Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Silikonové kuchyňské chňapky, černá barva - Vybavení do kuchyně
Silikonové kuchyňské chňapky, černá barva - Vybavení do kuchyně
Silikonové kuchyňské chňapky, černá barva - Vybavení do kuchyně
1 z 2
Nové

Silikonové kuchyňské chňapky, černá barva

(7044532279)
Cena
169 Kč
Ukončeno v pondělí 25. 9. 2023, 05:43:32
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Silikonové rukavice, kuchyně, černá barva je řešení, které bude fungovat v každé kuchyni. Vaření a pečení je činnost, kterou každý z nás denně provádí. Ať už jste profesionální kuchař nebo cukrář nebo vaříte pro vlastní rodinu, kuchyňská rukavice je gadget, který se ukáže být praktickým doplňkem vaší kuchyňské místnosti.

Horké hrnce, které musíme uspořádat, napínání těstovin nebo brambor, stejně jako vytahování horkého plechu nebo žáruvzdorné nádobí z trouby - úkoly, které vyžadují mimořádnou koncentraci od nás, protože kontakt s horkým povrchem misky může skončit nebezpečné popáleniny pro nás. S pomocí společnosti Secret de Gourmet.

Vyrobeno její kuchyňské rukavice, zcela vyrobené ze silikonu, činí plnění výše uvedených úkolů velmi bezpečné a pohodlné. Tato rukavice tak plní ochrannou funkci a poskytuje pohodlí při používání. Živá barevná schéma se hodí do jakéhokoli designu kuchyně. Tepelně odolná kuchyňská rukavice od francouzské značky Secret de Gourmet je nutností pro každou kuchyň.

Vlastnosti produktu:

  • kuchyňské rukavice, které usnadní každodenní vaření
  • pochází z nejnovější kolekce renomované značky Secret de Gourmet,
  • byl vyroben ze silikonu, který je odolný vůči vysoké teplotě,
  • mimořádně praktické a funkční řešení pro ochranu před vahami,
  • tlumené barevné schéma, které se hodí do každé kuchyně.
Silikonové rukavice, kuchyně, černá barva je řešení, které bude fungovat v každé kuchyni. Vaření a pečení je činnost, kterou každý z nás denně provádí. Ať už jste profesionální kuchař nebo cukrář nebo vaříte pro vlastní rodinu, kuchyňská rukavice je gadget, který se ukáže být praktickým doplňkem vaší kuchyňské místnosti. Horké hrnce, které musíme uspořádat, napínání těstovin nebo brambor, stejně jako vytahování horkého plechu nebo žáruvzdorné nádobí z trouby - úkoly, které vyžadují mimořádnou koncentraci od nás, protože kontakt s horkým povrchem misky může skončit nebezpečné popáleniny pro nás. S pomocí společnosti Secret de Gourmet. Vyrobeno její kuchyňské rukavice, zcela vyrobené ze silikonu, činí plnění výše uvedených úkolů velmi bezpečné a pohodlné. Tato rukavice tak plní ochrannou funkci a poskytuje pohodlí při používání. Živá barevná schéma se hodí do jakéhokoli designu kuchyně. Tepelně odolná kuchyňská rukavice od francouzské značky Secret de Gourmet je nutností pro každou kuchyň. Vlastnosti produktu:kuchyňské rukavice, které usnadní každodenní vařenípochází z nejnovější kolekce renomované značky Secret de Gourmet,byl vyroben ze silikonu, který je odolný vůči vysoké teplotě, mimořádně praktické a funkční řešení pro ochranu před vahami,tlumené barevné schéma, které se hodí do každé kuchyně.
Nabídka č. 7044532279Zobrazení: 9