search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6378BK - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ*(7014815228)

addProdat zboží v této kategorii
*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6378BK - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ*
visibility
*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6378BK - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6378BK - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6378BK - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6378BK - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6378BK - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6378BK - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6378BK - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
*ŠIKOVNÝ MULTIFUNKČNÍ ROBOT SENCOR STM 6378BK - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Malé elektrospotřebiče
1 z 8
Prodáno za
3 900 Kč
Vyhráno uživatelem v...5
update
Ukončeno pondělí, 8. 8. 2022, 19:30:27
update
Ukončeno pondělí, 8. 8. 2022, 19:30:27
25  přihazovalo
45  sledovalo
25  přihazovalo
Prodejce favorite

  Nabízím

  ŠPIČKOVÝ 1.000W MULTIFUNKČNÍ KUCHYŇSKÝ ROBOT SENCOR STM 6378BK KITCHEN CHAMPION

  ***designový multifunkční 1.000W robot za naprosto super cenu***

  KVALITNÍ ROBOT SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

  SENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

  MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

  ROBOT JE NOVÝ, Z VÝSTAVA Z MARKETU, VŠE OK, VŠE 100% FUNKČNÍ

  POPIS VÝROBCE :

  Pořiďte si špičkový spotřebič, který vám pomůže s přípravou nejrůznějších pokrmů. Kuchyňský robot Sencor STM 6378BK Kitchen champion disponuje velkou nádobou o objemu 4,5 l, která se pyšní LED osvětlením. O pečlivé zpracování veškerých surovin se zasluhuje extrémně výkonný 1 000W motor. Technologie Sencor Smart Power & Energy zajišťuje optimální otáčky s variabilní regulací a pozvolným startem. Vybrat si můžete z 8 dostupných rychlostí a nechybí ani pulzní funkce. 

  Sencor nabízí přesně to, co od kuchyňského robota očekáváte - extrémně výkonný 1.000 wattový motor, robustní celokovové tělo s kovovými převody i variabilní regulaci otáček s pozvolným startem a sedmi rychlostními stupni.

  Součástí balení je čtyři a půl litrová nerezová nádoba s měrnou stupnicí, transparentní víko mísy s plnícím otvorem pro snadné přidávání ingrediencí v průběhu mixování a plastové skladovací víko pro nerezovou nádobu.

  Planetární systém hnětení, míchání a šlehání zaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy a umožňuje zpracování 100 % obsahu mísy pomocí tří nástavců na hnětení, šlehání a lehká těsta.

  Příjemným překvapením je masomlýnek na hrubé i jemné mletí, nástavec na přípravu klobás a tvořítko na cukroví.

  Jsem bezpečný a má údržba zabere jen chvilku Mou jednoznačnou předností je i to, že kromě nožů, mlýnků a kráječů můžete mé ostatní vybavení pohodlně vložit do myčky. Ostatní součástky mi prosím myjte čistou vodou s neutrálním saponátem co nejdříve po použití a osušte utěrkou nebo nechejte volně uschnout. Díky aretační pojistce není možné mé samovolné spuštění, pokud jsem ve vyklopené pozici, jsem tedy navíc i bezpečný a nemusíte se bát nehody. Budu vaše volba, váš multifunkční robot.

  Maso jako od řezníka nebo voňavé cukroví? Jasná věc!Již jste se rozhodli si mě pořídit, ne Již jste se rozhodli si mě pořídit, nebo ještě váháte? Ať tak či tak, pojďme se podívat na mé další lákadlo. Pro kvalitní a dobře namleté maso již nemusíte chodit k řezníkovi, protože si jej snadno uděláte u sebe doma. Jsem nejen kuchyňský robot, ale zvládnu být i masomlýnkem! Naskládejte do mě až pět kilogramů vybraného nakrájeného masa a vyberte si jednu ze čtyř destiček, kterými ovlivňujete hrubost namletí. Stačí přidat špetku koření a gurmánský zážitek je na světě. Kromě masa vám vytlačím pomocí tvořítka i vánoční cukroví. Se mnou nebude pečení vánočního cukroví stres, ale radost!

  Posvítím si i na poslední kousek těsta a mám velkorysé příslušenství Sencor mě doplnil velmi štědrým příslušenstvím. Usnadním vám různé činnosti v kuchyni. Pokud mě doplníte vhodným nástavcem nebo nástrojem, stane se ze mě prakticky kouzelná víla, protože vám splním, co vám na očích uvidím. V mé výbavě naleznete mísu o objemu 4,5 l s měrnou stupnicí, struhadla, kráječe, transparentní víko, nástavce na klobásy a i 1,5litrový mixér. Smoothie, krémová polévka nebo zeleninový salát tak se mnou bude za pár minut hotový! Na vše si posvítím díky integrovanému LED osvětlení, které se v případě nečinnosti chytře vypne a zapne se v momentě, kdy mě znovu probudíte. Během provozu můžete přes víko s plnícím otvorem v klidu přidávat další ingredience. Jsem zkrátka nejlepší kuchyňský robot.

  Bajonetový systém uchyceníJednotlivé nástavce se snadno připevňují i vyměňují zásluhou použitého bajonetového systému uchycení. Hlavní mísa disponuje transparentním víkem s plnicím otvorem pro jednoduché a pohodlné přidávání ingrediencí v průběhu mixování. Součástí přístroje je i praktická aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene.

  Bezezbytkové promíchání obsahu mísy Robot používá planetární systém hnětení, míchání a šlehání, díky čemuž dochází k bezezbytkovému promíchání obsahu mísy. Nástavce tak rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky. 

  Nástavce na hnětení, míchání a šlehání Součástí balení je balónová metla sloužící ke šlehání surovin, hnětací hák a míchací metla ve tvaru písmene A. Kromě toho se můžete těšit i na speciální FLEXI hnětací metlu, která je vhodná pro jemná těsta. 

  Další příslušenství, které vám usnadní vaření Kromě zmíněných nástavců se můžete těšit také na skleněný mixér o objemu 1,5 l, který je vhodný i pro míchání horkých polévek a omáček. Součástí balení je dále mlýnek na maso pro hrubé a jemné mletí a 5 nástavců na krájení a strouhání (kráječ na tenké plátky, struhadlo na vlnité plátky, hrubé struhadlo, jemné struhadlo a velmi jemné struhadlo. 

  Zvolte si správnou rychlost Robot umožňuje nastavit až osm rychlostí, takže se přizpůsobí všem surovinám. Stabilně drží rytmus velkým výkonem na správných otáčkách. Pozvolný start postupně navyšuje tempo na vámi zvolený stupeň. Díky protiskluzovým nožičkám stojí pevně na zemi a ani při funkci PULSE se nepohne z místa. 

  Pečení a vaření se stane díky mně vaší novou vášní. Jsem kuchyňský robot Sencor STM 6378BK a mé robustní celokovové tělo v sobě ukrývá vychytávky usnadňující veškerou práci v kuchyni. Není žádným tajemstvím, že mi Sencor dal do vínku extrémně výkonný motor o 1000W, na který máte 6letou záruku. Máte proto jistotu, že vás nezklamu.

  Vlastním tři výstupy, abyste mohli maximálně využít mou kovovou základnu. Patřím mezi chytré spotřebiče do domácnosti a poskytnu vám i funkci Sencor Smart Power & Energy pro optimalizaci otáček. V mé neskromné výbavě naleznete dále i osm rychlostních stupňů, několik promyšlených nástavců i mlýnek na maso. Právem se mohu nazývat nejlepší kuchyňský robot.

  Jsem opatřen nepřekonatelnou sílou excelentního 1000W motoru Jako nezastavitelný dříč se nezaleknu se ničeho. Jsem multifunkční robot, který díky svému velmi výkonnému motoru o 1000W odpracuje cokoli, co mu zadáte. Nezaleknu se těsta, krému, masa ani ledu, to vše mnou projde bez problému. K tomu vynikám funkcí od Sencor Smart Power & Energy, kdy dokážu optimalizovat otáčky a potřebnou energii pro vynikající výkony. Svou rychlost přizpůsobuji tak, aby výsledek byl přesně podle vašich představ.

  Vyšlehá bílky i uhněte těsto V balení naleznete bohaté příslušenství, se kterým se stane vaším víceúčelovým asistentem. Flexibilní hlavice připraví nadýchané těsto a krémy. Míchací metla ve tvaru písmene A zpracuje středně těžká těsta a balonová metla našlehá bílky. S hnětacím hákem připravíte těsto na chléb nebo na pizzu.

  Osm rychlostních režimů a maximální výkon s funkcí PULSE Regulovat řádění mých otáček je možné pomocí osmi rychlostních stupňů. Zásluhou pozvolného startu se nemusíte obávat, že vás postříkají vložené ingredience do mé mísy. Své tempo navyšuji postupně. V encyklopedii kuchyňských spotřebičů jsem pod názvem robot na těsto nebo robot kuchyňský celokovový, i mé doplňky a převody na rychlost ladil Sencor do kovu. Pokud do mě vložíte doslova nějaký oříšek, využijete bezesporu funkci PULSE, při níž mé otáčky jedou na maximum, a hladce si tak poradím i s tužším produktem nebo dokončením hutného těsta. Protiskluzové nožičky na mém podvozku zajistí, že se při práci nehnu z místa

  Hnětám, šlehám, míchám, to vše hravě zvládám Neexistuje pro mě těsto, které bych nedokázal zpracovat. Jsem skvělý robot na těsto a v jedné dávce ho zpracuji až 2,2 kg. Jako multifunkční robot jsem byl od Sencor příhodně vybaven třemi nástavci, které rotují kolem osy mísy a zároveň kolem své osy a poskytují vám bezezbytkové promíchání všech ingrediencí.

  Ručím vám za 100% výsledek a dokonale hladké těsto. Během okamžiku se snadno a rychle proměním na experta na lehká těsta a krémy s pomocí míchací metly nebo hnětací metly FLEXI. Při nasazení balónové metly pak zpracuji bílky či pěnové krémy. Na pizzu s vůní Itálie nebo čerstvý kváskový chléb jistě oceníte hnětací hák. Ten si s hutnými ingrediencemi i těžkými těsty bez problému poradí.

  Masomlýnek Během chvíle lze kuchyňský robot přestavět na masomlýnek. S jeho pomocí připravíte maso na karbanátky nebo boloňskou omáčku. Mlecími destičkami regulujete hrubost mletí masa. Tvořítko na cukroví udělá z vaší kuchyně malou cukrárnu a využijete jej především o Vánocích.

  TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

  Kuchyňský robot s extrémně výkonným 1000W motorem

  Robustní celokovové tělo s kovovými převody / 3-výstupová konstrukce

  SENCOR Smart Power & Energy – pro optimální otáčky

  Variabilní regulace otáček s pozvolným startem a 8 rychlostními stupni

  Funkce pulse / LED osvětlení mixovací nádoby

  4,5 l nerezová nádoba s měrnou stupnicí

  Transparentní víko mísy s plnícím otvorem pro snadné přidávání ingrediencí v průběhu mixování

  Plastové skladovací víko nerezové nádoby / 1,5 l skleněný mixer

  Planetární systém hnětení, míchání a šlehání zaručuje bezezbytkové promíchání obsahu mísy a umožňuje zpracování 100% obsahu mísy garantuje dokonalé promíchání ingrediencí

  Bajonetový systém uchycení nástavců umožňuje rychlé sestavení i výměnu

  Odnímatelná mísa a příslušenství pro snadné mytí i v myčce

  Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene

  Masomlýnek na hrubé a jemné mletí / Šlehání až 8 vaječných bílků

  3 nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta – hnětací hák, míchací metla ve tvaru písmene A, šlehací balónová metla

  Speciální FLEXI hnětací metla vhodná pro jemná těsta

  Dodávané příslušenství: 5 kusů vyměnitelného příslušenství zaručuje perfektní pracovní výsledky – kráječ na tenké plátky, struhadlo na vlnité plátky, hrubé struhadlo, jemné struhadlo, velmi jemné struhadlo

  Nástavec na přípravu klobás ve 2 šířkách / Tvořítko na cukroví

  K robotu nemám bohužel záruční list. Robot je nový, nepoužitý, z výstavy z markertu. Originální balení. Garantuji plnou funkčnost.

  Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

  Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

  Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

  V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

  Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.