search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

ŠIKOVNÝ VÝKONNÝ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025 - VÝHODNÁ KOUPĚ (7014978733)

ŠIKOVNÝ VÝKONNÝ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025 - VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÝ VÝKONNÝ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025 - VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÝ VÝKONNÝ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025 - VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÝ VÝKONNÝ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025 - VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÝ VÝKONNÝ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025 - VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÝ VÝKONNÝ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025 - VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÝ VÝKONNÝ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025 - VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technikaŠIKOVNÝ VÝKONNÝ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025 - VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
ŠIKOVNÝ VÝKONNÝ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025 - VÝHODNÁ KOUPĚ - Zahradní technika
1 z 8
Prodáno za
2 878 Kč
Vyhráno uživatelem l...7
Ukončeno čtvrtek 11. 8. 2022, 19:30:19
25 sledovalo
13 přihazovalo
Prodejce
account_circlecamera_alt

Uživatel má plně ověřený účet

  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
  • Stav zboží
  • Doba dodání (od obdržení platby)

Nabízím

SKVĚLÝ VÝKONNÝ KVALITNÍ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025-B S PATENTOVANOU ANTIVIBRAČNÍ OCHRANOU OCELOVÝM TROJZUBCEM I AUTOMATICKOU DVOUSTRUNOVOU HLAVOU

**nenahraditelný pomocník pro péči o zahradu za naprosto super cenu**

KVALITNÍ KŘOVINOŘEZ SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

FIELDMANN - SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

KŘOVINOŘEZ JE NOVÝ A NEPOUŽITÝ,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

Pokud se potřebujete čas od času postarat o svou zahradu, nebo jste naopak náruživí zahradníci, jimž nenechá spát jediná přerostlá větvička, jistě vám přijde vhod pokročilý benzínový křovinořez Fieldmann FZS 4004-B. Primárně se hodí k sečení vysoké přerostlé trávy, zaplevelené plochy a k likvidaci drobných dřevin a nežádoucích náletů.

Nejvýkonnější stroj v řadě značky FIELDMANN s patentovanou antivibrační technologií pro ještě snadnější ovladatelnost. Se silným dvoutaktním motorem o objemu 51,7 cm³ s výkonem 1,45 kW.

Motorový křovinořez FIELDMANN FZS 5025-B vás mile překvapí svojí velikostí, lehkostí a výkonností. Patří do kategorie hobby křovinořezů a můžete s ním dosékat travnaté plochy, kam se nedostanete se sekačkou, i likvidovat náletové dřeviny.

Pracovní komfort za každých okolností Nastavitelný popruh umožní široký úchop oběma rukama a s jeho pomocí bude maximálně příjemná i dlouhodobá práce na větších zahradách.

Madlo ve tvaru řídítek bicyklu s ergonomickými úchopy vám posléze umožní pevné uchycení, takže vám nástroj při pracovní činnosti jen tak nevypadne.

Každý rok dlouze vyhlížíme jarní sluníčko a sotva přijde, jen nevěřícně „zíráme“, jak všechno rychle roste. Nejvíc práce při údržbě je pak tam, kde přístupnost není ideální. A tak do ruky bereme nejruznejší sečící ci řezací nástroje, podle toho, s čím si zrovna potřebujeme poradit.

Jedná-li se o rovnici, kde na jedné straně máme vysokou trávu a těžko přístupné místo, prípadne i drobné dřeviny, pak na druhé straně za rovnítkem najdeme řešení v podobě křovinořezů FIELDMANN.

Pro vyžínání tuhé přerostlé trávy, rozsáhlejších zaplevelených ploch nebo krovin, ale i drobných náletových dřevin, je výhodné si pořídit výkonný benzínový křovinořez. Stroje znacky FIELDMANN jsou vybaveny jak strunovou hlavou, tak ocelovým nožem nebo trojzubcem.

Dvoutaktní motory křovinořezu FIELDMANN nabízejí vysoký výkon, ale zároveň jsou lehké.

Dvojité rukojeti (nazývané z anglictiny také jako typ „bike“) připomínající řídítka na kole zajištují komfortní manipulaci i pro začátečníky.

Ramenní popruh pomůže rozložit váhu krovinorezu na celé tělo, a ne jenom do rukou, čímž vám ulehčí zejména při delší práci.

Nový benzínový křovinořez FZS 5025-B je vybaven silným dvoutaktním motorem o objemu 51,7 cm3 a výkonem 1,45 kW. Standardní výbavou je poloautomatická strunová hlava se dvěma strunami o průměru 2,4 mm a ocelový trojzubec, proto se tento model hodí na sekání přerostlé trávy, ale i k udržování rozsáhlejších ploch, které jsou zarostlé náletovými dřevinami, případně silně zaplevelené.

Stroj je vybaven inovativním systémem TWIST&GO strunové hlavy, který umožnuje jednoduché doplnění nové struny. Pro delší práci jistě uživatel ocení dvojitou rukojeť s ergonomickými úchopy.

Váha celého stroje pak dosahuje pouze 8,5 kg, takže ve spojení s komfortním ramenním popruhem, díky kterému je hmotnost stroje přenášena do ramenního popruhu bude  i delší práce opravdu snadná.

Pro tuto značku charakteristická barevná kombinace dodává nářadí hravost a svěžest. A s takovým nářadím je skutečně radost o zahradu pečovat.


Fieldmann je navržen a zkonstruován tak, aby odpovídal požadavkům náročného spotřebitele: usnadňuje práci a šetří čas, je ergonomický, bezpečný, snadno ovladatelný, přináší nejnovější trendy a poskytuje maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.


Ačkoli to podle názvu nevypadá, jedná se o ryze českou značku.


FIELDMANN je značka s českým managementem a zázemím silné společnosti, která na trh uvedla již celou řadu značek zvučných jmen.


Manažeři a technici zodpovědní za produkty Fieldmann dbají na vysoké nároky značky a aktivně se věnují rozšiřování portfolia kvalitních výrobků

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Nejvýkonnější stroj v řadě značky FIELDMANN s patentovanou antivibrační technologií pro ještě snadnější ovladatelnost. Se silným dvoutaktním motorem o objemu 51,7 cm³ s výkonem 1,45 kW.

Zahradní křovinořez s motorem o objemu 51,7 cm3. Dosahuje maximálního výkonu 1,45 kW. Poloautomatická hlava se strunami o průměru 2,4 mm.

Fieldmann benzinový křovinořez FZS 5025-B je opatřen závěsným řemenem pro zmírnění únavy a řídítky pro příjemnější práci.

Srdcem zařízení je dvoutaktní motor o objemu 51,7 cm3, se kterým budou zahradní úpravy velmi snadné

Poloautomatická hlava se dvěma strunami pro efektivnější práci

Trojzubec z oceli, který je určen speciálně k sečení náletových dřevin

Rukojeť s ergonomickou stavbou pro pohodlnou práci

Široký záběr sečení pro rychlejší tempo šetřící čas

Typ motoru Benzinový / Maximální výkon 1,45 kW / Záběr 44 cm

Průměr struny 2,4 mm / Hmotnost 8,5 kg

Ke křovinořezu nemám bohužel záruční list. Originální balení.Garantuji plnou funkčnost. Nový, nepoužitý, z výstavy z marketu. Jsem si vědoma absolutně nehorázné ceny za přepravu, nicméně můj přepravce hodnotí zásilku jako nestandardní - jeden ze tří rozměrů přesahuje 120 cm. Za přepravu takové zásilky účtuje 494,-Kč, takže ještě 144,- Kč doplácím. Pokud máte svého přepravce, jsem připravena zdarma křovinořez zabalit a předat k doručení Vámi zvoleným přepravcem.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím SKVĚLÝ VÝKONNÝ KVALITNÍ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025-B S PATENTOVANOU ANTIVIBRAČNÍ OCHRANOU OCELOVÝM TROJZUBCEM I AUTOMATICKOU DVOUSTRUNOVOU HLAVOU **nenahraditelný pomocník pro péči o zahradu za naprosto super cenu** KVALITNÍ KŘOVINOŘEZ SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM FIELDMANN - SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA KŘOVINOŘEZ JE NOVÝ A NEPOUŽITÝ,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE : Pokud se potřebujete čas od času postarat o svou zahradu,nebo jste naopak náruživí zahradníci, jimž nenechá spát jediná přerostlá větvička, jistě vám přijde vhod pokročilý benzínový křovinořez Fieldmann FZS 4004-B. Primárně se hodí k sečení vysoké přerostlé trávy, zaplevelené plochy a k likvidaci drobných dřevin a nežádoucích náletů. Nejvýkonnější stroj v řadě značky FIELDMANN s patentovanou antivibrační technologiípro ještě snadnější ovladatelnost. Sesilnýmdvoutaktním motoremoobjemu51,7cm³ svýkonem 1,45kW. Motorový křovinořez FIELDMANN FZS 5025-B vás mile překvapí svojí velikostí, lehkostí a výkonností. Patří do kategorie hobby křovinořezů a můžete s ním dosékat travnaté plochy, kam se nedostanete se sekačkou, i likvidovat náletové dřeviny. Pracovní komfort za každých okolnostíNastavitelný popruh umožní široký úchop oběma rukama a s jeho pomocí bude maximálně příjemná i dlouhodobá práce na větších zahradách. Madlo ve tvaru řídítek bicyklu s ergonomickými úchopy vám posléze umožní pevné uchycení, takže vám nástroj při pracovní činnosti jen tak nevypadne. Každý rok dlouze vyhlížíme jarní sluníčko a sotva přijde, jen nevěřícně „zíráme“, jak všechno rychle roste.Nejvíc práce při údržbě je pak tam, kde přístupnost není ideální. A tak do ruky bereme nejruznejší sečící ci řezací nástroje, podle toho, s čím si zrovna potřebujeme poradit. Jedná-li se o rovnici, kde na jedné straně máme vysokou trávu a těžko přístupné místo, prípadne i drobné dřeviny, pak na druhé straně za rovnítkem najdeme řešení v podobě křovinořezů FIELDMANN. Pro vyžínání tuhé přerostlé trávy, rozsáhlejších zaplevelených ploch nebo krovin, ale i drobných náletových dřevin, je výhodné si pořídit výkonný benzínový křovinořez.Stroje znacky FIELDMANN jsou vybaveny jak strunovou hlavou, tak ocelovým nožem nebo trojzubcem. Dvoutaktní motory křovinořezu FIELDMANN nabízejí vysoký výkon, ale zároveň jsou lehké. Dvojité rukojeti (nazývané z anglictiny také jako typ „bike“) připomínající řídítka na kole zajištují komfortní manipulaci i pro začátečníky. Ramenní popruh pomůže rozložit váhu krovinorezu na celé tělo, a ne jenom do rukou, čímž vám ulehčí zejména při delší práci. Nový benzínový křovinořez FZS 5025-B je vybaven silným dvoutaktním motorem o objemu 51,7 cm3 a výkonem 1,45 kW. Standardní výbavou je poloautomatická strunová hlava se dvěma strunami o průměru 2,4 mm a ocelový trojzubec, proto se tento model hodí na sekání přerostlé trávy, ale i k udržování rozsáhlejších ploch, které jsou zarostlé náletovými dřevinami, případně silně zaplevelené. Stroj je vybaveninovativním systémem TWIST&GO strunové hlavy, který umožnujejednoduché doplnění nové struny.Pro delší práci jistě uživatel ocenídvojitou rukojeť sergonomickými úchopy. Váha celého stroje pak dosahuje pouze 8,5kg, takže ve spojení skomfortním ramenním popruhem, díky kterému je hmotnost stroje přenášena do ramenního popruhu bude idelší práce opravdu snadná. Pro tuto značku charakteristická barevná kombinace dodává nářadí hravost a svěžest. A s takovým nářadím je skutečně radost o zahradu pečovat. Fieldmann je navržen a zkonstruován tak, aby odpovídal požadavkům náročného spotřebitele: usnadňuje práci a šetří čas, je ergonomický, bezpečný, snadno ovladatelný, přináší nejnovější trendy a poskytuje maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně. Ačkoli to podle názvu nevypadá, jedná se o ryze českou značku. FIELDMANN je značka s českým managementem a zázemím silné společnosti, která na trh uvedla již celou řadu značek zvučných jmen. Manažeři a technici zodpovědní za produkty Fieldmann dbají na vysoké nároky značky a aktivně se věnují rozšiřování portfolia kvalitních výrobků TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE Nejvýkonnější stroj v řadě značky FIELDMANN s patentovanou antivibrační technologiípro ještě snadnější ovladatelnost. Sesilnýmdvoutaktním motoremoobjemu51,7cm³ svýkonem 1,45kW. Zahradní křovinořez s motorem o objemu 51,7 cm3.Dosahuje maximálního výkonu 1,45 kW. Poloautomatická hlava se strunami o průměru 2,4 mm. Fieldmann benzinový křovinořez FZS 5025-B je opatřen závěsným řemenem pro zmírnění únavy a řídítky pro příjemnější práci. Srdcem zařízení je dvoutaktní motor o objemu 51,7 cm3, se kterým budou zahradní úpravy velmi snadné Poloautomatická hlava se dvěma strunami pro efektivnější práci Trojzubec z oceli, který je určen speciálně k sečení náletových dřevin Rukojeť s ergonomickou stavbou pro pohodlnou práci Široký záběr sečení pro rychlejší tempo šetřící čas Typ motoru Benzinový / Maximální výkon 1,45 kW / Záběr 44 cm Průměr struny 2,4 mm / Hmotnost 8,5 kg Ke křovinořezu nemám bohužel záruční list. Originální balení.Garantuji plnou funkčnost. Nový, nepoužitý, z výstavy z marketu. Jsem si vědoma absolutně nehorázné ceny za přepravu, nicméně můj přepravce hodnotí zásilku jako nestandardní - jeden ze tří rozměrů přesahuje 120 cm. Za přepravu takové zásilky účtuje 494,-Kč, takže ještě 144,- Kč doplácím. Pokud máte svého přepravce, jsem připravena zdarma křovinořez zabalit a předat k doručení Vámi zvoleným přepravcem. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování. Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7014978733Zobrazení: 160
Popis předmětu
  • Stav zboží
  • Doba dodání (od obdržení platby)

Nabízím

SKVĚLÝ VÝKONNÝ KVALITNÍ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025-B S PATENTOVANOU ANTIVIBRAČNÍ OCHRANOU OCELOVÝM TROJZUBCEM I AUTOMATICKOU DVOUSTRUNOVOU HLAVOU

**nenahraditelný pomocník pro péči o zahradu za naprosto super cenu**

KVALITNÍ KŘOVINOŘEZ SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

FIELDMANN - SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

KŘOVINOŘEZ JE NOVÝ A NEPOUŽITÝ,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

Pokud se potřebujete čas od času postarat o svou zahradu, nebo jste naopak náruživí zahradníci, jimž nenechá spát jediná přerostlá větvička, jistě vám přijde vhod pokročilý benzínový křovinořez Fieldmann FZS 4004-B. Primárně se hodí k sečení vysoké přerostlé trávy, zaplevelené plochy a k likvidaci drobných dřevin a nežádoucích náletů.

Nejvýkonnější stroj v řadě značky FIELDMANN s patentovanou antivibrační technologií pro ještě snadnější ovladatelnost. Se silným dvoutaktním motorem o objemu 51,7 cm³ s výkonem 1,45 kW.

Motorový křovinořez FIELDMANN FZS 5025-B vás mile překvapí svojí velikostí, lehkostí a výkonností. Patří do kategorie hobby křovinořezů a můžete s ním dosékat travnaté plochy, kam se nedostanete se sekačkou, i likvidovat náletové dřeviny.

Pracovní komfort za každých okolností Nastavitelný popruh umožní široký úchop oběma rukama a s jeho pomocí bude maximálně příjemná i dlouhodobá práce na větších zahradách.

Madlo ve tvaru řídítek bicyklu s ergonomickými úchopy vám posléze umožní pevné uchycení, takže vám nástroj při pracovní činnosti jen tak nevypadne.

Každý rok dlouze vyhlížíme jarní sluníčko a sotva přijde, jen nevěřícně „zíráme“, jak všechno rychle roste. Nejvíc práce při údržbě je pak tam, kde přístupnost není ideální. A tak do ruky bereme nejruznejší sečící ci řezací nástroje, podle toho, s čím si zrovna potřebujeme poradit.

Jedná-li se o rovnici, kde na jedné straně máme vysokou trávu a těžko přístupné místo, prípadne i drobné dřeviny, pak na druhé straně za rovnítkem najdeme řešení v podobě křovinořezů FIELDMANN.

Pro vyžínání tuhé přerostlé trávy, rozsáhlejších zaplevelených ploch nebo krovin, ale i drobných náletových dřevin, je výhodné si pořídit výkonný benzínový křovinořez. Stroje znacky FIELDMANN jsou vybaveny jak strunovou hlavou, tak ocelovým nožem nebo trojzubcem.

Dvoutaktní motory křovinořezu FIELDMANN nabízejí vysoký výkon, ale zároveň jsou lehké.

Dvojité rukojeti (nazývané z anglictiny také jako typ „bike“) připomínající řídítka na kole zajištují komfortní manipulaci i pro začátečníky.

Ramenní popruh pomůže rozložit váhu krovinorezu na celé tělo, a ne jenom do rukou, čímž vám ulehčí zejména při delší práci.

Nový benzínový křovinořez FZS 5025-B je vybaven silným dvoutaktním motorem o objemu 51,7 cm3 a výkonem 1,45 kW. Standardní výbavou je poloautomatická strunová hlava se dvěma strunami o průměru 2,4 mm a ocelový trojzubec, proto se tento model hodí na sekání přerostlé trávy, ale i k udržování rozsáhlejších ploch, které jsou zarostlé náletovými dřevinami, případně silně zaplevelené.

Stroj je vybaven inovativním systémem TWIST&GO strunové hlavy, který umožnuje jednoduché doplnění nové struny. Pro delší práci jistě uživatel ocení dvojitou rukojeť s ergonomickými úchopy.

Váha celého stroje pak dosahuje pouze 8,5 kg, takže ve spojení s komfortním ramenním popruhem, díky kterému je hmotnost stroje přenášena do ramenního popruhu bude  i delší práce opravdu snadná.

Pro tuto značku charakteristická barevná kombinace dodává nářadí hravost a svěžest. A s takovým nářadím je skutečně radost o zahradu pečovat.


Fieldmann je navržen a zkonstruován tak, aby odpovídal požadavkům náročného spotřebitele: usnadňuje práci a šetří čas, je ergonomický, bezpečný, snadno ovladatelný, přináší nejnovější trendy a poskytuje maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.


Ačkoli to podle názvu nevypadá, jedná se o ryze českou značku.


FIELDMANN je značka s českým managementem a zázemím silné společnosti, která na trh uvedla již celou řadu značek zvučných jmen.


Manažeři a technici zodpovědní za produkty Fieldmann dbají na vysoké nároky značky a aktivně se věnují rozšiřování portfolia kvalitních výrobků

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Nejvýkonnější stroj v řadě značky FIELDMANN s patentovanou antivibrační technologií pro ještě snadnější ovladatelnost. Se silným dvoutaktním motorem o objemu 51,7 cm³ s výkonem 1,45 kW.

Zahradní křovinořez s motorem o objemu 51,7 cm3. Dosahuje maximálního výkonu 1,45 kW. Poloautomatická hlava se strunami o průměru 2,4 mm.

Fieldmann benzinový křovinořez FZS 5025-B je opatřen závěsným řemenem pro zmírnění únavy a řídítky pro příjemnější práci.

Srdcem zařízení je dvoutaktní motor o objemu 51,7 cm3, se kterým budou zahradní úpravy velmi snadné

Poloautomatická hlava se dvěma strunami pro efektivnější práci

Trojzubec z oceli, který je určen speciálně k sečení náletových dřevin

Rukojeť s ergonomickou stavbou pro pohodlnou práci

Široký záběr sečení pro rychlejší tempo šetřící čas

Typ motoru Benzinový / Maximální výkon 1,45 kW / Záběr 44 cm

Průměr struny 2,4 mm / Hmotnost 8,5 kg

Ke křovinořezu nemám bohužel záruční list. Originální balení.Garantuji plnou funkčnost. Nový, nepoužitý, z výstavy z marketu. Jsem si vědoma absolutně nehorázné ceny za přepravu, nicméně můj přepravce hodnotí zásilku jako nestandardní - jeden ze tří rozměrů přesahuje 120 cm. Za přepravu takové zásilky účtuje 494,-Kč, takže ještě 144,- Kč doplácím. Pokud máte svého přepravce, jsem připravena zdarma křovinořez zabalit a předat k doručení Vámi zvoleným přepravcem.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím SKVĚLÝ VÝKONNÝ KVALITNÍ MOTOROVÝ KŘOVINOŘEZ FIELDMANN FZS 5025-B S PATENTOVANOU ANTIVIBRAČNÍ OCHRANOU OCELOVÝM TROJZUBCEM I AUTOMATICKOU DVOUSTRUNOVOU HLAVOU **nenahraditelný pomocník pro péči o zahradu za naprosto super cenu** KVALITNÍ KŘOVINOŘEZ SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM FIELDMANN - SPECIALISTA NA ZAHRADNÍ TECHNIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA KŘOVINOŘEZ JE NOVÝ A NEPOUŽITÝ,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE : Pokud se potřebujete čas od času postarat o svou zahradu,nebo jste naopak náruživí zahradníci, jimž nenechá spát jediná přerostlá větvička, jistě vám přijde vhod pokročilý benzínový křovinořez Fieldmann FZS 4004-B. Primárně se hodí k sečení vysoké přerostlé trávy, zaplevelené plochy a k likvidaci drobných dřevin a nežádoucích náletů. Nejvýkonnější stroj v řadě značky FIELDMANN s patentovanou antivibrační technologiípro ještě snadnější ovladatelnost. Sesilnýmdvoutaktním motoremoobjemu51,7cm³ svýkonem 1,45kW. Motorový křovinořez FIELDMANN FZS 5025-B vás mile překvapí svojí velikostí, lehkostí a výkonností. Patří do kategorie hobby křovinořezů a můžete s ním dosékat travnaté plochy, kam se nedostanete se sekačkou, i likvidovat náletové dřeviny. Pracovní komfort za každých okolnostíNastavitelný popruh umožní široký úchop oběma rukama a s jeho pomocí bude maximálně příjemná i dlouhodobá práce na větších zahradách. Madlo ve tvaru řídítek bicyklu s ergonomickými úchopy vám posléze umožní pevné uchycení, takže vám nástroj při pracovní činnosti jen tak nevypadne. Každý rok dlouze vyhlížíme jarní sluníčko a sotva přijde, jen nevěřícně „zíráme“, jak všechno rychle roste.Nejvíc práce při údržbě je pak tam, kde přístupnost není ideální. A tak do ruky bereme nejruznejší sečící ci řezací nástroje, podle toho, s čím si zrovna potřebujeme poradit. Jedná-li se o rovnici, kde na jedné straně máme vysokou trávu a těžko přístupné místo, prípadne i drobné dřeviny, pak na druhé straně za rovnítkem najdeme řešení v podobě křovinořezů FIELDMANN. Pro vyžínání tuhé přerostlé trávy, rozsáhlejších zaplevelených ploch nebo krovin, ale i drobných náletových dřevin, je výhodné si pořídit výkonný benzínový křovinořez.Stroje znacky FIELDMANN jsou vybaveny jak strunovou hlavou, tak ocelovým nožem nebo trojzubcem. Dvoutaktní motory křovinořezu FIELDMANN nabízejí vysoký výkon, ale zároveň jsou lehké. Dvojité rukojeti (nazývané z anglictiny také jako typ „bike“) připomínající řídítka na kole zajištují komfortní manipulaci i pro začátečníky. Ramenní popruh pomůže rozložit váhu krovinorezu na celé tělo, a ne jenom do rukou, čímž vám ulehčí zejména při delší práci. Nový benzínový křovinořez FZS 5025-B je vybaven silným dvoutaktním motorem o objemu 51,7 cm3 a výkonem 1,45 kW. Standardní výbavou je poloautomatická strunová hlava se dvěma strunami o průměru 2,4 mm a ocelový trojzubec, proto se tento model hodí na sekání přerostlé trávy, ale i k udržování rozsáhlejších ploch, které jsou zarostlé náletovými dřevinami, případně silně zaplevelené. Stroj je vybaveninovativním systémem TWIST&GO strunové hlavy, který umožnujejednoduché doplnění nové struny.Pro delší práci jistě uživatel ocenídvojitou rukojeť sergonomickými úchopy. Váha celého stroje pak dosahuje pouze 8,5kg, takže ve spojení skomfortním ramenním popruhem, díky kterému je hmotnost stroje přenášena do ramenního popruhu bude idelší práce opravdu snadná. Pro tuto značku charakteristická barevná kombinace dodává nářadí hravost a svěžest. A s takovým nářadím je skutečně radost o zahradu pečovat. Fieldmann je navržen a zkonstruován tak, aby odpovídal požadavkům náročného spotřebitele: usnadňuje práci a šetří čas, je ergonomický, bezpečný, snadno ovladatelný, přináší nejnovější trendy a poskytuje maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně. Ačkoli to podle názvu nevypadá, jedná se o ryze českou značku. FIELDMANN je značka s českým managementem a zázemím silné společnosti, která na trh uvedla již celou řadu značek zvučných jmen. Manažeři a technici zodpovědní za produkty Fieldmann dbají na vysoké nároky značky a aktivně se věnují rozšiřování portfolia kvalitních výrobků TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE Nejvýkonnější stroj v řadě značky FIELDMANN s patentovanou antivibrační technologiípro ještě snadnější ovladatelnost. Sesilnýmdvoutaktním motoremoobjemu51,7cm³ svýkonem 1,45kW. Zahradní křovinořez s motorem o objemu 51,7 cm3.Dosahuje maximálního výkonu 1,45 kW. Poloautomatická hlava se strunami o průměru 2,4 mm. Fieldmann benzinový křovinořez FZS 5025-B je opatřen závěsným řemenem pro zmírnění únavy a řídítky pro příjemnější práci. Srdcem zařízení je dvoutaktní motor o objemu 51,7 cm3, se kterým budou zahradní úpravy velmi snadné Poloautomatická hlava se dvěma strunami pro efektivnější práci Trojzubec z oceli, který je určen speciálně k sečení náletových dřevin Rukojeť s ergonomickou stavbou pro pohodlnou práci Široký záběr sečení pro rychlejší tempo šetřící čas Typ motoru Benzinový / Maximální výkon 1,45 kW / Záběr 44 cm Průměr struny 2,4 mm / Hmotnost 8,5 kg Ke křovinořezu nemám bohužel záruční list. Originální balení.Garantuji plnou funkčnost. Nový, nepoužitý, z výstavy z marketu. Jsem si vědoma absolutně nehorázné ceny za přepravu, nicméně můj přepravce hodnotí zásilku jako nestandardní - jeden ze tří rozměrů přesahuje 120 cm. Za přepravu takové zásilky účtuje 494,-Kč, takže ještě 144,- Kč doplácím. Pokud máte svého přepravce, jsem připravena zdarma křovinořez zabalit a předat k doručení Vámi zvoleným přepravcem. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování. Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7014978733Zobrazení: 160