévka nebo zdravý koktejl se mnou bude za pár minut hotový! Na vše si posvítím díky integrovanému LED osvětlení, které se v případě nečinnosti chytře vypne a zapne se v momentě, kdy mě znovu probudíte. Během provozu můžete přes víko s plnícím otvorem v klidu přidávat další ingredience. Jsem zkrátka nejlepší kuchyňský robot.

Zvolte si správnou rychlost. Robot umožňuje nastavit až osm rychlostí, takže se přizpůsobí všem surovinám. Stabilně drží rytmus velkým výkonem na správných otáčkách. Pozvolný start postupně navyšuje tempo na vámi zvolený stupeň. Díky protiskluzovým nožičkám stojí pevně na zemi a ani při funkci PULSE se nepohne z místa. 

Vyšlehá bílky i uhněte těsto. V balení naleznete bohaté příslušenství, se kterým se stane vaším víceúčelovým asistentem. Flexibilní hlavice připraví nadýchané těsto a krémy. Míchací metla ve tvaru písmene A zpracuje středně těžká těsta a balonová metla našlehá bílky. S hnětacím hákem připravíte těsto na chléb nebo na pizzu.

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Perfektní zpracování těsta pomocí planetárního míchání. Robustní a silný motor o výkonu 1 000 W.

Kuchyňský robot s výkonným 1000W motorem

Robustní celokovové tělo s kovovými převody / 3 výstupová konstrukce

LED displej s indikací času chodu a funkcí odpočtu času

Variabilní regulace otáček s pozvolným startem

8 rychlostních stupňů + funkce Pulse LED osvětlení mixovací nádoby

Planetární systém hnětení, míchání a šlehání

Bajonetový systém uchycení nástavců – rychlé sestavení i výměna

Odnímatelná mísa a příslušenství je vhodné pro mytí v myčce nádobí

Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene

Nerezová nádoba na mísení těsta / Nerezová nádoba s měrnou stupnicí

1,5 l mixér vyrobený z bezpečnostního pevnostního skla

Masomlýnek na hrubé a jemné mletí / Hnětací hák Míchací metla ve tvaru A

Šlehací balónová metla FLEXI hnětací metla

Nástavec na přípravu klobás ve 2 šířkách / Víko mísy s plnícím otvorem

Tvořítko na cukroví / Plastové skladovací víko nerezové nádoby

K robotu nemám bohužel záruční list. Originální balení. Nový, nepoužitý z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte. Příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím ŠPIČKOVÝ MULTIFUNKČNÍ KUCHYŇSKÝ ROBOT SENCOR STM 6359BK KITCHEN CHAMPION SE SKUTEČNĚ OBSÁHLÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM, VÝKONNÝM 1000W MOTOREM, CELOKOVOVÝM TĚLEM I KOVOVÝMI PŘEVODY, TECHNOLOGIÍ SmartPower&Energy PRO OPIMÁLNÍ OTÁČKY, LED OSVĚTLENÍM, OSMI RYCHLOSTMI A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI ***spolehlivý moderní designový robot za naprosto super cenu *** KVALITNÍ ROBOT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM SENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA ROBOT JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ Spolehlivý multifunkční kuchyňský robot Sencor STM 6359BK. Pečení a vaření se stane díky mně vaší novou vášní. Jsem kuchyňský robot Sencor STM 6359BK a mé robustní celokovové tělo v sobě ukrývá vychytávky usnadňující veškerou práci v kuchyni.Není žádným tajemstvím, že mi Sencor dal do vínku extrémně výkonný motor o 1000W. Máte proto jistotu, že vás nezklamu. Vlastním tři výstupy, abyste mohli maximálně využít mou kovovou základnu. Patřím mezi chytré spotřebiče do domácnosti a poskytnu vám i funkci Sencor Smart Power & Energy pro optimalizaci otáček. V mé neskromné výbavě naleznete dále i osm rychlostních stupňů, několik promyšlených nástavců i mlýnek na maso. Právem se mohu nazývat nejlepší kuchyňský robot. Jsem opatřen nepřekonatelnou sílou excelentního 1000W motoru. Jako nezastavitelný dříč se nezaleknu se ničeho. Jsem multifunkční robot, který díky svému velmi výkonnému motoru o 1000W odpracuje cokoli, co mu zadáte. Nezaleknu se těsta, krému, masa ani ledu, to vše mnou projde bez problému. K tomu vynikám funkcí od Sencor Smart Power & Energy, kdy dokážu optimalizovat otáčky a potřebnou energii pro vynikající výkony. Svou rychlost přizpůsobuji tak, aby výsledek byl přesně podle vašich představ. Osm rychlostních režimů a maximální výkon s funkcí PULSE. Regulovat řádění mých otáček je možné pomocí osmi rychlostních stupňů. Zásluhou pozvolného startu se nemusíte obávat, že vás postříkají vložené ingredience do mé mísy. Své tempo navyšuji postupně. V encyklopedii kuchyňských spotřebičů jsem pod názvem robot na těsto nebo robot kuchyňský celokovový, i mé doplňky a převody na rychlost ladil Sencor do kovu. Pokud do mě vložíte doslova nějaký oříšek, využijete bezesporu funkci PULSE, při níž mé otáčky jedou na maximum, a hladce si tak poradím i s tužším produktem nebo dokončením hutného těsta. Protiskluzové nožičky na mém podvozku zajistí, že se při práci nehnu z místa. Hnětám, šlehám, melu, míchám, to vše hravě zvládám. Neexistuje pro mě těsto, které bych nedokázal zpracovat. Jsem skvělý robot na těsto a v jedné dávce ho zpracuji až 2,2 kg. Jako multifunkční robot jsem byl od Sencor příhodně vybaven třemi nástavci, které rotují kolem osy mísy a zároveň kolem své osy a poskytují vám bezezbytkové promíchání všech ingrediencí. Ručím vám za 100% výsledek a dokonale hladké těsto. Během okamžiku se snadno a rychle proměním na experta na lehká těsta a krémy s pomocí míchací metly nebo hnětací metly FLEXI. Při nasazení balónové metly pak zpracuji bílky či pěnové krémy. Na pizzu s vůní Itálie nebo čerstvý kváskový chléb jistě oceníte hnětací hák. Ten si s hutnými ingrediencemi i těžkými těsty bez problému poradí. Jsem bezpečný a má údržba zabere jen chvilku. Mou jednoznačnou předností je i to, že kromě nožů, mlýnků a kráječů můžete mé ostatní vybavení pohodlně vložit do myčky. Ostatní součástky mi prosím myjte čistou vodou s neutrálním saponátem co nejdříve po použití a osušte utěrkou nebo nechejte volně uschnout.Díky aretační pojistce není možné mé samovolné spuštění, pokud jsem ve vyklopené pozici, jsem tedy navíc i bezpečný a nemusíte se bát nehody. Budu vaše volba, váš multifunkční robot. Maso jako od řezníka nebo voňavé cukroví? Jasná věc!Již jste se rozhodli si mě pořídit, ne Již jste se rozhodli si mě pořídit, nebo ještě váháte? Ať tak či tak, pojďme se podívat na mé další lákadlo. Pro kvalitní a dobře namleté maso již nemusíte chodit k řezníkovi, protože si jej snadno uděláte u sebe doma. Jsem nejen kuchyňský robot, ale zvládnu být i masomlýnkem! Naskládejte do mě až pět kilogramů vybraného nakrájeného masa a vyberte si jednu ze čtyř destiček, kterými ovlivňujete hrubost namletí. Stačí přidat špetku koření a gurmánský zážitek je na světě. Kromě masa vám vytlačím pomocí tvořítka i vánoční cukroví. Se mnou nebude pečení vánočního cukroví stres, ale radost! LED osvětlení. Nasazovací systém umožňuje snadnou výměnu nástavců. Nerezová nádoba o objemu 4,5 litru zpracuje bezezbytkově 100 % vloženého obsahu a za chodu je možné přidávat ingredience skrz transparentní víko s otvorem. Na celý proces si posvítí instalovaným LED osvětlením. Masomlýnek. Během chvíle lze kuchyňský robot přestavět na masomlýnek. S jeho pomocí připravíte maso na karbanátky nebo boloňskou omáčku. Mlecími destičkami regulujete hrubost mletí masa. Tvořítko na cukroví udělá z vaší kuchyně malou cukrárnu a využijete jej především o Vánocích. Posvítím si i na poslední kousek těsta a mám skutečně velkorysé příslušenství. Sencor mě doplnil velmi štědrým příslušenstvím. Usnadním vám různé činnosti v kuchyni. Pokud mě doplníte vhodným nástavcem nebo nástrojem, stane se ze mě prakticky kouzelná víla, protože vám splním, co vám na očích uvidím. V mé výbavě naleznete mísu o objemu 4,5 l s měrnou stupnic, transparentní víko, nástavce na klobásy a i 1,5litrový mixér. Smoothie, krémová polévka nebo zdravý koktejl se mnou bude za pár minut hotový! Na vše si posvítím díky integrovanému LED osvětlení, které se v případě nečinnosti chytře vypne a zapne se v momentě, kdy mě znovu probudíte. Během provozu můžete přes víko s plnícím otvorem v klidu přidávat další ingredience. Jsem zkrátka nejlepší kuchyňský robot. Zvolte si správnou rychlost. Robot umožňuje nastavit až osm rychlostí, takže se přizpůsobí všem surovinám. Stabilně drží rytmus velkým výkonem na správných otáčkách. Pozvolný start postupně navyšuje tempo na vámi zvolený stupeň. Díky protiskluzovým nožičkám stojí pevně na zemi a ani při funkci PULSE se nepohne z místa. Vyšlehá bílky i uhněte těsto. V balení naleznete bohaté příslušenství, se kterým se stane vaším víceúčelovým asistentem. Flexibilní hlavice připraví nadýchané těsto a krémy. Míchací metla ve tvaru písmene A zpracuje středně těžká těsta a balonová metla našlehá bílky. S hnětacím hákem připravíte těsto na chléb nebo na pizzu. TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE Perfektní zpracování těsta pomocí planetárního míchání. Robustní a silný motor o výkonu 1 000 W. Kuchyňský robot s výkonným 1000W motorem Robustní celokovové tělo s kovovými převody / 3 výstupová konstrukce LED displej s indikací času chodu a funkcí odpočtu času Variabilní regulace otáček s pozvolným startem 8 rychlostních stupňů + funkce Pulse LED osvětlení mixovací nádoby Planetární systém hnětení, míchání a šlehání Bajonetový systém uchycení nástavců – rychlé sestavení i výměna Odnímatelná mísa a příslušenství je vhodné pro mytí v myčce nádobí Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene Nerezová nádoba na mísení těsta / Nerezová nádoba s měrnou stupnicí 1,5 l mixér vyrobený z bezpečnostního pevnostního skla Masomlýnek na hrubé a jemné mletí / Hnětací hák Míchací metla ve tvaru A Šlehací balónová metla FLEXI hnětací metla Nástavec na přípravu klobás ve 2 šířkách / Víko mísy s plnícím otvorem Tvořítko na cukroví / Plastové skladovací víko nerezové nádoby K robotu nemám bohužel záruční list. Originální balení. Nový, nepoužitý z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte. Příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabídka č. 7065001697 Vystaveno 13.06. 21:06 Zobrazení: 231